Ohjelma XV Turku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Laji 1, T-11 50m pu |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 35.74 | 35.74 | |
2 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 36.88 | 36.88 | |
3 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 39.53 | 39.53 | |
4 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 40.60 | 40.60 | |
5 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 25 m | 40.80 | 41.80 | |
6 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 41.99 | 41.99 | |
7 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 25 m | 42.79 | 43.79 | |
8 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 45.03 | 45.03 | |
9 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 25 m | 44.24 | 45.24 | |
10 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 25 m | 44.90 | 45.90 | |
11 | Kuusniemi Fishwick Matilda | 2004 | HSS | 04A002 | 50 m | 45.99 | 45.99 | |
12 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 04A204 | 50 m | 46.11 | 46.11 | |
13 | Vuorinen Alina | 2005 | AUi | 05A491 | 25 m | 49.02 | 50.02 | |
14 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 50.72 | 50.72 | |
15 | Laitinen Jonna Marjatta | 2005 | HyUS | 05A128 | 25 m | 50.70 | 51.70 | |
16 | Kuisma Heli | 2006 | HyUS | 06A070 | 25 m | 50.90 | 51.90 | |
17 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 52.61 | 52.61 | |
18 | Poutala Sara | 2005 | AUi | 05A485 | 50 m | 53.23 | 53.23 | |
19 | Kortelainen Siiri | 2004 | NU | 04A784 | 25 m | 1:04.02 | 1:05.02 | |
20 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 25 m | |||
21 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | |||
22 | Koskinen Tiitu | 2005 | ÅSK | 05A311 | 25 m | |||
23 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | |||
24 | Torhamo Aleksandra | 2004 | AUi | 04A766 | 25 m | |||
25 | Welling Ronja | 2005 | NU | 05A172 | 25 m | |||
26 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 2, P-12 50m pu |
Sponsori: Muovitech Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 32.87 | 32.87 | |
2 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 35.15 | 35.15 | |
3 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 35.49 | 35.49 | |
4 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 35.74 | 35.74 | |
5 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 38.01 | 38.01 | |
6 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 38.62 | 38.62 | |
7 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 40.72 | 40.72 | |
8 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 41.33 | 41.33 | |
9 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 50 m | 43.73 | 43.73 | |
10 | Vehmas Saku | 2005 | NoPy | 05A049 | 25 m | 43.22 | 44.22 | |
11 | Rautaporras Eero | 2005 | NoPy | 05A055 | 25 m | 43.95 | 44.95 | |
12 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 25 m | 44.88 | 45.88 | |
13 | Kupiainen Topias | 2004 | NoPy | 04A334 | 25 m | 46.20 | 47.20 | |
14 | Nyman Henry | 2003 | HSS | 03A870 | 50 m | 47.54 | 47.54 | |
15 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 50 m | 47.77 | 47.77 | |
16 | Savolainen Felix | 2004 | AUi | 04A765 | 25 m | 47.89 | 48.89 | |
17 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 50.58 | 51.58 | |
18 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | 56.00 | 57.00 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 3, T-12 100m pu |
Sponsori: Myllyn Apteekki |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:17.85 | 1:17.85 | |
2 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 1:20.81 | 1:20.81 | |
3 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 1:27.29 | 1:27.29 | |
4 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 03A617 | 50 m | 1:28.63 | 1:28.63 | |
5 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 03A501 | 50 m | 1:29.06 | 1:29.06 | |
6 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:29.55 | 1:31.55 | |
7 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 25 m | 1:30.92 | 1:32.92 | |
8 | Freystätter Stella | 2003 | HSS | 03A735 | 50 m | 1:33.72 | 1:33.72 | |
9 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 1:33.20 | 1:35.20 | |
10 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:33.72 | 1:35.72 | |
11 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:36.14 | 1:38.14 | |
12 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:36.41 | 1:38.41 | |
13 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 1:39.87 | 1:41.87 | |
14 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:40.60 | 1:42.60 | |
15 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 03A142 | 50 m | 1:43.76 | 1:43.76 | |
16 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:42.02 | 1:44.02 | |
17 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 1:43.51 | 1:45.51 | |
18 | Kuisma Tiia | 2003 | HyUS | 03A412 | 25 m | 1:50.75 | 1:52.75 | |
19 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 25 m | 1:52.96 | 1:54.96 | |
20 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 4, P-13 100m pu |
Sponsori: Danske Bank Oyj |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:09.31 | 1:11.31 | |
2 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 1:14.62 | 1:14.62 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:21.40 | 1:23.40 | |
4 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 02A531 | 50 m | 1:26.91 | 1:26.91 | |
5 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:27.17 | 1:29.17 | |
6 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 1:28.01 | 1:30.01 | |
7 | Fyhr Alexander | 2002 | HSS | 02A637 | 25 m | 1:28.88 | 1:30.88 | |
8 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:29.69 | 1:31.69 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 5, T-13,15 200m pu |
Sponsori: Anirem |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 25 m | 2:33.14 | 2:37.14 | |
2 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 25 m | 2:41.06 | 2:45.06 | |
3 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 2:47.87 | 2:47.87 | |
4 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 25 m | 2:44.48 | 2:48.48 | |
5 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:50.96 | 2:50.96 | |
6 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 2:55.20 | 2:55.20 | |
7 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 2:56.58 | 2:56.58 | |
8 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 01A143 | 25 m | 2:58.17 | 3:02.17 | |
9 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 50 m | 3:03.11 | 3:03.11 | |
10 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 01A800 | 50 m | 3:05.40 | 3:05.40 | |
