Program for Vårsimiaden Distrikt, Söderhamn
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 18/4 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Gren 1, 200m Medley F 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:39.19 | |
2 | 115 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:43.48 | |
3 | 136 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:44.88 | |
4 | 26 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:49.53 | |
5 | 38 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:53.62 | |
6 | 29 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:55.69 | |
7 | 11 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:56.64 | |
8 | 89 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 2:56.90 | |
9 | 76 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 2:57.89 | |
10 | 19 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:58.26 | |
11 | 78 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:58.37 | |
12 | 116 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 3:02.28 | |
13 | 18 | Bölja-Strandlund Nike | 2002 | FAGERSTA | AS6802 | 25 m | 3:02.82 | |
14 | 103 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 3:03.64 | |
15 | 104 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 3:07.03 | |
16 | 45 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 3:07.16 | |
17 | 147 | Norin Emma | 2002 | UPSALA S | AR4802 | 25 m | 3:10.93 | |
18 | 146 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 3:11.40 | |
19 | 33 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 3:11.74 | |
20 | 119 | Domeij Sofia | 2002 | UPSALA S | AN9602 | 25 m | 3:12.76 | |
21 | 84 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 3:13.96 | |
22 | 23 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 3:14.00 | |
23 | 142 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 3:15.83 | |
24 | 159 | Sundqvist Amanda | 2002 | UPSALA S | AR7802 | 25 m | 3:16.07 | |
25 | 135 | Königsson Lovisa | 2002 | UPSALA S | BM5602 | 25 m | 3:17.00 | |
26 | 30 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 3:18.00 | |
27 | 112 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 3:18.66 | |
28 | 169 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 3:19.78 | |
29 | 24 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 3:20.00 | |
30 | 125 | Gudfastsson Clara | 2002 | UPSALA S | AR9602 | 25 m | 3:24.08 | |
31 | 161 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 3:25.00 | |
32 | 109 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 3:26.00 | |
33 | 121 | Edström Filippa | 2002 | UPSALA S | BG4602 | 25 m | 3:26.00 | |
34 | 95 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 3:30.00 | |
35 | 25 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 50 m | 3:33.73 | |
36 | 150 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 184 | Larsson Tindra | 2002 | UPSALA S | BB5602 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 17 april 2015 |
Licensierad till: Söderhamns Simsällskap | Utskriftstid | 18:11 |