Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai-ilta
Lähtölista Laji 17
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:48 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 17, 200m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (2) |
ME: Akihiro YAMAGUCHI (1994) 2:07.01 2012-09-15 |
EE: Daniel GYURTA (1989) 2:07.23 2013-08-02 |
SE: Matti Mattsson (1993) 2:08.95 2013-08-02 |
Nuorten SE: Matti Mattsson (1993) 2:12.65 2011-07-07 |
|
Erä B (2) |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
882 |
1 |
Vilho Mäenpää |
1998 |
98A525 |
AUi |
|
50m |
2:41.70 |
|
693 |
2 |
Roope Eiserbeck |
1999 |
99A294 |
JoUS |
|
50m |
2:40.87 |
|
816 |
3 |
Vilppu Penttilä |
1997 |
97A428 |
RaisU |
|
50m |
2:36.63 |
|
847 |
4 |
Aku Luukko |
1997 |
97A196 |
ÅSK |
|
50m |
2:34.64 |
|
731 |
5 |
Olli Soramies |
1998 |
98A496 |
VoVi |
|
50m |
2:36.26 |
|
946 |
6 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
50m |
2:40.42 |
|
617 |
7 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
50m |
2:41.55 |
|
901 |
8 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
50m |
2:41.74 |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
512 |
1 |
Bruce Clayhills |
1997 |
97A983 |
HSS |
|
50m |
2:33.04 |
|
696 |
2 |
Konsta Naumanen |
1996 |
96A160 |
JoUS |
|
50m |
2:27.43 |
|
963 |
3 |
Kalle Pyykkönen |
1996 |
96A549 |
UiTa |
|
50m |
2:24.07 |
|
800 |
4 |
Matti Mattsson |
1993 |
93A067 |
PUS |
|
50m |
2:12.61 |
|
947 |
5 |
Werneri Koskinen |
1998 |
98A828 |
UiTa |
|
50m |
2:20.43 |
|
660 |
6 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
92A348 |
Cetus |
|
50m |
2:26.25 |
|
931 |
7 |
Valtteri Kiiskinen |
1998 |
98A658 |
ORCA |
|
50m |
2:31.71 |
|
774 |
8 |
Toni Kapiainen |
1996 |
96B238 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:34.46 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
21 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:48 |
|