11 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 02A488 | 50 m | 3:16.33 | 3:16.33 | |
12 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 50 m | 3:17.55 | 3:17.55 | |
13 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 25 m | |||
14 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 25 m | |||
15 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | |||
16 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 25 m | |||
17 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 6, P-14,16 200m pu |
Sponsori: Turun Mestaripalvi Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 25 m | 2:19.03 | 2:23.03 | |
2 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 50 m | 2:37.02 | 2:37.02 | |
3 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 00A795 | 25 m | 2:38.85 | 2:42.85 | |
4 | Aro Roope | 2000 | NoPy | 00A167 | 25 m | 2:39.33 | 2:43.33 | |
5 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 2:44.85 | 2:44.85 | |
6 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | 2:50.63 | 2:50.63 | |
7 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 25 m | 2:50.07 | 2:54.07 | |
8 | Linnanen Niklas | 2001 | HSS | 01A606 | 50 m | |||
9 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | |||
10 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 01A292 | 25 m | |||
11 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 25 m | |||
12 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 7, T-10 50m su |
Sponsori: Rak. toimisto Hämäläiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 50 m | 43.57 | 43.57 | |
2 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 46.04 | 46.04 | |
3 | Poutala Sara | 2005 | AUi | 05A485 | 25 m | 45.76 | 46.76 | |
4 | Koskinen Tiitu | 2005 | ÅSK | 05A311 | 50 m | 46.95 | 46.95 | |
5 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 47.13 | 48.13 | |
6 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 48.27 | 48.27 | |
7 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 47.27 | 48.27 | |
8 | Vuorinen Alina | 2005 | AUi | 05A491 | 50 m | 48.28 | 48.28 | |
9 | Kuisma Heli | 2006 | HyUS | 06A070 | 50 m | 49.04 | 49.04 | |
10 | Laitinen Jonna Marjatta | 2005 | HyUS | 05A128 | 50 m | 50.79 | 50.79 | |
11 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 49.94 | 50.94 | |
12 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 51.55 | 51.55 | |
13 | Hirvonen Ester | 2006 | HSS | 06A186 | 25 m | 50.87 | 51.87 | |
14 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 25 m | 51.54 | 52.54 | |
15 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 25 m | 52.45 | 53.45 | |
16 | Leinonen Isla | 2006 | UiTa | 06A206 | 25 m | 53.25 | 54.25 | |
17 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 54.79 | 54.79 | |
18 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 25 m | 55.00 | 56.00 | |
19 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 56.58 | 56.58 | |
20 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 50 m | 57.80 | 57.80 | |
21 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 57.87 | 57.87 | |
22 | Surakka Elena | 2005 | UiTa | 05A487 | 25 m | 57.13 | 58.13 | |
23 | Halttunen Enni | 2005 | UiTa | 05A482 | 25 m | 57.73 | 58.73 | |
24 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 59.81 | 59.81 | |
25 | Ranta Ippi | 2006 | UiTa | 06A207 | 25 m | 1:00.48 | 1:01.48 | |
26 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 1:03.31 | 1:03.31 | |
27 | Nieminen Janica | 2005 | HyUS | 05A403 | 50 m | 1:03.38 | 1:03.38 | |
28 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 1:04.49 | 1:04.49 | |
29 | Andersen Ulrika | 2005 | ÅSK | 05A256 | 50 m | 1:05.23 | 1:05.23 | |
30 | Savisto Maisa | 2006 | UiTa | 06A209 | 25 m | 1:14.46 | 1:15.46 | |
31 | Haakana Nicole | 2005 | HSS | 05A372 | 25 m | |||
32 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 8, P-11 50m su |
Sponsori: Euroports Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 37.55 | 37.55 | |
2 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 40.14 | 40.14 | |
3 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 25 m | 39.83 | 40.83 | |
4 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 25 m | 42.19 | 43.19 | |
5 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 43.22 | 43.22 | |
6 | Savolainen Felix | 2004 | AUi | 04A765 | 50 m | 43.61 | 43.61 | |
7 | Vehmas Saku | 2005 | NoPy | 05A049 | 25 m | 44.51 | 45.51 | |
8 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 50 m | 48.40 | 48.40 | |
9 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 47.59 | 48.59 | |
10 | Töyrylä Niklas | 2006 | UiTa | 06A090 | 25 m | 54.56 | 55.56 | |
11 | Mäkinen Lauri | 2004 | UiTa | 04A752 | 25 m | 54.78 | 55.78 | |
12 | Virtanen Eemil | 2005 | UiTa | 05A479 | 25 m | 55.49 | 56.49 | |
13 | Laakkonen Albert | 2007 | UiTa | 07A058 | 25 m | 56.53 | 57.53 | |
14 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 57.82 | 57.82 | |
15 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 58.87 | 58.87 | |
16 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 59.48 | 59.48 | |
17 | Valdolin Viljam | 2006 | ÅSK | 06A096 | 50 m | 1:03.07 | 1:03.07 | |
18 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 1:02.23 | 1:03.23 | |
19 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:04.76 | 1:04.76 | |
20 | Kallio Jami Jesper | 2004 | ÅSK | 04A613 | 25 m | 1:04.31 | 1:05.31 | |
21 | Marku Samuel | 2005 | ÅSK | 05A334 | 25 m | 1:05.76 | 1:06.76 | |
22 | Heittokangas Veeti | 2006 | UiTa | 06A104 | 25 m | 1:08.06 | 1:09.06 | |
23 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 50 m | 1:13.76 | 1:13.76 | |
24 | Kaskela Kasper | 2004 | UiTa | 04A761 | 25 m | |||
25 | Karti Jaakko | 2004 | UiTa | 04A818 | 25 m | |||
26 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | |||
27 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 9, T-12 100m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:19.38 | 1:19.38 | |
2 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 50 m | 1:20.69 | 1:20.69 | |
3 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 1:18.80 | 1:20.80 | |
4 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 1:20.01 | 1:22.01 | |
5 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 50 m | 1:25.48 | 1:25.48 | |
6 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 03A501 | 25 m | 1:24.74 | 1:26.74 | |
7 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 1:26.95 | 1:26.95 | |
8 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 1:28.21 | 1:28.21 | |
9 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 03A617 | 25 m | 1:27.02 | 1:29.02 | |
10 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 1:29.22 | 1:29.22 | |
11 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:27.55 | 1:29.55 | |
12 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:27.68 | 1:29.68 | |
13 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 25 m | 1:28.83 | 1:30.83 | |
14 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:29.57 | 1:31.57 | |
15 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 25 m | 1:30.66 | 1:32.66 | |
16 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 1:33.12 | 1:33.12 | |
17 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 50 m | 1:33.17 | 1:33.17 | |
18 | Freystätter Stella | 2003 | HSS | 03A735 | 25 m | 1:31.83 | 1:33.83 | |
19 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:32.00 | 1:34.00 | |
20 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 04A204 | 50 m | 1:34.13 | 1:34.13 | |
21 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 04A249 | 50 m | 1:39.56 | 1:39.56 | |
22 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 04A385 | 25 m | 1:37.68 | 1:39.68 | |
23 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 1:40.31 | 1:40.31 | |
24 | Kuusniemi Fishwick Matilda | 2004 | HSS | 04A002 | 50 m | 1:41.29 | 1:41.29 | |
25 | Kuisma Tiia | 2003 | HyUS | 03A412 | 25 m | 1:41.57 | 1:43.57 | |
26 | Vesterkvist Clara | 2003 | ÅSK | 03A823 | 25 m | 1:45.74 | 1:47.74 | |
27 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 25 m | 1:48.83 | 1:50.83 | |
28 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:50.85 | 1:50.85 | |
29 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:50.86 | 1:50.86 | |
30 | Virtanen Melissa | 2004 | UiTa | 04A736 | 25 m | 1:49.13 | 1:51.13 | |
31 | Huotari Essi | 2004 | UiTa | 04A758 | 25 m | 2:02.93 | 2:04.93 | |
32 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 2:24.69 | 2:24.69 | |
33 | Kortelainen Siiri | 2004 | NU | 04A784 | 25 m | |||
34 | Nikkinen Alexandra | 2003 | HSS | 03B014 | 25 m | |||
35 | Torhamo Aleksandra | 2004 | AUi | 04A766 | 25 m | |||
36 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 25 m | |||
37 | Hauhia Joanna | 2004 | ÅSK | 04A559 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 10, P-13 100m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:10.01 | 1:12.01 | |
2 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 1:12.63 | 1:14.63 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 1:15.03 | 1:15.03 | |
4 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:15.35 | 1:17.35 | |
5 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 1:18.06 | 1:18.06 | |
6 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 1:19.91 | 1:19.91 | |
7 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 02A531 | 25 m | 1:19.44 | 1:21.44 | |
8 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:24.92 | 1:24.92 | |
9 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 1:24.40 | 1:26.40 | |
10 | Fyhr Alexander | 2002 | HSS | 02A637 | 50 m | 1:27.50 | 1:27.50 | |
11 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:26.54 | 1:28.54 | |
12 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 02A116 | 25 m | 1:26.92 | 1:28.92 | |
13 | Jaspi Heikki | 2003 | AUi | 03A456 | 25 m | 1:30.97 | 1:32.97 | |
14 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:37.03 | 1:37.03 | |
15 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 25 m | 1:35.64 | 1:37.64 | |
16 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 25 m | 1:36.44 | 1:38.44 | |
17 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:44.17 | 1:44.17 | |
18 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 50 m | 1:51.56 | 1:51.56 | |
19 | Hirvonen Ville | 2002 | AUi | 02B120 | 25 m | 1:54.13 | 1:56.13 | |
20 | Halonen Mikael | 2003 | UiTa | 03A969 | 25 m | 1:59.86 | 2:01.86 | |
21 | Kallio Jami Jesper | 2004 | ÅSK | 04A613 | 50 m | 2:38.00 | 2:38.00 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 11, T-13,15 200m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 50 m | 2:32.07 | 2:32.07 | |
2 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 25 m | 2:33.58 | 2:37.58 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 2:37.06 | 2:41.06 | |
4 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 2:43.31 | 2:43.31 | |
5 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:39.92 | 2:43.92 | |
6 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 2:44.59 | 2:44.59 | |
7 | Paukku Roosa | 2000 | NU | 00A781 | 25 m | 2:42.62 | 2:46.62 | |
8 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 2:43.30 | 2:47.30 | |
9 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 02A178 | 50 m | 2:48.35 | 2:48.35 | |
10 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 2:45.04 | 2:49.04 | |
11 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 25 m | 2:45.62 | 2:49.62 | |
12 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 25 m | 2:46.16 | 2:50.16 | |
13 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 2:51.61 | 2:51.61 | |
14 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 2:55.60 | 2:55.60 | |
15 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 2:56.71 | 2:56.71 | |
16 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | 2:57.09 | 2:57.09 | |
17 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 02A607 | 25 m | 2:53.25 | 2:57.25 | |
18 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 25 m | |||
19 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 25 m | |||
20 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 25 m | |||
21 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 01A629 | 25 m | |||
22 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | |||
23 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 25 m | |||
24 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 25 m | |||
25 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 12, P-14,16 200m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 25 m | 2:14.57 | 2:18.57 | |
2 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 25 m | 2:27.98 | 2:31.98 | |
3 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 2:39.57 | 2:39.57 | |
4 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 50 m | 2:41.39 | 2:41.39 | |
5 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 2:48.33 | 2:48.33 | |
6 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 00B015 | 25 m | 2:44.90 | 2:48.90 | |
7 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 01A292 | 50 m | 2:57.85 | 2:57.85 | |
8 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 3:02.86 | 3:02.86 | |
9 | Rajala Iikka | 2001 | HSS | 01B049 | 50 m | |||
10 | Mikkola Perttu | 2001 | NoPy | 01B142 | 25 m | |||
11 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 00A771 | 25 m | |||
12 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 25 m | |||
13 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | |||
14 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 13, T-10 50m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 50 m | 50.59 | 50.59 | |
2 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 25 m | 49.46 | 50.96 | |
3 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 50.54 | 52.04 | |
4 | Poutala Sara | 2005 | AUi | 05A485 | 25 m | 53.77 | 55.27 | |
5 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 25 m | 54.59 | 56.09 | |
6 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 25 m | 55.18 | 56.68 | |
7 | Nieminen Janica | 2005 | HyUS | 05A403 | 50 m | 58.17 | 58.17 | |
8 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 56.75 | 58.25 | |
9 | Welling Ronja | 2005 | NU | 05A172 | 25 m | 56.83 | 58.33 | |
10 | Vuorinen Alina | 2005 | AUi | 05A491 | 25 m | 57.07 | 58.57 | |
11 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 50 m | 58.70 | 58.70 | |
12 | Laitinen Jonna Marjatta | 2005 | HyUS | 05A128 | 25 m | 58.71 | 1:00.21 | |
13 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 59.03 | 1:00.53 | |
14 | Hirvonen Ester | 2006 | HSS | 06A186 | 25 m | 59.76 | 1:01.26 | |
15 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 1:01.66 | 1:01.66 | |
16 | Andersen Ulrika | 2005 | ÅSK | 05A256 | 25 m | |||
17 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | |||
18 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 25 m | |||
19 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | |||
20 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | |||
21 | Halttunen Enni | 2005 | UiTa | 05A482 | 25 m | |||
22 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 25 m | |||
23 | Lapikisto Emmi | 2005 | UiTa | 05A463 | 25 m | |||
24 | Leinonen Isla | 2006 | UiTa | 06A206 | 25 m | |||
25 | Leinonen Kaisu | 2005 | UiTa | 05A462 | 25 m | |||
26 | Ranta Ippi | 2006 | UiTa | 06A207 | 25 m | |||
27 | Savisto Maisa | 2006 | UiTa | 06A209 | 25 m | |||
28 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 14, P-11 50m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 50 m | 44.55 | 44.55 | |
2 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 46.09 | 46.09 | |
3 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 46.16 | 47.66 | |
4 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 50 m | 47.79 | 47.79 | |
5 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | 48.47 | 49.97 | |
6 | Kupiainen Topias | 2004 | NoPy | 04A334 | 25 m | 50.76 | 52.26 | |
7 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 52.40 | 52.40 | |
8 | Rautaporras Eero | 2005 | NoPy | 05A055 | 50 m | 52.61 | 52.61 | |
9 | Savolainen Felix | 2004 | AUi | 04A765 | 25 m | 58.79 | 1:00.29 | |
10 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 59.61 | 1:01.11 | |
11 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:01.11 | 1:01.11 | |
12 | Töyrylä Niklas | 2006 | UiTa | 06A090 | 25 m | 1:07.46 | 1:08.96 | |
13 | Pitkänen Väinö | 2006 | UiTa | 06A199 | 25 m | |||
14 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | |||
15 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | |||
16 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
17 | Marku Samuel | 2005 | ÅSK | 05A334 | 25 m | |||
18 | Valdolin Viljam | 2006 | ÅSK | 06A096 | 25 m | |||
19 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | |||
20 | Mäkinen Lauri | 2004 | UiTa | 04A752 | 25 m | |||
21 | Laakkonen Albert | 2007 | UiTa | 07A058 | 25 m | |||
22 | Virtanen Eemil | 2005 | UiTa | 05A479 | 25 m | |||
23 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 15, T-15 4x100m skuv |
Sponsori: Palotekn Ins.tso Kauriala |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Raisu 2002 Tytöt1 | 2000 | RaisU | 50 m | 4:47.99 | 4:47.99 | ||
2 | Nopy Pirkot | 2000 | NoPy | 50 m | 5:01.67 | 5:01.67 | ||
3 | Åsk Tytöt 1 | 2001 | ÅSK | 50 m | 5:21.54 | 5:21.54 | ||
4 | Raisu 2002 Tytöt 2 | 2000 | RaisU | 50 m | 5:26.08 | 5:26.08 | ||
5 | Hyus | 2000 | HyUS | 50 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 16, P-16 4x100m skuv |
Sponsori: Ursuk Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nopy Klopit | 1999 | NoPy | 50 m | 4:44.85 | 4:44.85 | ||
2 | Raisu 1[1999] | 1999 | RaisU | 50 m | 4:56.72 | 4:56.72 | ||
3 | Raisu 2 [1999] | 1999 | RaisU | 50 m | 4:57.34 | 4:57.34 | ||
4 | Åsk Pojat | 2002 | ÅSK | 50 m | 5:25.98 | 5:25.98 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 17, T-12 100m ru |
Sponsori: Rak.palvelu J.Martti & Co |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:23.59 | 1:23.59 | |
2 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 1:25.65 | 1:25.65 | |
3 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 25 m | 1:27.64 | 1:30.64 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 1:29.83 | 1:32.83 | |
5 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:31.25 | 1:34.25 | |
6 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:31.56 | 1:34.56 | |
7 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 1:37.70 | 1:37.70 | |
8 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:35.16 | 1:38.16 | |
9 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:35.64 | 1:38.64 | |
10 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 50 m | 1:40.59 | 1:40.59 | |
11 | Toivonen Helmiina | 2004 | SGR | 04A030 | 50 m | 1:40.71 | 1:40.71 | |
12 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 1:41.22 | 1:41.22 | |
13 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 1:41.62 | 1:41.62 | |
14 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 1:42.34 | 1:42.34 | |
15 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 25 m | 1:39.55 | 1:42.55 | |
16 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 1:43.43 | 1:43.43 | |
17 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 1:40.45 | 1:43.45 | |
18 | Kuusniemi Fishwick Matilda | 2004 | HSS | 04A002 | 25 m | 1:41.97 | 1:44.97 | |
19 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 03A142 | 50 m | 1:45.04 | 1:45.04 | |
20 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 1:45.06 | 1:45.06 | |
21 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 1:42.84 | 1:45.84 | |
22 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 04A249 | 50 m | 1:46.43 | 1:46.43 | |
23 | Tenho Nita | 2004 | PTU | 04A464 | 25 m | 1:44.93 | 1:47.93 | |
24 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 1:48.81 | 1:48.81 | |
25 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 50 m | 1:49.16 | 1:49.16 | |
26 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 50 m | 1:49.45 | 1:49.45 | |
27 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:47.60 | 1:50.60 | |
28 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 1:50.99 | 1:50.99 | |
29 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 1:51.25 | 1:51.25 | |
30 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 1:51.46 | 1:51.46 | |
31 | Torhamo Aleksandra | 2004 | AUi | 04A766 | 50 m | 1:52.89 | 1:52.89 | |
32 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:54.29 | 1:54.29 | |
33 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 50 m | 1:55.26 | 1:55.26 | |
34 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 03A647 | 25 m | 1:52.59 | 1:55.59 | |
35 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 04A204 | 50 m | 1:56.45 | 1:56.45 | |
36 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | 1:54.83 | 1:57.83 | |
37 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 50 m | 2:02.00 | 2:02.00 | |
38 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 2:07.45 | 2:07.45 | |
39 | Änkilä Aamu | 2004 | SGR | 04A071 | 25 m | |||
40 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 25 m | |||
41 | Jännes Iida | 2004 | UiTa | 04A759 | 25 m | |||
42 | Mäkelä Sanni | 2003 | UiTa | 03A971 | 25 m | |||
43 | Määttä Vilma | 2004 | UiTa | 04A748 | 25 m | |||
44 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 18, P-13 100m ru |
Sponsori: Kone-Kunttila |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 1:24.21 | 1:24.21 | |
2 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 1:23.30 | 1:26.30 | |
3 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 50 m | 1:30.70 | 1:30.70 | |
4 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:32.27 | 1:32.27 | |
5 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:34.59 | 1:34.59 | |
6 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 1:31.72 | 1:34.72 | |
7 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 02A116 | 25 m | 1:34.33 | 1:37.33 | |
8 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 50 m | 1:38.23 | 1:38.23 | |
9 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 50 m | 1:38.80 | 1:38.80 | |
10 | Valli Matias | 2002 | PUS | 02B087 | 50 m | 1:39.75 | 1:39.75 | |
11 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 1:40.90 | 1:40.90 | |
12 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 50 m | 1:42.68 | 1:42.68 | |
13 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:44.18 | 1:44.18 | |
14 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:45.66 | 1:45.66 | |
15 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 1:47.76 | 1:47.76 | |
16 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:49.41 | 1:49.41 | |
17 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 02B078 | 50 m | 1:49.96 | 1:49.96 | |
18 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:53.99 | 1:53.99 | |
19 | Hirvonen Ville | 2002 | AUi | 02B120 | 50 m | 2:06.63 | 2:06.63 | |
20 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | 2:03.95 | 2:06.95 | |
21 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 2:10.51 | 2:10.51 | |
22 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 2:58.45 | 2:58.45 | |
23 | Kylliäinen Markus | 2002 | UiTa | 02B168 | 25 m | |||
24 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 19, T-13,15 200m ru |
Sponsori: JS-Metalli Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:50.58 | 2:50.58 | |
2 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 2:56.34 | 2:56.34 | |
3 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 2:59.35 | 2:59.35 | |
4 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 50 m | 3:00.32 | 3:00.32 | |
5 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 25 m | 2:54.69 | 3:00.69 | |
6 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 00A772 | 50 m | 3:05.16 | 3:05.16 | |
7 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 3:07.21 | 3:07.21 | |
8 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 3:07.93 | 3:07.93 | |
9 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 3:02.04 | 3:08.04 | |
10 | Tiainen Ella-Maria | 2002 | ÅSK | 02A492 | 50 m | 3:09.95 | 3:09.95 | |
11 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 3:06.11 | 3:12.11 | |
12 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | 3:13.18 | 3:13.18 | |
13 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 50 m | 3:13.25 | 3:13.25 | |
14 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 3:14.31 | 3:14.31 | |
15 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 3:14.36 | 3:14.36 | |
16 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 3:14.79 | 3:14.79 | |
17 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 50 m | 3:15.93 | 3:15.93 | |
18 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 3:18.10 | 3:18.10 | |
19 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 3:21.80 | 3:21.80 | |
20 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 01A787 | 50 m | 3:24.62 | 3:24.62 | |
21 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 50 m | 3:34.54 | 3:34.54 | |
22 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 00B083 | 50 m | 3:35.33 | 3:35.33 | |
23 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 50 m | 3:41.63 | 3:41.63 | |
24 | Heino Ida | 2000 | PUS | 00B157 | 50 m | 3:46.92 | 3:46.92 | |
25 | Vasara Jonna | 2002 | SGR | 02A118 | 25 m | |||
26 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 25 m | |||
27 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 25 m | |||
28 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 02A178 | 25 m | |||
29 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | |||
30 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 01A800 | 25 m | |||
31 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | |||
32 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 20, P-14,16 200 m ru |
Sponsori: Amslift |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 25 m | 2:27.60 | 2:33.60 | |
2 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 00A795 | 25 m | 2:33.61 | 2:39.61 | |
3 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 99B019 | 25 m | 2:41.22 | 2:47.22 | |
4 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 99A478 | 50 m | 2:52.46 | 2:52.46 | |
5 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 00A005 | 25 m | 2:50.62 | 2:56.62 | |
