2017-12-15   16:52:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Swim of Hope 2015    Utskriftsdatum  22 augusti 2015   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  22 augusti 2015         
 
 
 
Gren 7, 100m Frisim Damer  Finaler (6) 
Sponsor: Butik Maria 
 
Beräknad start 11:18 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
210  Isabella Hua  2007  AE0607  HÖÖRS SS    50m   
283  Yasmine Strandh  2006  AB7406  LANDSKRONA    50m   
201  Emelie Rosquist  2004  AX1204  SK LÖDDE    25m  1:39.16 
236  Filippa Andersson  2002  AM2602  LANDSKRONA    50m  1:36.42 
245  Moa Ekberg  2006  AF4406  LANDSKRONA    50m  1:37.55 
280  Tova Siversson  2005  AE4805  LANDSKRONA    25m  1:47.41 
249  Nelly Gustavsson  2004  BD7804  LANDSKRONA    50m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
214  Elina Pålsson  2002  BN9202  HÖÖRS SS    25m  1:33.18 
272  My Pettersson  2006  AF2206  LANDSKRONA    50m  1:32.05 
252  Fanny Hess  2004  AD4404  LANDSKRONA    25m  1:30.07 
292  Lovisa Nilsson  2006  AA0606  RONNEBY SS    25m  1:27.31 
191  Julia Nilsson  2004  AF7804  SK LÖDDE    25m  1:27.64 
293  Myra Ramström-Andersson  2005  AC3605  RONNEBY SS    25m  1:30.36 
281  Livia Sjunnesson  2005  AB8405  LANDSKRONA    50m  1:32.55 
172  Emilia Berg  2005  AJ2605  SK LÖDDE    25m  1:33.59 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
217  Angelica Böhme  2003  AR3603  SS IDEN    50m  1:26.37 
251  Emma Hassling  2004  AD5404  LANDSKRONA    50m  1:23.42 
181  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LÖDDE    25m  1:21.72 
               
246  Emelie Ek-Värn  2004  AJ8604  LANDSKRONA    25m  1:21.42 
209  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    50m  1:21.94 
264  Fanny Moreau  2003  AF3603  LANDSKRONA    25m  1:26.11 
171  Alva Bensby  2003  AX6203  SK LÖDDE    25m  1:27.23 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
262  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    25m  1:17.05 
275  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    25m  1:16.35 
222  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    50m  1:15.22 
176  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m  1:15.17 
229  Kajsa Persson  2000  AN0800  SS IDEN    25m  1:15.20 
254  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    25m  1:15.39 
237  Melinda Andersson  2000  AI1600  LANDSKRONA    25m  1:16.97 
279  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  1:17.26 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
220  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  1:13.72 
231  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  1:12.37 
207  Carolina Åsberg  2002  BD1802  SK LÖDDE    25m  1:10.84 
244  Laura Dorenda  2001  AD2401  LANDSKRONA    50m  1:10.55 
224  Elin Hansen  2000  AV6600  SS IDEN    25m  1:10.72 
208  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    25m  1:12.34 
238  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  1:13.24 
203  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LÖDDE    50m  1:14.82 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
274  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:05.27 
265  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  1:03.89 
256  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  1:02.72 
277  My Rydgren  1999  AT5699  LANDSKRONA    25m  1:00.07 
228  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    25m  1:02.32 
198  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  1:03.39 
221  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  1:04.33 
234  Moa Törneman  2001  AN6401  SS IDEN    50m  1:08.31 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  22 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start