Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 26
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 26, 100m Vapaauinti Naiset |
Alkuerät (9) |
ME: Britta STEFFEN (1983) 52.07 2009-07-31 |
EE: Britta STEFFEN (1983) 52.07 2009-07-31 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 53.60 2008-08-13 |
Nuorten SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 56.25 2001-06-29 |
|
Erä 1 (9) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Karoliina Pulkkinen |
1998 |
98A234 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:02.54 |
1:04.54 |
|
2 |
Jonna Siilin |
1997 |
97A686 |
JoUS |
|
50m |
1:04.27 |
1:04.27 |
|
3 |
Anna Jantunen |
1998 |
98A157 |
NU |
|
50m |
1:04.09 |
1:04.09 |
|
4 |
Oona Pelttari |
1998 |
98A753 |
Cetus |
|
25m |
1:01.86 |
1:03.86 |
|
5 |
Emilie Pärnänen |
2002 |
02A541 |
ÅSK |
|
25m |
1:02.00 |
1:04.00 |
|
6 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
Gladius |
|
50m |
1:04.15 |
1:04.15 |
|
7 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
SiWa |
|
25m |
1:02.41 |
1:04.41 |
|
8 |
Lilli Louhikoski |
2002 |
02A021 |
Vanders |
|
25m |
1:02.57 |
1:04.57 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Reetta Hirvonen |
1998 |
98A179 |
JoUS |
|
50m |
1:03.64 |
1:03.64 |
|
2 |
Vera Viitasuo |
1995 |
95A896 |
LaUS |
|
25m |
1:01.60 |
1:03.60 |
|
3 |
Sophia Lindeberg |
2000 |
00A332 |
HSS |
|
25m |
1:01.57 |
1:03.57 |
|
4 |
Susanna Ellonen |
1999 |
99A781 |
UKK |
|
25m |
1:01.55 |
1:03.55 |
|
5 |
Rita Valkama |
1999 |
99A863 |
SWIM |
|
50m |
1:03.55 |
1:03.55 |
|
6 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
00A227 |
TorUS |
|
50m |
1:03.58 |
1:03.58 |
|
7 |
Maria Ripatti |
1987 |
87A148 |
JUK |
|
50m |
1:03.61 |
1:03.61 |
|
8 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
50m |
1:03.65 |
1:03.65 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Ylva Sjölund |
1998 |
98A399 |
Cetus |
|
25m |
1:01.27 |
1:03.27 |
|
2 |
Emma Nieminen |
1996 |
96A009 |
UiTa |
|
50m |
1:03.13 |
1:03.13 |
|
3 |
Vilma Venäläinen |
1996 |
96A284 |
Vanders |
|
50m |
1:02.92 |
1:02.92 |
|
4 |
Aleksia Halonen |
1996 |
96A880 |
Cetus |
|
50m |
1:02.71 |
1:02.71 |
|
5 |
Emilia Lahtinen |
1996 |
96A339 |
UiTa |
|
25m |
1:00.72 |
1:02.72 |
|
6 |
Vera Lammi |
1998 |
98A800 |
HSS |
|
50m |
1:03.09 |
1:03.09 |
|
7 |
Rebekka Holma |
1999 |
99A219 |
HSS |
|
25m |
1:01.14 |
1:03.14 |
|
8 |
Erika Lahtinen |
1998 |
98A082 |
UiTa |
|
50m |
1:03.28 |
1:03.28 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Riina Strengell |
1997 |
97A841 |
Cetus |
|
25m |
1:00.50 |
1:02.50 |
|
2 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
Vanders |
|
50m |
1:02.40 |
1:02.40 |
|
3 |
Hanna Kareinen |
2000 |
00A012 |
KeUi |
|
50m |
1:02.40 |
1:02.40 |
|
4 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.35 |
1:02.35 |
|
5 |
Emma Männikkö |
1998 |
98A372 |
UiTa |
|
50m |
1:02.38 |
1:02.38 |
|
6 |
Aada Alastalo |
1998 |
98A009 |
HSS |
|
50m |
1:02.40 |
1:02.40 |
|
7 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
50m |
1:02.49 |
1:02.49 |
|
8 |
Alika Tsvetkova |
2000 |
00B269 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.61 |
1:02.61 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Fanni Pirhonen |
