Program for VÃ¥rsimiaden distrikt, Skuru
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:19 |
|
|
Arrangör |
Skuru ik & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
Anna Olsson |
2002 |
BU7802 |
SKURU IK |
|
25m |
|
145 |
3 |
Thea Perrone |
2002 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
22 |
4 |
Deborah Araya |
2002 |
BU9802 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Lovisa Waldhauser |
2002 |
BC7202 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
52 |
2 |
Emma Wendt |
2002 |
BU8602 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:51.51 |
257 |
3 |
Emelie Lindholm |
2002 |
BN6602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.10 |
278 |
4 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:48.06 |
26 |
5 |
Amna Hojlas |
2002 |
BS2602 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Greta Hallman |
2002 |
BC9802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.12 |
109 |
2 |
Matilda Bergström |
2002 |
BU0202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.89 |
43 |
3 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:27.73 |
131 |
4 |
Matilda Lesse |
2002 |
BQ3602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.99 |
118 |
5 |
Anna Eriksson |
2002 |
BQ7402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.16 |
188 |
6 |
Karin Grönqvist |
2002 |
BR8402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:39.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.40 |
307 |
2 |
Tora Hansson |
2002 |
aw6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:20.76 |
17 |
3 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:18.23 |
96 |
4 |
Selma Petré |
2002 |
AX3202 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:20.13 |
67 |
5 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:26.32 |
156 |
6 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:26.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.77 |
246 |
2 |
Anna Frisk Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:14.09 |
187 |
3 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
1:12.24 |
103 |
4 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.05 |
192 |
5 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.28 |
1 |
6 |
Angelica Barkarö |
2002 |
BS4202 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:18.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:11.55 |
163 |
2 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.24 |
284 |
3 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.72 |
10 |
4 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:10.17 |
182 |
5 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:11.27 |
223 |
6 |
Leticia Yumi Buchli |
2002 |
AY4202 |
SPIF SF |
|
25m |
1:11.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:07.71 |
220 |
2 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.28 |
196 |
3 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
1:02.79 |
2 |
4 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:03.68 |
289 |
5 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.16 |
56 |
6 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:08.97 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:19 |
|