6 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 50 m | 2:56.83 | 2:56.83 | |
7 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 00B015 | 25 m | 2:56.17 | 3:02.17 | |
8 | Leppänen Eevert | 2001 | SGR | 01A731 | 50 m | 3:04.65 | 3:04.65 | |
9 | Rannikko Paavo | 2001 | RaisU | 01A538 | 50 m | 3:07.37 | 3:07.37 | |
10 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 3:09.37 | 3:09.37 | |
11 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 3:10.13 | 3:10.13 | |
12 | Linnanen Niklas | 2001 | HSS | 01A606 | 50 m | 3:11.64 | 3:11.64 | |
13 | Åström Harald | 2001 | SGR | 01A008 | 50 m | 3:17.71 | 3:17.71 | |
14 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 25 m | |||
15 | Widbom Herman | 2001 | SGR | 01A188 | 25 m | |||
16 | Lauslahti Ville | 2001 | SGR | 01A254 | 25 m | |||
17 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | |||
18 | Aro Roope | 2000 | NoPy | 00A167 | 25 m | |||
19 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | |||
20 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 21, T-10,12 100m vu |
Sponsori: Polarvulk Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | |
2 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 25 m | 1:08.33 | 1:10.33 | |
3 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 03A060 | 50 m | 1:12.01 | 1:12.01 | |
4 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 1:12.31 | 1:12.31 | |
5 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 1:11.88 | 1:13.88 | |
6 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 25 m | 1:13.56 | 1:15.56 | |
7 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:14.11 | 1:16.11 | |
8 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 1:20.26 | 1:20.26 | |
9 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 50 m | 1:20.55 | 1:20.55 | |
10 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 1:21.30 | 1:21.30 | |
11 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 50 m | 1:22.04 | 1:22.04 | |
12 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 1:24.97 | 1:24.97 | |
13 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:25.56 | 1:25.56 | |
14 | Kuisma Tiia | 2003 | HyUS | 03A412 | 25 m | 1:24.65 | 1:26.65 | |
15 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 04A385 | 50 m | 1:27.45 | 1:27.45 | |
16 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 1:25.84 | 1:27.84 | |
17 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 50 m | 1:30.85 | 1:30.85 | |
18 | Nikkinen Alexandra | 2003 | HSS | 03B014 | 50 m | 1:31.55 | 1:31.55 | |
19 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 03A647 | 25 m | 1:29.65 | 1:31.65 | |
20 | Korsoff Veera | 2005 | HSS | 05A348 | 50 m | 1:31.68 | 1:31.68 | |
21 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 25 m | 1:30.12 | 1:32.12 | |
22 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 25 m | 1:30.55 | 1:32.55 | |
23 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 1:31.42 | 1:33.42 | |
24 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 1:34.51 | 1:34.51 | |
25 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 50 m | 1:34.71 | 1:34.71 | |
26 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 25 m | 1:34.56 | 1:36.56 | |
27 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 1:35.03 | 1:37.03 | |
28 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:37.28 | 1:37.28 | |
29 | Haakana Nicole | 2005 | HSS | 05A372 | 50 m | 1:39.32 | 1:39.32 | |
30 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 50 m | 1:42.45 | 1:42.45 | |
31 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 1:40.60 | 1:42.60 | |
32 | Nieminen Janica | 2005 | HyUS | 05A403 | 50 m | 1:43.00 | 1:43.00 | |
33 | Virtanen Melissa | 2004 | UiTa | 04A736 | 25 m | 1:42.85 | 1:44.85 | |
34 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 25 m | 1:45.71 | 1:47.71 | |
35 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 1:48.18 | 1:48.18 | |
36 | Torhamo Aleksandra | 2004 | AUi | 04A766 | 50 m | 1:50.37 | 1:50.37 | |
37 | Hauhia Joanna | 2004 | ÅSK | 04A559 | 50 m | 1:50.64 | 1:50.64 | |
38 | Jännes Iida | 2004 | UiTa | 04A759 | 25 m | 1:49.24 | 1:51.24 | |
39 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 1:52.69 | 1:54.69 | |
40 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:55.06 | 1:55.06 | |
41 | Määttä Vilma | 2004 | UiTa | 04A748 | 25 m | 1:53.79 | 1:55.79 | |
42 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 25 m | 1:57.02 | 1:59.02 | |
43 | Lapikisto Emmi | 2005 | UiTa | 05A463 | 25 m | 1:57.23 | 1:59.23 | |
44 | Surakka Elena | 2005 | UiTa | 05A487 | 25 m | 1:57.48 | 1:59.48 | |
45 | Andersen Ulrika | 2005 | ÅSK | 05A256 | 50 m | 2:02.09 | 2:02.09 | |
46 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 2:03.24 | 2:03.24 | |
47 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 2:09.13 | 2:09.13 | |
48 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 2:20.53 | 2:20.53 | |
49 | Leinonen Kaisu | 2005 | UiTa | 05A462 | 25 m | 2:19.95 | 2:21.95 | |
50 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 25 m | |||
51 | Hirvonen Ester | 2006 | HSS | 06A186 | 25 m | |||
52 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 22, P-11,13 100m vu |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:02.90 | 1:04.90 | |
2 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 02A192 | 50 m | 1:05.55 | 1:05.55 | |
3 | Oikarainen Jere | 2002 | RaisU | 02A610 | 25 m | 1:04.69 | 1:06.69 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 1:08.08 | 1:08.08 | |
5 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 1:08.88 | 1:08.88 | |
6 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 02A214 | 25 m | 1:08.84 | 1:10.84 | |
7 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 1:08.87 | 1:10.87 | |
8 | Valli Matias | 2002 | PUS | 02B087 | 25 m | 1:12.12 | 1:14.12 | |
9 | Törnström Lauri | 2002 | RaisU | 02B007 | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | |
10 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:14.91 | 1:16.91 | |
11 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:17.77 | 1:17.77 | |
12 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 50 m | 1:18.18 | 1:18.18 | |
13 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 02B078 | 50 m | 1:18.84 | 1:18.84 | |
14 | Leppänen Akseli | 2004 | SGR | 04A006 | 50 m | 1:18.87 | 1:18.87 | |
15 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 50 m | 1:20.21 | 1:20.21 | |
16 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:20.28 | 1:20.28 | |
17 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 1:18.93 | 1:20.93 | |
18 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 1:22.16 | 1:22.16 | |
19 | Nyman Henry | 2003 | HSS | 03A870 | 50 m | 1:22.85 | 1:22.85 | |
20 | Rautaporras Eero | 2005 | NoPy | 05A055 | 25 m | 1:23.43 | 1:25.43 | |
21 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 25 m | 1:25.17 | 1:27.17 | |
22 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:27.67 | 1:27.67 | |
23 | Vehmas Saku | 2005 | NoPy | 05A049 | 25 m | 1:27.58 | 1:29.58 | |
24 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 1:32.09 | 1:32.09 | |
25 | Savolainen Felix | 2004 | AUi | 04A765 | 50 m | 1:34.10 | 1:34.10 | |
26 | Hirvonen Ville | 2002 | AUi | 02B120 | 25 m | 1:35.09 | 1:37.09 | |
27 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | 1:36.83 | 1:38.83 | |
28 | Kylliäinen Markus | 2002 | UiTa | 02B168 | 25 m | 1:38.44 | 1:40.44 | |
29 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 1:40.10 | 1:42.10 | |
30 | Halonen Mikael | 2003 | UiTa | 03A969 | 25 m | 1:41.76 | 1:43.76 | |
31 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | 1:43.36 | 1:45.36 | |
32 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:46.77 | 1:46.77 | |
33 | Laakkonen Albert | 2007 | UiTa | 07A058 | 25 m | 1:47.05 | 1:49.05 | |
34 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 25 m | 1:47.18 | 1:49.18 | |
35 | Valdolin Viljam | 2006 | ÅSK | 06A096 | 25 m | 1:50.00 | 1:52.00 | |
36 | Kallio Jami Jesper | 2004 | ÅSK | 04A613 | 50 m | 1:59.30 | 1:59.30 | |
37 | Karti Jaakko | 2004 | UiTa | 04A818 | 25 m | 1:57.40 | 1:59.40 | |
38 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 2:00.23 | 2:00.23 | |
39 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 2:02.68 | 2:02.68 | |
40 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 2:03.32 | 2:03.32 | |
41 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 50 m | 2:08.43 | 2:08.43 | |
42 | Pitkänen Väinö | 2006 | UiTa | 06A199 | 25 m | 2:07.53 | 2:09.53 | |
43 | Heittokangas Veeti | 2006 | UiTa | 06A104 | 25 m | 2:09.35 | 2:11.35 | |
44 | Kaskela Kasper | 2004 | UiTa | 04A761 | 25 m | 2:13.00 | 2:15.00 | |
45 | Marku Samuel | 2005 | ÅSK | 05A334 | 25 m | 2:19.04 | 2:21.04 | |
46 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | |||
47 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 23, T-11,13,15 200m sku |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 25 m | 2:31.32 | 2:36.32 | |
2 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 02A207 | 25 m | 2:31.78 | 2:36.78 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:38.43 | 2:38.43 | |
4 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 2:41.09 | 2:41.09 | |
5 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 2:41.47 | 2:41.47 | |
6 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 01A939 | 25 m | 2:37.23 | 2:42.23 | |
7 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 02A205 | 25 m | 2:37.33 | 2:42.33 | |
8 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 2:40.80 | 2:45.80 | |
9 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 25 m | 2:40.97 | 2:45.97 | |
10 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 2:46.52 | 2:46.52 | |
11 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 25 m | 2:42.23 | 2:47.23 | |
12 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 50 m | 2:47.28 | 2:47.28 | |
13 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 50 m | 2:47.71 | 2:47.71 | |
14 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 01A143 | 25 m | 2:44.12 | 2:49.12 | |
15 | Paukku Roosa | 2000 | NU | 00A781 | 50 m | 2:50.14 | 2:50.14 | |
16 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 2:45.42 | 2:50.42 | |
17 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 50 m | 2:51.27 | 2:51.27 | |
18 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 2:51.43 | 2:51.43 | |
19 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 02A204 | 25 m | 2:46.48 | 2:51.48 | |
20 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 2:51.98 | 2:51.98 | |
21 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 02A049 | 25 m | 2:47.06 | 2:52.06 | |
22 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 2:47.10 | 2:52.10 | |
23 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 25 m | 2:48.46 | 2:53.46 | |
24 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 02A052 | 25 m | 2:48.65 | 2:53.65 | |
25 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 2:50.26 | 2:55.26 | |
26 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 2:56.78 | 2:56.78 | |
27 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 01A629 | 25 m | 2:54.12 | 2:59.12 | |
28 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 2:59.19 | 2:59.19 | |
29 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 02A607 | 50 m | 2:59.61 | 2:59.61 | |
30 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 01A787 | 25 m | 2:56.58 | 3:01.58 | |
31 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 00A772 | 50 m | 3:01.74 | 3:01.74 | |
32 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 3:02.17 | 3:02.17 | |
33 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 01A800 | 25 m | 2:58.05 | 3:03.05 | |
34 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 3:03.26 | 3:03.26 | |
35 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 50 m | 3:04.72 | 3:04.72 | |
36 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 3:05.89 | 3:05.89 | |
37 | Vasara Jonna | 2002 | SGR | 02A118 | 25 m | 3:01.61 | 3:06.61 | |
38 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 25 m | 3:01.91 | 3:06.91 | |
39 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 02A320 | 25 m | 3:07.04 | 3:12.04 | |
40 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 3:07.31 | 3:12.31 | |
41 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 3:13.08 | 3:13.08 | |
42 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 3:08.48 | 3:13.48 | |
43 | Freystätter Stella | 2003 | HSS | 03A735 | 50 m | 3:15.43 | 3:15.43 | |
44 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 3:11.50 | 3:16.50 | |
45 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 3:19.43 | 3:19.43 | |
46 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 25 m | 3:15.84 | 3:20.84 | |
47 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 00B083 | 50 m | 3:22.31 | 3:22.31 | |
48 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 25 m | 3:19.46 | 3:24.46 | |
49 | Änkilä Aamu | 2004 | SGR | 04A071 | 50 m | 3:24.59 | 3:24.59 | |
50 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 50 m | 3:28.00 | 3:28.00 | |
