Startliste for Handelsbanken Aarhus Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:25.62 | |
2 | 49 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:26.79 | |
3 | 174 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 4:26.82 | |
4 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:31.23 | |
5 | 316 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 4:31.57 | |
6 | 392 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 4:33.85 | |
7 | 348 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:34.44 | |
8 | 102 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 4:34.57 | |
9 | 381 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:37.44 | |
10 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 4:37.62 | |
11 | 108 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:38.75 | |
12 | 52 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:40.49 | |
13 | 60 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:42.29 | |
14 | 314 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 4:42.88 | |
15 | 300 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:43.26 | |
16 | 160 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:44.80 | |
17 | 106 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 4:45.51 | |
18 | 304 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:45.62 | |
19 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 4:46.01 | |
20 | 105 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:46.04 | |
21 | 107 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:46.55 | |
22 | 399 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 50 m | 4:47.92 | |
23 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:48.68 | |
24 | 168 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
25 | 308 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 4:49.38 | |
26 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:51.59 | |
27 | 285 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 4:52.09 | |
28 | 307 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 4:52.38 | |
29 | 346 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 4:52.77 | |
30 | 378 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 4:53.97 | |
31 | 366 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 50 m | 4:54.00 | |
32 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 4:54.78 | |
33 | 237 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 4:54.85 | |
34 | 408 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 4:55.60 | |
35 | 103 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 4:56.11 | |
36 | 287 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 4:58.11 | |
37 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:58.25 | |
38 | 87 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 4:58.56 | |
39 | 292 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 4:59.17 | |
40 | 403 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 50 m | 4:59.24 | |
41 | 383 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 4:59.52 | |
42 | 228 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 4:59.88 | |
43 | 208 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 5:02.41 | |
44 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:03.45 | |
45 | 311 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 5:04.81 | |
46 | 379 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 5:05.07 | |
47 | 324 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 50 m | 5:06.47 | |
48 | 384 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 5:07.64 | |
49 | 247 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 50 m | 5:10.12 | |
50 | 299 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:12.97 | |
51 | 200 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 5:14.86 | |
52 | 263 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 50 m | 5:15.83 | |
53 | 388 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 5:17.45 | |
54 | 258 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 5:18.58 | |
55 | 99 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 5:22.19 | |
56 | 320 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 5:22.30 | |
57 | 353 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 50 m | 5:28.67 | |
58 | 296 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 5:29.06 | |
59 | 232 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 5:31.35 | |
60 | 266 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 5:31.65 | |
61 | 441 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 5:33.47 | |
62 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 5:37.80 | |
63 | 240 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 50 m | 5:40.00 | |
64 | 275 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 5:40.78 | |
65 | 241 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 5:42.00 | |
66 | 431 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 5:45.09 | |
67 | 368 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 5:46.85 | |
68 | 82 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 50 m | 5:56.79 | |
69 | 92 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 5:58.93 | |
70 | 225 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 6:02.07 | |
71 | 242 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 6:10.00 | |
72 | 115 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | IHF | 0306AR | 50 m | 6:17.20 | |
73 | 128 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 50 m | 6:23.10 | |
74 | 126 | Thomsen Amalie Bisgaard | 2001 | IHF | 0184BA | 50 m | 6:33.23 | |
75 | 124 | Sutherland Louise | 2002 | IHF | 0278AQ | 50 m | 6:46.87 | |
76 | 196 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 6:57.58 | |
77 | 125 | Sutherland Rebecka | 2003 | IHF | 0332AL | 50 m | 7:04.72 | |
78 | 15 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 50 m | ||
79 | 79 | Lovring Emma | 1998 | HEI | 9832BB | 50 m | ||
80 | 127 | Vinther Thea L. Bæk | 2002 | IHF | 0242AW | 50 m | ||
81 | 207 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | ||
82 | 211 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 50 m | ||
83 | 217 | Mortensen Nina Lærke | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AU | 50 m | ||
84 | 218 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | ||
85 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | ||
86 | 496 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 4:55.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |