Ohjelma GTI Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (21) |
Vejledende starttid 13:46 |
Heat 1 (21) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
234 |
1 |
Nikolas Hviid Andersen |
2002 |
|
HØRSHOLM |
|
25m |
|
613 |
2 |
Gustav Bille Gørtz |
2006 |
0649AB |
AIF |
|
25m |
2:05.00 |
749 |
3 |
Oskar Frederiksen |
2005 |
0501AG |
GTI |
|
25m |
2:01.21 |
345 |
4 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
1:54.76 |
722 |
5 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
1:58.00 |
337 |
6 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
2:04.52 |
334 |
7 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
25m |
2:11.33 |
187 |
8 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:52.35 |
616 |
2 |
Sebastian Lindgreen |
2005 |
0517AG |
AIF |
|
25m |
1:50.00 |
676 |
3 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
STT |
|
25m |
1:47.12 |
736 |
4 |
Hjalte Dalskov |
2005 |
0539AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:45.74 |
316 |
5 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:46.70 |
300 |
6 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
1:49.46 |
188 |
7 |
Rasmus Lindberg Vibe |
2004 |
0473AF |
GTI |
|
25m |
1:51.52 |
160 |
8 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
1:54.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
295 |
1 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
25m |
1:44.92 |
290 |
2 |
Cassius Arbo Christensen |
2003 |
0343AO |
VEST |
|
25m |
1:43.85 |
182 |
3 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
1:43.18 |
341 |
4 |
Kristian S. Sørensen |
2005 |
0575AB |
VEST |
|
25m |
1:42.71 |
170 |
5 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
1:42.93 |
678 |
6 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
STT |
|
25m |
1:43.30 |
176 |
7 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
GTI |
|
25m |
1:44.34 |
446 |
8 |
Gustav Hartig-Larsen |
2003 |
0379AN |
TVS IF |
|
25m |
1:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
1:40.87 |
178 |
2 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
1:40.08 |
622 |
3 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
1:40.00 |
679 |
4 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
STT |
|
25m |
1:35.37 |
735 |
5 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:39.22 |
614 |
6 |
Noah Johanning |
2003 |
0369AP |
AIF |
|
25m |
1:40.00 |
287 |
7 |
Thorbjørn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
25m |
1:40.45 |
745 |
8 |
Asbjørn Topp Tholle |
2004 |
0467AM |
HOLBÆK |
|
25m |
1:41.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
1:34.34 |
733 |
2 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.86 |
674 |
3 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
25m |
1:32.60 |
133 |
4 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GTI |
|
25m |
1:31.63 |
169 |
5 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
GTI |
|
25m |
1:32.29 |
681 |
6 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
STT |
|
25m |
1:32.67 |
452 |
7 |
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
0549AB |
TVS IF |
|
25m |
1:33.84 |
173 |
8 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
1:34.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
273 |
1 |
William Pohl Stangerup |
2004 |
0411AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.32 |
335 |
2 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
1:31.24 |
186 |
3 |
Sigurd Bach Thune |
2004 |
0463AF |
GTI |
|
25m |
1:30.38 |
257 |
4 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:29.47 |
605 |
5 |
Christopher Jørgensen |
2005 |
0539AC |
VI39 |
|
25m |
1:30.07 |
261 |
6 |
Julius Rix Melchiorsen |
2004 |
0455AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:30.83 |
267 |
7 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.29 |
445 |
8 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
TVS IF |
|
25m |
1:31.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
740 |
1 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:28.57 |
601 |
2 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
1:27.96 |
174 |
3 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:27.19 |
627 |
4 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:26.80 |
604 |
5 |
Matias Janischefska |
2004 |
0421AK |
VI39 |
|
25m |
1:26.98 |
168 |
6 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GTI |
|
25m |
1:27.73 |
138 |
7 |
Matias Buus Hansen |
2003 |
0381AK |
GTI |
|
25m |
1:28.37 |
265 |
8 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:29.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
159 |
1 |
William F. Villumsen |
2003 |
