2017-12-12   18:36:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: FAMA Trading 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  1:02.08   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
197  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:10.57   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:11.36   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:11.95   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:12.26   
204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  1:14.71   
221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:15.59   
256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  1:16.85   
10  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:18.90   
11  265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:21.72   
12  220  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  1:22.01   
13  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:22.27   
14  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  1:22.40   
15  202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:23.82   
16  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:23.97   
17  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:24.56   
18  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:24.87   
19  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:25.09   
20  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  1:26.05   
21  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  1:26.54   
22  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:27.16   
23  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:28.26   
24  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  1:29.43   
25  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  1:29.49   
26  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:37.47   
27  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  1:53.87   
28  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m     
29  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  50 m     
30  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start