2020-02-28   09:35:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SwimOfHope

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 10/3 Insim 08.00 Start 09.00

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  SwimOfHope    Utskriftsdatum  18 oktober 2015   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  08:30   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 oktober 2015         
 
 
 
Gren 5, 100m Frisim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
49  Saga Mattsson  2004  BH9404  TÄBY SIM    25m   
47  Benedicte Lumby Jessen  2003  BW5403  TÄBY SIM    25m   
64  Ella Thermaenius  2005  BB7405  TÄBY SIM    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
18  Ioana Catrina  2004  BN2804  TÄBY SIM    25m   
36  Elina Hellgren  2004  BA2404  TÄBY SIM    25m  1:37.90 
62  Clara Taberman  2004  BC9204  TÄBY SIM    25m  1:51.65 
61  Tilda Svärd  2005  BB9405  TÄBY SIM    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Moa Zetterström  2005  AA9805  NORRTÄLJE    25m  1:37.79 
17  Amanda Borgfors  2004  AS1804  TÄBY SIM    25m  1:30.69 
25  Emilia Forsberg  2003  BN9203  TÄBY SIM    25m  1:24.89 
57  Emma Sommar  2004  BA5604  TÄBY SIM    25m  1:28.70 
35  Hannah Haux  2004  BC3804  TÄBY SIM    25m  1:31.18 
11  Darcey Bailey  2004  BH3404  TÄBY SIM    25m  1:37.83 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
21  Engla Ellbrant  2004  AK2204  TÄBY SIM    50m  1:22.52 
27  Louise Franks  2005  AG7605  TÄBY SIM    25m  1:20.61 
16  Filippa Bolling  2004  BA8404  TÄBY SIM    25m  1:19.63 
65  Nicole Valeskog  2004  AT5204  TÄBY SIM    25m  1:20.47 
38  Tindra Håbro Karjanmaa  2004  BA2204  TÄBY SIM    25m  1:21.52 
23  Clara Ersson  2004  BA3204  TÄBY SIM    25m  1:24.63 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TÄBY SIM    25m  1:19.22 
63  Nina Takolander  2003  AX0803  TÄBY SIM    25m  1:15.38 
26  Ingrid Franks  2003  AT5603  TÄBY SIM    25m  1:11.04 
Elin Andersson  2003  BG0803  TÄBY SIM    25m  1:14.74 
42  Dina Larsson  2004  AN1804  TÄBY SIM    25m  1:18.83 
45  Izabelle Lindberg  2003  AX6603  TÄBY SIM    50m  1:19.39 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Jennie Ewerbring  2003  AT6603  TÄBY SIM    25m  1:08.21 
83  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  1:06.92 
82  Alexandra Jensen  2001  BG6801  TÄBY SIM    25m  1:04.66 
90  Anna Ladis  2001  BH7801  TÄBY SIM    25m  1:06.89 
85  Gunnel Sköld  2000  BB9600  TÄBY SIM    25m  1:08.20 
59  Thilda Ström  2003  AT5803  TÄBY SIM    25m  1:09.92 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  18 oktober 2015 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  08:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner