Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (14) |
Vejledende starttid 10:20 |
Heat 1 (14) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
GTI |
|
25m |
|
614 |
4 |
Noah Johanning |
2003 |
0369AP |
AIF |
|
25m |
2:15.00 |
749 |
5 |
Oskar Frederiksen |
2005 |
0501AG |
GTI |
|
25m |
|
745 |
6 |
Asbjørn Topp Tholle |
2004 |
0467AM |
HOLBÆK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
2:11.56 |
722 |
2 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
2:05.88 |
300 |
3 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
2:01.37 |
334 |
4 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
25m |
1:58.69 |
337 |
5 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
2:00.49 |
181 |
6 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
2:01.42 |
335 |
7 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
2:06.39 |
616 |
8 |
Sebastian Lindgreen |
2005 |
0517AG |
AIF |
|
25m |
2:15.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
1:58.12 |
174 |
2 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:56.53 |
186 |
3 |
Sigurd Bach Thune |
2004 |
0463AF |
GTI |
|
25m |
1:55.05 |
267 |
4 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:50.84 |
341 |
5 |
Kristian S. Sørensen |
2005 |
0575AB |
VEST |
|
25m |
1:52.77 |
182 |
6 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
1:55.90 |
613 |
7 |
Gustav Bille Gørtz |
2006 |
0649AB |
AIF |
|
25m |
1:57.35 |
345 |
8 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
1:58.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:50.28 |
290 |
2 |
Cassius Arbo Christensen |
2003 |
0343AO |
VEST |
|
25m |
1:48.09 |
240 |
3 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:47.01 |
140 |
4 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GTI |
|
25m |
1:46.24 |
735 |
5 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:46.73 |
295 |
6 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
25m |
1:47.08 |
322 |
7 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
1:48.61 |
287 |
8 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
1:50.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
1:45.32 |
688 |
2 |
Anton Knudsen |
2003 |
0387AN |
RØNNE |
|
25m |
1:42.69 |
601 |
3 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
1:41.89 |
709 |
4 |
Tobias Gammelvind |
2004 |
0437AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.48 |
188 |
5 |
Rasmus Lindberg Vibe |
2004 |
0473AF |
GTI |
|
25m |
1:41.82 |
169 |
6 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
GTI |
|
25m |
1:41.91 |
736 |
7 |
Hjalte Dalskov |
2005 |
0539AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:43.30 |
273 |
8 |
William Pohl Stangerup |
2004 |
0411AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:45.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
625 |
1 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
1:39.54 |
170 |
2 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
1:38.51 |
257 |
3 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:37.65 |
605 |
4 |
Christopher Jørgensen |
2005 |
0539AC |
VI39 |
|
25m |
1:35.90 |
710 |
5 |
Jakob Hald |
2003 |
0305AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:36.83 |
740 |
6 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:37.68 |
689 |
7 |
Phillip Quist |
2003 |
0395AN |
RØNNE |
|
25m |
1:39.32 |
138 |
8 |
Matias Buus Hansen |
2003 |
0381AK |
GTI |
|
25m |
1:40.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
664 |
1 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:35.00 |
711 |
2 |
Mads Guldborg Knudsen |
2003 |
0385AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:33.62 |
255 |
3 |
Lucas Kaavé |
2004 |
0457AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.48 |
39 |
4 |
Melker Svensson |
2002 |
AG4702 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:29.93 |
702 |
5 |
Anas El Ayadi |
2003 |
0301AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.10 |
628 |
6 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:33.41 |
609 |
7 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
1:34.70 |
738 |
8 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:35.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
1:29.37 |
612 |
2 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:28.10 |
150 |
3 |
Oliver Nierfeldt |
2002 |
0243AG |
GTI |
|
25m |
1:27.69 |
728 |
4 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:26.47 |
144 |
5 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
1:26.58 |
610 |
6 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:27.96 |
330 |
7 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
25m |
1:29.20 |
645 |
8 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
MK 31 |
|
25m |
1:29.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
742 |
1 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:26.01 |
602 |
2 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:25.73 |
292 |
3 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:25.28 |
142 |
4 |
Jesper Funch Jørgensen |
2003 |
0387AC |
GTI |
|
25m |
1:22.57 |
621 |
5 |
Mathias Simoni |
2002 |
0281AS |
AIF |
|
25m |
1:24.57 |
56 |
6 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:25.52 |
132 |
7 |
Marius Bugge |
2003 |
0319AC |
GTI |
|
25m |
1:25.75 |
198 |
8 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:26.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
25m |
1:21.59 |
555 |
2 |
Nikolai Vaabengaard Olsen |
2001 |
0109AP |
VAT CPH |
|
25m |
1:20.91 |
588 |
3 |
Thomas Langvad |
2002 |
0223AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:19.20 |
11 |
4 |
Axel Ståhl |
2000 |
AP4100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:19.11 |
258 |
5 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:19.13 |
704 |
6 |
Valdemar Brøns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.72 |
308 |
7 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
1:21.21 |
666 |
8 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
0357AG |
MK 31 |
|
25m |
1:22.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
594 |
1 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
1:18.68 |
573 |
2 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:16.65 |
55 |
3 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
1:16.26 |
54 |
4 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
1:15.52 |
116 |
5 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
1:15.64 |
313 |
6 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
1:16.57 |
298 |
7 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
1:17.40 |
157 |
8 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
1:18.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
1:13.27 |
60 |
2 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
1:12.72 |
62 |
3 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
25m |
1:12.26 |
653 |
4 |
Halfdan H. Mørch |
2000 |
0009AF |
MK 31 |
|
25m |
1:11.35 |
553 |
5 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.58 |
117 |
6 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
GTI |
|
25m |
1:12.37 |
53 |
7 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
1:12.88 |
641 |
8 |
Daniel Brylov |
2000 |
0063AA |
MK 31 |
|
25m |
1:14.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Benjamin Nørgaard Eriksen |
2002 |
0257AC |
GTI |
|
25m |
1:10.01 |
58 |
2 |
Phillip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
25m |
1:07.29 |
542 |
3 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:06.55 |
451 |
4 |
Gustav Jørgensen |
2000 |
0075AP |
TVS IF |
|
25m |
1:05.26 |
10 |
5 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:06.47 |
7 |
6 |
Hampus Persson |
1997 |
AI3997 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:07.00 |
582 |
7 |
Daniel Dyrved |
2000 |
0047AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.60 |
59 |
8 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
1:11.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
342 |
1 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
25m |
1:04.29 |
106 |
2 |
Hans Mølbak Petersen |
2001 |
0137AG |
GTI |
|
25m |
1:03.88 |
314 |
3 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
59.03 |
547 |
4 |
Anders Jensen |
1987 |
8709AA |
VAT CPH |
|
25m |
52.82 |
61 |
5 |
Eric Hinderup |
1998 |
AH4798 |
MKK |
|
25m |
58.31 |
105 |
6 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
9951AG |
GTI |
|
25m |
1:02.07 |
102 |
7 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
GTI |
|
25m |
1:04.14 |
57 |
8 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
25m |
1:04.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|