Startliste for Spar Nord - Hørsholm Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2015 langbane |
|
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
12:54 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
50m |
36.69 |
116 |
2 |
Alma Kondrup Hansen |
2002 |
0244AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.63 |
253 |
3 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
50m |
33.77 |
389 |
4 |
Mathilde Vangkilde Jensen |
2002 |
0208AR |
HØRSHOLM |
|
50m |
34.33 |
114 |
5 |
Emma Bille Engell |
2002 |
0242AO |
HVIDOVRE |
|
50m |
35.35 |
413 |
6 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
1 |
Sofie Slotved |
2002 |
0282AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.24 |
178 |
2 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
50m |
32.68 |
404 |
3 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246ar |
HERLEV |
|
50m |
31.76 |
177 |
4 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
50m |
31.87 |
126 |
5 |
Rebekka Windahl |
2001 |
0158AM |
HVIDOVRE |
|
50m |
33.01 |
169 |
6 |
Sofie Boesgaard Weber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
50m |
33.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
405 |
1 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
50m |
31.45 |
123 |
2 |
Emma Petersen |
2002 |
0256AU |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.91 |
337 |
3 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
30.66 |
421 |
4 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
30.81 |
252 |
5 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
31.11 |
251 |
6 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
31.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
30.38 |
348 |
2 |
Mette Meyer |
1995 |
9512AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
30.10 |
254 |
3 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
29.92 |
249 |
4 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
50m |
29.99 |
418 |
5 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
50m |
30.11 |
345 |
6 |
Caroline Sofie Lund |
2000 |
0048AS |
HØRSHOLM |
|
50m |
30.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Julie Bak |
1997 |
9782AJ |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.82 |
186 |
2 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
50m |
29.32 |
411 |
3 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
50m |
28.95 |
100 |
4 |
Simone Bukholt |
1999 |
9954AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.23 |
103 |
5 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.52 |
105 |
6 |
Mathilde Olsen |
1998 |
9892AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
50m |
28.82 |
255 |
2 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
28.44 |
256 |
3 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
26.62 |
314 |
4 |
Sofia Altoft |
1998 |
9878AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.31 |
258 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
28.45 |
366 |
6 |
Caroline Schwenger |
2000 |
0098AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
28.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
12:54 |
|