2000 |
00A793 |
UiTa |
|
50m |
1:02.15 |
1:02.15 |
|
2 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
1:01.84 |
1:01.84 |
|
3 |
Anu Bergström |
1996 |
96A631 |
RaisU |
|
50m |
1:01.74 |
1:01.74 |
|
4 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
50m |
1:01.54 |
1:01.54 |
|
5 |
Saara Salokangas |
1996 |
96A134 |
KuUS |
|
50m |
1:01.56 |
1:01.56 |
|
6 |
Saima Kivimäki |
1997 |
97A584 |
LrU |
|
25m |
59.75 |
1:01.75 |
|
7 |
Ksenia Egorova |
2000 |
00A664 |
ORCA |
|
50m |
1:02.11 |
1:02.11 |
|
8 |
Claudia Åvist |
1997 |
97A007 |
LrU |
|
25m |
1:00.25 |
1:02.25 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
99A156 |
OU |
|
50m |
1:01.27 |
1:01.27 |
|
2 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
50m |
1:01.25 |
1:01.25 |
|
3 |
Veera Kallio |
1997 |
97A208 |
ÅSK |
|
50m |
1:01.23 |
1:01.23 |
|
4 |
Nenne Tommiska |
1993 |
93A044 |
SWIM |
|
25m |
58.77 |
1:00.77 |
|
5 |
Henrika Parviainen |
1997 |
97A553 |
HSS |
|
25m |
59.12 |
1:01.12 |
|
6 |
Vilma Havo |
1999 |
99A178 |
HSS |
|
25m |
59.24 |
1:01.24 |
|
7 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
UiTa |
|
50m |
1:01.27 |
1:01.27 |
|
8 |
Alma Lumio |
1999 |
99A070 |
UiTa |
|
50m |
1:01.31 |
1:01.31 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
UiTa |
|
25m |
58.45 |
1:00.45 |
|
2 |
Nea Virta |
1996 |
96A141 |
UiTa |
|
50m |
59.63 |
59.63 |
|
3 |
Eveliina Pihkamäki |
1998 |
98A156 |
RiUS |
|
50m |
59.02 |
59.02 |
|
4 |
Reetta Kanervo |
1999 |
99A565 |
OU |
|
25m |
55.30 |
57.30 |
|
5 |
Noora Laukkanen |
1993 |
93A392 |
Cetus |
|
50m |
57.83 |
57.83 |
|
6 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
98A386 |
HSS |
|
50m |
59.42 |
59.42 |
|
7 |
Moona Mankinen |
1996 |
96A498 |
SCV |
|
50m |
59.84 |
59.84 |
|
8 |
Veera Rinne |
1998 |
98A349 |
ÅSK |
|
50m |
1:00.64 |
1:00.64 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Veera Kinnunen |
1997 |
97A241 |
KuUS |
|
50m |
1:00.31 |
1:00.31 |
|
2 |
Amanda Suihkonen |
1995 |
95A544 |
SiHy |
|
50m |
59.56 |
59.56 |
|
3 |
Johanna Silventoinen |
1997 |
97A507 |
LrU |
|
25m |
56.40 |
58.40 |
|
4 |
Mimosa Jallow |
1994 |
94A395 |
SWIM |
|
25m |
54.83 |
56.83 |
|
5 |
Roosa Mört |
1999 |
99A208 |
ÅSK |
|
50m |
57.49 |
57.49 |
|
6 |
Erika Lappalainen |
1996 |
96A643 |
SWIM |
|
50m |
59.41 |
59.41 |
|
7 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
59.67 |
59.67 |
|
8 |
Nea Rinne |
1995 |
95A833 |
Cetus |
|
50m |
1:00.57 |
1:00.57 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
25m |
58.19 |
1:00.19 |
|
2 |
Laura Oesch |
1997 |
97A649 |
HSS |
|
25m |
57.52 |
59.52 |
|
3 |
Anna Kotonen |
1997 |
97A239 |
Cetus |
|
50m |
58.33 |
58.33 |
|
4 |
Hanna-Maria Seppälä |
1984 |
84A012 |
Cetus |
|
50m |
55.49 |
55.49 |
|
5 |
Tessa Nurminen |
1994 |
94A428 |
EuraST |
|
50m |
57.32 |
57.32 |
|
6 |
Veera Venäläinen |
1995 |
95A717 |
Vanders |
|
50m |
59.18 |
59.18 |
|
7 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
25m |
57.64 |
59.64 |
|
8 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
JoUS |
|
50m |
1:00.55 |
1:00.55 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
22 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:40 |
|