51 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 04A204 | 50 m | 3:28.64 | 3:28.64 | |
52 | Tenho Nita | 2004 | PTU | 04A464 | 50 m | 3:30.86 | 3:30.86 | |
53 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 25 m | 3:29.32 | 3:34.32 | |
54 | Heino Ida | 2000 | PUS | 00B157 | 50 m | 3:36.19 | 3:36.19 | |
55 | Laitinen Jonna Marjatta | 2005 | HyUS | 05A128 | 50 m | 4:00.70 | 4:00.70 | |
56 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 25 m | |||
57 | Kuisma Heli | 2006 | HyUS | 06A070 | 25 m | |||
58 | Toivonen Helmiina | 2004 | SGR | 04A030 | 25 m | |||
59 | Koskinen Tiitu | 2005 | ÅSK | 05A311 | 25 m | |||
60 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | |||
61 | Vuorinen Alina | 2005 | AUi | 05A491 | 25 m | |||
62 | Kortelainen Siiri | 2004 | NU | 04A784 | 25 m | |||
63 | Welling Ronja | 2005 | NU | 05A172 | 25 m | |||
64 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 24, P-12,14,16 200m sku |
Sponsori: Sähkö-Insto |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 2:28.87 | 2:28.87 | |
2 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 01A669 | 25 m | 2:25.20 | 2:30.20 | |
3 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 00A795 | 50 m | 2:32.99 | 2:32.99 | |
4 | Aro Roope | 2000 | NoPy | 00A167 | 25 m | 2:32.94 | 2:37.94 | |
5 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 99A478 | 25 m | 2:34.13 | 2:39.13 | |
6 | Widbom Herman | 2001 | SGR | 01A188 | 25 m | 2:34.86 | 2:39.86 | |
7 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 50 m | 2:41.09 | 2:41.09 | |
8 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 2:44.86 | 2:44.86 | |
9 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 00A005 | 50 m | 2:45.30 | 2:45.30 | |
10 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 00A625 | 25 m | 2:41.99 | 2:46.99 | |
11 | Leppänen Eevert | 2001 | SGR | 01A731 | 25 m | 2:42.73 | 2:47.73 | |
12 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 01A587 | 25 m | 2:44.76 | 2:49.76 | |
13 | Åström Harald | 2001 | SGR | 01A008 | 25 m | 2:49.50 | 2:54.50 | |
14 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 25 m | 2:51.81 | 2:56.81 | |
15 | Lauslahti Ville | 2001 | SGR | 01A254 | 25 m | 2:52.82 | 2:57.82 | |
16 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 2:56.32 | 3:01.32 | |
17 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 3:02.03 | 3:02.03 | |
18 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 3:02.93 | 3:02.93 | |
19 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 3:05.67 | 3:05.67 | |
20 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 02A116 | 25 m | 3:01.31 | 3:06.31 | |
21 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 25 m | 3:03.41 | 3:08.41 | |
22 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 3:06.67 | 3:11.67 | |
23 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 3:16.32 | 3:16.32 | |
24 | Leppänen Akseli | 2004 | SGR | 04A006 | 50 m | 3:20.88 | 3:20.88 | |
25 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 50 m | 3:24.49 | 3:24.49 | |
26 | Kupiainen Topias | 2004 | NoPy | 04A334 | 25 m | 3:27.68 | 3:32.68 | |
27 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 3:48.09 | 3:48.09 | |
28 | Rajala Iikka | 2001 | HSS | 01B049 | 50 m | 3:54.53 | 3:54.53 | |
29 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 99B019 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 25, T-12 400m vu |
Sponsori: Ricoh |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 5:01.22 | 5:09.22 | |
2 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 25 m | 5:13.46 | 5:21.46 | |
3 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 5:35.67 | 5:35.67 | |
4 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 50 m | 5:42.59 | 5:42.59 | |
5 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 5:43.33 | 5:43.33 | |
6 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 5:51.45 | 5:51.45 | |
7 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 50 m | 5:56.51 | 5:56.51 | |
8 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 50 m | 6:00.10 | 6:00.10 | |
9 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 6:04.54 | 6:04.54 | |
10 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 03A501 | 50 m | 6:05.58 | 6:05.58 | |
11 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 25 m | 6:02.39 | 6:10.39 | |
12 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 6:19.01 | 6:19.01 | |
13 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 6:36.78 | 6:36.78 | |
14 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 25 m | 6:35.34 | 6:43.34 | |
15 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 03A647 | 50 m | 6:44.05 | 6:44.05 | |
16 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 25 m | 7:21.84 | 7:29.84 | |
17 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 25 m | |||
18 | Vesterkvist Clara | 2003 | ÅSK | 03A823 | 25 m | |||
19 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 03A617 | 25 m | |||
20 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |
Laji 26, P-13 400m vu |
Sponsori: A-Paalutus |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 4:53.51 | 4:53.51 | |
2 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 25 m | 4:52.63 | 5:00.63 | |
3 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 5:01.10 | 5:01.10 | |
4 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 02A521 | 25 m | 4:58.27 | 5:06.27 | |
5 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 5:12.58 | 5:12.58 | |
6 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 5:17.36 | 5:25.36 | |
7 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 5:21.55 | 5:29.55 | |
8 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 02A531 | 50 m | 5:38.25 | 5:38.25 | |
9 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 5:41.59 | 5:41.59 | |
10 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 6:03.51 | 6:03.51 | |
11 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 6:03.95 | 6:03.95 | |
12 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 50 m | 6:30.68 | 6:30.68 | |
13 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 6:39.47 | 6:47.47 | |
14 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 7:11.22 | 7:11.22 | |
15 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | |||
16 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 25 m | |||
17 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 02B078 | 25 m | |||
18 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 25 m | |||
19 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | |||
20 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |