2017-12-17   13:03:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Petör 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
218  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  32.83   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  33.83   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  35.64   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  36.35   
194  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  37.47   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  38.20   
244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  38.90   
188  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  39.34   
202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  39.79   
10  274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  40.27   
11  256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  41.00   
12  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  41.96   
13  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  42.81   
14  229  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  43.37   
15  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  43.46   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  44.27   
17  221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  44.43   
18  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  44.60   
19  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  44.72   
20  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  45.09   
21  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  45.17   
22  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  45.68   
23  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  45.95   
24  233  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  50 m  46.39   
25  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  50 m  46.84   
26  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  50 m  47.20   
27  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  47.63   
28  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  47.69   
29  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  47.83   
30  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  49.04   
31  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  49.16   
32  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  49.49   
33  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  49.68   
34  204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  49.97   
35  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  50 m  50.09   
36  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  50.40   
37  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  50 m  50.82   
38  230  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  51.47   
39  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  51.58   
40  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  52.23   
41  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  52.23   
42  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  52.24   
43  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  52.52   
44  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  53.91   
45  183  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  50 m  54.90   
46  193  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  55.11   
47  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  55.98   
48  175  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  57.71   
49  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  57.75   
50  182  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  50 m  57.82   
51  247  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  58.04   
52  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  59.02   
53  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m  59.09   
54  249  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m  59.40   
55  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  1:00.15   
56  271  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  50 m  1:02.73   
57  260  Larsson Thyra  2005  LANDSKRONA  AW1205  25 m  1:06.39   
58  232  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  1:09.51   
59  200  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  50 m     
60  216  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m     
61  257  Jönsson Ida  2006  LANDSKRONA  AN0406  50 m     
62  297  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start