2017-12-12   18:39:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Swim of Hope 2015    Utskriftsdatum  22 augusti 2015   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  22 augusti 2015         
 
 
 
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Sponsor: Genarps Lådfabrik 
 
Beräknad start 11:10 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
226  Casper Kristensen  2005  AK7505  SS IDEN    50m   
227  Anton Liebenhagen  2005  AK8505  SS IDEN    25m  1:04.33 
291  Edwin Kalmteg  2004  AH7704  RONNEBY SS    25m  1:03.65 
178  Pelle Erdös  2005  AI5305  SK LÖDDE    25m  1:03.98 
190  Anton Nilsson  2006  AE8106  SK LÖDDE    50m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
205  Axel Wergeland  2006  AC5506  SK LÖDDE    25m  53.28 
258  Carl Larmark  2005  AB4105  LANDSKRONA    25m  51.50 
269  Rasmus Pedersen  2003  AQ7303  LANDSKRONA    50m  48.06 
273  Jesper Ring  2003  AF6103  LANDSKRONA    50m  47.29 
288  Alfred Thunell  2002  AI9902  LANDSKRONA    50m  47.90 
276  Markus Rydgren  2003  AM3303  LANDSKRONA    50m  50.03 
294  Arvid Svensson  2003  AJ6303  RONNEBY SS    25m  52.83 
213  Benjamin Huasson  2007  AA5707  HÖÖRS SS    50m  53.52 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
211  Vincent Hua  2004  AS2704  HÖÖRS SS    25m  47.13 
189  Elias Mårtensson  1997  AV6997  SK LÖDDE    25m  45.86 
240  Dzevad Celikovic  2001  AH8901  LANDSKRONA    50m  43.63 
187  Lukas Miderbäck  2003  AC5903  SK LÖDDE    50m  42.14 
212  Anthon Huasson  2004  AO2304  HÖÖRS SS    25m  43.15 
177  Hampus Erdös  2003  AK0303  SK LÖDDE    25m  44.09 
195  Aron Paulsson  2006  AB3306  SK LÖDDE    25m  46.37 
287  Viggo Thomsen  2004  AE4904  LANDSKRONA    25m  47.22 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
184  Elliot Larsson  2000  AF3300  SK LÖDDE    25m  41.80 
206  Nils Wergeland  2002  AE4902  SK LÖDDE    50m  40.20 
295  Gustav Widerström  2000  AR3300  RONNEBY SS    25m  39.20 
174  Tim Brinkhagen  2001  AC9901  SK LÖDDE    25m  36.13 
199  Tobias Ranevi  1999  AK7999  SK LÖDDE    25m  38.32 
243  Christoffer Dellhede  2001  AD0501  LANDSKRONA    25m  40.14 
179  Ian Hangård  2002  AB5302  SK LÖDDE    50m  41.70 
296  Hannes Wrenne  2004  AC4304  RONNEBY SS    50m  41.87 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Roy Hangård  1999  AH0999  SK LÖDDE    25m  34.95 
241  Salim Celikovic  1998  AR5198  LANDSKRONA    25m  33.90 
270  Tim Petersson  1999  AB9799  LANDSKRONA    50m  32.26 
250  Emil Hassling  2000  AC1900  LANDSKRONA    25m  30.63 
300  Filip Wejfeldt  1997  AF3797  SS IDEN    50m  31.99 
255  Oskar Hoff  1998  AH0198  LANDSKRONA    25m  32.48 
242  Filip Christensson  1991  AG5791  LANDSKRONA    25m  34.26 
301  Lucas Lindblom  2000  AG8500  LANDSKRONA    25m  35.40 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  22 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start