Program för Ungdoms-GP 4, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
92 |
3 |
Idun Nilsson |
2002 |
AU1802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
61 |
4 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
|
76 |
5 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
80 |
6 |
Josefine Johansson |
1998 |
BP1698 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
33 |
2 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
1:46.10 |
79 |
3 |
Jennie Johansson |
2001 |
AX0401 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:32.18 |
69 |
4 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:30.55 |
74 |
5 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:30.73 |
63 |
6 |
Isabel Holst Jonsson |
2003 |
AQ2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:32.47 |
95 |
7 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:30.04 |
93 |
2 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:28.71 |
43 |
3 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
1:26.11 |
126 |
4 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:25.55 |
41 |
5 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:25.98 |
35 |
6 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:27.63 |
49 |
7 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:29.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
1:23.60 |
12 |
2 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:23.17 |
110 |
3 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
1:22.81 |
107 |
4 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
25m |
1:20.09 |
15 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:21.06 |
56 |
6 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:23.15 |
99 |
7 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:23.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:18.26 |
19 |
2 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:17.22 |
119 |
3 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:15.95 |
97 |
4 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
1:15.38 |
29 |
5 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:15.47 |
10 |
6 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:16.91 |
39 |
7 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:17.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:15.36 |
72 |
2 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:11.13 |
94 |
3 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:09.10 |
3 |
4 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:02.65 |
104 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:07.79 |
44 |
6 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
1:10.04 |
111 |
7 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
1:13.48 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:15 |
|