Program för Swim of Hope 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Swim of Hope 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
14:50 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Frisim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: Ica Ankaret |
|
Beräknad start 16:12 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2 |
Victoria Emanuelsson |
2007 |
|
SK LÖDDE |
|
50m |
|
302 |
3 |
Saga Lundgren |
2005 |
AF0805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
53.99 |
216 |
4 |
Amanda Blomkvist |
2007 |
AD0607 |
SS IDEN |
|
25m |
53.09 |
232 |
5 |
Linnea Sjöholm |
2007 |
AD2607 |
SS IDEN |
|
25m |
53.50 |
260 |
6 |
Thyra Larsson |
2005 |
AW1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.18 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
48.58 |
271 |
2 |
Ia Pettersson |
2008 |
AA6208 |
LANDSKRONA |
|
50m |
47.30 |
175 |
3 |
Amanda Dihle |
2006 |
AF2406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
45.79 |
201 |
4 |
Emelie Rosquist |
2004 |
AX1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
42.94 |
283 |
5 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
43.06 |
247 |
6 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
46.71 |
268 |
7 |
Elin Olsson |
2004 |
BC8404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
48.17 |
249 |
8 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
LANDSKRONA |
|
50m |
50.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
185 |
1 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
42.48 |
236 |
2 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
50m |
41.70 |
272 |
3 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
40.45 |
293 |
4 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
39.18 |
280 |
5 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
39.41 |
245 |
6 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
40.83 |
172 |
7 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.96 |
182 |
8 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
42.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.16 |
278 |
2 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
37.89 |
230 |
3 |
Tuva Rosén Sundström |
2002 |
AT7802 |
SS IDEN |
|
25m |
37.31 |
292 |
4 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
37.19 |
264 |
5 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
37.24 |
217 |
6 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
37.64 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
193 |
8 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
36.54 |
252 |
2 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
36.04 |
246 |
3 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.15 |
237 |
4 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.41 |
279 |
5 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
34.86 |
233 |
6 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
35.44 |
171 |
7 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.07 |
251 |
8 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
36.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.37 |
275 |
2 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.26 |
262 |
3 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.85 |
207 |
4 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
33.43 |
222 |
5 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
50m |
33.71 |
203 |
6 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.17 |
220 |
7 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
34.31 |
202 |
8 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
33.07 |
208 |
2 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.74 |
244 |
3 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.98 |
234 |
4 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
50m |
31.01 |
188 |
5 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.49 |
231 |
6 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
32.52 |
254 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.04 |
224 |
8 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
33.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
30.29 |
228 |
2 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
29.51 |
274 |
3 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
28.81 |
277 |
4 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
27.70 |
198 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.63 |
265 |
6 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.42 |
194 |
7 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.84 |
204 |
8 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
50m |
30.51 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:50 |
|