0355AJ |
GTI |
|
25m |
1:24.63 |
562 |
2 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:24.15 |
448 |
3 |
Christian Bjørn Hvilsom |
2002 |
0293AK |
TVS IF |
|
25m |
1:23.32 |
136 |
4 |
Nicolai Schuster Gath |
2003 |
0365AK |
GTI |
|
25m |
1:23.03 |
671 |
5 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
STT |
|
25m |
1:23.12 |
586 |
6 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:23.82 |
688 |
7 |
Anton Knudsen |
2003 |
0387AN |
RØNNE |
|
25m |
1:24.47 |
240 |
8 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:25.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:22.65 |
155 |
2 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:21.97 |
611 |
3 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:21.32 |
690 |
4 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RØNNE |
|
25m |
1:20.76 |
609 |
5 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
1:20.85 |
710 |
6 |
Jakob Hald |
2003 |
0305AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.78 |
668 |
7 |
Jakob Nadeem Alwan |
2003 |
0367AL |
STT |
|
25m |
1:22.05 |
693 |
8 |
William Studsgaard |
2004 |
0433AK |
RØNNE |
|
25m |
1:22.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
330 |
1 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
25m |
1:20.51 |
664 |
2 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:20.00 |
247 |
3 |
Otto Walther Holst |
2003 |
0333AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:19.51 |
709 |
4 |
Tobias Gammelvind |
2004 |
0437AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.39 |
194 |
5 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:19.43 |
669 |
6 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
1:19.88 |
706 |
7 |
Carl-Anton Drauschke |
2003 |
0339AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.13 |
255 |
8 |
Lucas Kaavé |
2004 |
0457AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:20.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
714 |
1 |
Kristoffer Sandfeld |
2003 |
0313AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.07 |
266 |
2 |
Joachim Lanzky Otto |
2001 |
0117AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:18.02 |
132 |
3 |
Marius Bugge |
2003 |
0319AC |
GTI |
|
25m |
1:16.16 |
142 |
4 |
Jesper Funch Jørgensen |
2003 |
0387AC |
GTI |
|
25m |
1:16.05 |
645 |
5 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
MK 31 |
|
25m |
1:16.08 |
33 |
6 |
Maximilian Brink |
2002 |
AL1902 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:17.29 |
150 |
7 |
Oliver Nierfeldt |
2002 |
0243AG |
GTI |
|
25m |
1:18.71 |
689 |
8 |
Phillip Quist |
2003 |
0395AN |
RØNNE |
|
25m |
1:19.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
621 |
1 |
Mathias Simoni |
2002 |
0281AS |
AIF |
|
25m |
1:15.26 |
702 |
2 |
Anas El Ayadi |
2003 |
0301AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.32 |
36 |
3 |
Oskar Nordström |
2003 |
AH4303 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:13.83 |
651 |
4 |
Kristian A. Kristoffersen |
2003 |
0355AF |
MK 31 |
|
25m |
1:13.19 |
147 |
5 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
1:13.80 |
602 |
6 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:14.05 |
312 |
7 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
1:14.52 |
670 |
8 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
1:15.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
715 |
1 |
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
0339AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.09 |
270 |
2 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:12.94 |
157 |
3 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
1:11.98 |
144 |
4 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
1:10.61 |
56 |
5 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:11.34 |
141 |
6 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
GTI |
|
25m |
1:12.59 |
590 |
7 |
Jeppe Wagner |
2003 |
0387AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:12.99 |
305 |
8 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
25m |
1:13.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
574 |
1 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.28 |
258 |
2 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:07.50 |
239 |
3 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:07.20 |
116 |
4 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
1:07.07 |
242 |
5 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:07.14 |
666 |
6 |
Oscar Thinghøjen |
2003 |
0357AG |
MK 31 |
|
25m |
1:07.37 |
685 |
7 |
Karl Christiansen |
2000 |
0067AN |
RØNNE |
|
25m |
1:09.08 |
238 |
8 |
Filip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:09.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Christoffer Hove |
2002 |
0241AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:06.72 |
198 |
2 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:06.36 |
127 |
3 |
Mads Karise Væhrens |
2002 |
0297AC |
GTI |
|
25m |
1:06.02 |
75 |
4 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
1:05.80 |
453 |
5 |
Alexander Kragesand |
1999 |
9955AQ |
TVS IF |
|
25m |
1:05.96 |
695 |
6 |
Christian Skøtte Vilhelms |
2000 |
0005AQ |
RØNNE |
|
25m |
1:06.05 |
11 |
7 |
Axel Ståhl |
2000 |
AP4100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:06.56 |
580 |
8 |
Simon Wrist-Elkjær |
2002 |
0293AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:06.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
652 |
1 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
MK 31 |
|
25m |
1:04.95 |
653 |
2 |
Halfdan H. Mørch |
2000 |
0009AF |
MK 31 |
|
25m |
1:04.72 |
641 |
3 |
Daniel Brylov |
2000 |
0063AA |
MK 31 |
|
25m |
1:04.47 |
53 |
4 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
1:04.05 |
595 |
5 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
1:04.40 |
555 |
6 |
Nikolai Vaabengaard Olsen |
2001 |
0109AP |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.61 |
196 |
7 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:04.82 |
44 |
8 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
25m |
1:05.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
692 |
1 |
Oliver Steen |
1997 |
9787AI |
RØNNE |
|
25m |
1:03.73 |
655 |
2 |
Andreas Norup |
1999 |
9927AP |
MK 31 |
|
25m |
1:03.21 |
553 |
3 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:02.78 |
55 |
4 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
1:01.41 |
561 |
5 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VAT CPH |
|
25m |
1:02.42 |
46 |
6 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
1:02.96 |
699 |
7 |
Alessandro de Castro |
2002 |
|
VEST |
|
25m |
1:03.50 |
581 |
8 |
Victor N Andersen |
2000 |
0097AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:01.34 |
125 |
2 |
Jonathan Forsberg Møller |
2000 |
0019AM |
GTI |
|
25m |
1:01.12 |
80 |
3 |
Filip Kutlesovski |
2000 |
AP0100 |
MKK |
|
25m |
1:00.47 |
60 |
4 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
1:00.41 |
84 |
5 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
25m |
1:00.47 |
62 |
6 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
25m |
1:00.70 |
6 |
7 |
Tim Linck-Riedhamer |
2000 |
AH6100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.20 |
8 |
8 |
Johan Persson |
1998 |
AG8598 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
582 |
1 |
Daniel Dyrved |
2000 |
0047AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:00.23 |
554 |
2 |
Rasmus Nickelsen |
2003 |
0347AC |
VAT CPH |
|
25m |
59.76 |
342 |
3 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
25m |
59.44 |
10 |
4 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
59.30 |
59 |
5 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
59.41 |
82 |
6 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
59.46 |
584 |
7 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
VAT CPH |
|
25m |
59.84 |
233 |
8 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:00.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Johan Nilsson |
1994 |
AW9794 |
MKK |
|
25m |
58.60 |
298 |
2 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
58.20 |
576 |
3 |
Daniel Sørensen |
1999 |
9901AD |
VAT CPH |
|
25m |
57.41 |
572 |
4 |
Frederik Hatting Petersen |
2000 |
0071AC |
VAT CPH |
|
25m |
57.20 |
1 |
5 |
Filip Henriksson |
1998 |
AW9398 |
VELLINGE-N |
|
25m |
57.26 |
557 |
6 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VAT CPH |
|
25m |
57.61 |
7 |
7 |
Hampus Persson |
1997 |
AI3997 |
VELLINGE-N |
|
25m |
58.26 |
57 |
8 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
25m |
58.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
451 |
1 |
Gustav Jørgensen |
2000 |
0075AP |
TVS IF |
|
25m |
56.53 |
325 |
2 |
Martin Nielsen |
1997 |
9761AK |
VEST |
|
25m |
54.50 |
532 |
3 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
9965AB |
VAT CPH |
|
25m |
53.10 |
61 |
4 |
Eric Hinderup |
1998 |
AH4798 |
MKK |
|
25m |
50.68 |
541 |
5 |
Johan Bragason |
1999 |
9959AB |
VAT CPH |
|
25m |
51.27 |
533 |
6 |
Martin Jungersen |
1997 |
9799AA |
VAT CPH |
|
25m |
53.41 |
58 |
7 |
Phillip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
25m |
55.57 |
105 |
8 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
9951AG |
GTI |
|
25m |
56.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|