2019-06-17   15:05:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för HP Holding AB Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer 
Sponsor: Teleservice Skåne AB 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 år och yngre 
93  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  1:05.92   
59  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  25 m  1:06.30   
149  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:07.37   
12  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  25 m  1:07.60   
136  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:09.42   
74  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  1:09.84   
196  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:11.19   
128  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:11.55   
219  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:12.97   
10  91  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  1:13.43   
11  50  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:14.05   
12  148  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:14.85   
13  208  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  25 m  1:15.08   
14  217  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  50 m  1:15.49   
15  250  Hansson Olivia  2003  ÖSTERLEN  AP5403  50 m  1:21.21   
16  202  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  50 m  1:23.00   
17  183  Christensen Linnea  2004  TRELLEBORG  AC4404  25 m  1:26.05   
18  143  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  50 m  1:26.43   
19  44  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:26.84   
20  42  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  50 m  1:29.55   
21  135  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  50 m  1:35.17   
22  210  Jacobsson Iza  2003  YSTADS SS  AJ9803  25 m     
16 - 99 år 
100  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  59.50   
92  Johansson Emma  1991  MKK  AQ8691  25 m  1:00.10   
120  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:02.03   
57  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:03.72   
146  Sjöholm Erica  1997  SJÖBO SS  AJ0497  25 m  1:05.24   
Dons Frederikke  1998  HVIDOVRE  9894AE  25 m  1:05.47   
239  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:05.60   
122  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  1:06.61   
133  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  25 m  1:06.97   
10  164  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  1:07.79   
11  36  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:08.46   
12  14  Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  25 m  1:14.22   
13  97  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:14.60   
14  154  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:15.38   
15  198  Ström Julia  1997  TRELLEBORG  BR4497  25 m  1:16.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 september 2016 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  13:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner