Program för Swim of Hope 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
Sponsor: Petör |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 32.83 | |
2 | 198 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 33.83 | |
3 | 239 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 35.64 | |
4 | 277 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 36.35 | |
5 | 194 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 37.47 | |
6 | 265 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 38.20 | |
7 | 244 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 38.90 | |
8 | 188 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 39.34 | |
9 | 202 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 39.79 | |
10 | 274 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 40.27 | |
11 | 256 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 41.00 | |
12 | 181 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 41.96 | |
13 | 251 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 42.81 | |
14 | 229 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 43.37 | |
15 | 279 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 43.46 | |
16 | 238 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 44.27 | |
17 | 221 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 44.43 | |
18 | 281 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 44.60 | |
19 | 224 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 44.72 | |
20 | 203 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 45.09 | |
21 | 262 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 45.17 | |
22 | 237 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 45.68 | |
23 | 209 | d´ Aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 45.95 | |
24 | 233 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 50 m | 46.39 | |
25 | 248 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 50 m | 46.84 | |
26 | 191 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 47.20 | |
27 | 234 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 47.63 | |
28 | 222 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 47.69 | |
29 | 254 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 47.83 | |
30 | 207 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 49.04 | |
31 | 252 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 49.16 | |
32 | 292 | Nilsson Lovisa | 2006 | RONNEBY SS | AA0606 | 25 m | 49.49 | |
33 | 275 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 49.68 | |
34 | 204 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 49.97 | |
35 | 263 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 50 m | 50.09 | |
36 | 293 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 50.40 | |
37 | 171 | Bensby Alva | 2003 | SK LÖDDE | AX6203 | 50 m | 50.82 | |
38 | 230 | Rosén Sundström Tuva | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 51.47 | |
39 | 280 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 51.58 | |
40 | 172 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 52.23 | |
41 | 264 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 50 m | 52.23 | |
42 | 278 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 52.24 | |
43 | 201 | Rosquist Emelie | 2004 | SK LÖDDE | AX1204 | 25 m | 52.52 | |
44 | 272 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | 53.91 | |
45 | 183 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 50 m | 54.90 | |
46 | 193 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 50 m | 55.11 | |
47 | 217 | Böhme Angelica | 2003 | SS IDEN | AR3603 | 50 m | 55.98 | |
48 | 175 | Dihle Amanda | 2006 | SK LÖDDE | AF2406 | 25 m | 57.71 | |
49 | 245 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 57.75 | |
50 | 182 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 50 m | 57.82 | |
51 | 247 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 50 m | 58.04 | |
52 | 236 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 50 m | 59.02 | |
53 | 283 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | 59.09 | |
54 | 249 | Gustavsson Nelly | 2004 | LANDSKRONA | BD7804 | 50 m | 59.40 | |
55 | 210 | Hua Isabella | 2007 | HÖÖRS SS | AE0607 | 50 m | 1:00.15 | |
56 | 271 | Pettersson Ia | 2008 | LANDSKRONA | AA6208 | 50 m | 1:02.73 | |
57 | 260 | Larsson Thyra | 2005 | LANDSKRONA | AW1205 | 25 m | 1:06.39 | |
58 | 232 | Sjöholm Linnea | 2007 | SS IDEN | AD2607 | 25 m | 1:09.51 | |
59 | 200 | Rosquist Amanda | 2007 | SK LÖDDE | AC0607 | 50 m | ||
60 | 216 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 50 m | ||
61 | 257 | Jönsson Ida | 2006 | LANDSKRONA | AN0406 | 50 m | ||
62 | 297 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 21 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 15:25 |