Program for Silkeborg Swim Cup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 31
|
Stvne navn |
Swim Cup 2015 |
|
Udskriftsdato |
23 august 2015 |
|
|
Stvne by |
Silkeborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:33 |
|
|
Arrangr |
Silkeborg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
21 august 2015 |
|
|
|
|
Lb 31, 200m Frisvmning Damer |
Finaler (8) |
rg. 2003-2015: Julie Kryer Svandsen (2002) 2:26.02 2014-08-24 |
rg. 2001-2002: Klaudia W. Mogensen (2000) 2:12.51 2014-08-24 |
rg. 1999-2000: Josephine Holm (1999) 2:08.57 2014-08-24 |
rg. 0-1998: Ida Schtt (1996) 2:10.61 2014-08-24 |
|
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
361 |
3 |
Emma Kobk |
2003 |
0326AU |
SILKEBORG |
|
50m |
|
244 |
4 |
Feline Flytkjr Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
50m |
|
22 |
5 |
Kirsten Q. Noro |
2000 |
0046BG |
IKAST |
|
50m |
|
352 |
6 |
Lisa Ruby Horsholm |
2003 |
0368AY |
SILKEBORG |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Sara Gade |
2002 |
0248AT |
IKAST |
|
50m |
|
277 |
2 |
Josefine Mikkelsen |
2002 |
0242AT |
HORSENS |
|
50m |
3:52.08 |
96 |
3 |
Laura Riber Memborg |
2004 |
0428AL |
NYBORG |
|
50m |
3:33.42 |
362 |
4 |
Anne Lundorff Larsen |
2004 |
0466AB |
SILKEBORG |
|
50m |
3:30.59 |
12 |
5 |
Weronika L. Bjrn |
2005 |
0524AG |
IKAST |
|
50m |
3:32.37 |
354 |
6 |
Dinah Lve Hegh |
2003 |
0306AU |
SILKEBORG |
|
50m |
3:49.77 |
333 |
7 |
Emilie Egerup |
2003 |
0316AW |
SILKEBORG |
|
50m |
|
365 |
8 |
Annabella Marie Lauritzen |
2005 |
0586AG |
SILKEBORG |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Cille Ingemann Halkjr |
2001 |
0172AX |
NYBORG |
|
50m |
3:09.71 |
289 |
2 |
Katrine Sofie Wienberg |
2002 |
0252AP |
HORSENS |
|
50m |
3:06.49 |
256 |
3 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
0326AX |
HORSENS |
|
50m |
2:58.19 |
153 |
4 |
Camilla Veile |
2000 |
0096AQ |
DURUP |
|
50m |
2:54.31 |
339 |
5 |
Line Frederiksen |
2003 |
0314AG |
SILKEBORG |
|
50m |
2:55.69 |
291 |
6 |
Emilie Lumbye Damkjr |
2002 |
0246AZ |
PINGVINEN |
|
50m |
3:03.42 |
366 |
7 |
Clarissa Marie Lauritzen |
2003 |
0304AU |
SILKEBORG |
|
50m |
3:09.09 |
84 |
8 |
Freja S. Falkenstrm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
50m |
3:22.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Signe Strmose |
1999 |
9936AR |
NYBORG |
|
50m |
2:49.60 |
286 |
2 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
50m |
2:47.95 |
268 |
3 |
Emilia Juhl Leiszner |
2002 |
0288AJ |
HORSENS |
|
50m |
2:45.49 |
188 |
4 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBK |
|
50m |
2:38.81 |
149 |
5 |
Freja Brogaard |
1999 |
9928BA |
BJERRE HER |
|
50m |
2:45.12 |
3 |
6 |
Maiken Hougaard |
2002 |
0282AM |
AUNING |
|
50m |
2:46.22 |
118 |
7 |
Camilla Kjr |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
50m |
2:48.17 |
108 |
8 |
Camilla Vestergaard |
2000 |
0078AF |
NYBORG |
|
50m |
2:50.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Sofie Vegener |
2002 |
0268AK |
AUNING |
|
50m |
2:38.55 |
132 |
2 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
50m |
2:38.44 |
237 |
3 |
Marikka Andersen |
2002 |
0214AI |
HORSENS |
|
50m |
2:37.46 |
272 |
4 |
Caroline Liboriussen |
2002 |
0222AT |
HORSENS |
|
50m |
2:35.37 |
202 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBK |
|
50m |
2:35.81 |
145 |
6 |
Kathrin B. Poulsen |
2000 |
0072AV |
AARS |
|
50m |
2:37.94 |
357 |
7 |
Jasmin Jespersen |
2002 |
0268AL |
SILKEBORG |
|
50m |
2:38.46 |
264 |
8 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
50m |
2:38.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Sofie Poulsen |
1999 |
9918AR |
THISTED |
|
50m |
2:30.27 |
125 |
2 |
Anna Mathiasen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
50m |
2:28.17 |
325 |
3 |
Dianna Au |
2000 |
0068AK |
SILKEBORG |
|
50m |
2:25.91 |
278 |
4 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
50m |
2:22.79 |
337 |
5 |
Esther Fl |
2001 |
0108AR |
SILKEBORG |
|
50m |
2:25.07 |
267 |
6 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
50m |
2:27.28 |
303 |
7 |
Camilla Outzen |
2000 |
0092AK |
PINGVINEN |
|
50m |
2:29.72 |
279 |
8 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
50m |
2:31.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBK |
|
50m |
2:22.27 |
148 |
2 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
2:21.80 |
204 |
3 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBK |
|
50m |
2:21.17 |
335 |
4 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
2:18.19 |
249 |
5 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
50m |
2:20.60 |
343 |
6 |
Matilde Fuglsang |
2000 |
0088BA |
SILKEBORG |
|
50m |
2:21.27 |
144 |
7 |
Anne Nielsen |
1999 |
9968BC |
AARS |
|
50m |
2:22.03 |
136 |
8 |
Karoline Srensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
50m |
2:22.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
50m |
2:16.87 |
190 |
2 |
Mai Andersen |
2000 |
0072AS |
HOLBK |
|
50m |
2:15.47 |
81 |
3 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
50m |
2:13.48 |
363 |
4 |
Julie Lundorff Larsen |
2000 |
0018AC |
SILKEBORG |
|
50m |
2:10.17 |
377 |
5 |
Nicoline Pontoppidan |
1998 |
9876AL |
SILKEBORG |
|
50m |
2:12.66 |
102 |
6 |
Karina Hybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
50m |
2:15.08 |
245 |
7 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
50m |
2:16.41 |
328 |
8 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SILKEBORG |
|
50m |
2:17.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
23 august 2015 |
Licens til Silkeborg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:33 |
|