2020-04-09   06:09:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Nya Arena Vilunda Knatte 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
401  Jonsson Edvin  2004  SK ÄGIR  AD1504  25 m  31.00   
192  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  31.49   
336  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  32.00   
195  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  33.35   
284  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  33.88   
107  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  34.94   
244  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  35.14   
314  Ladis Dimitris  2003  TÄBY SIM  AS4503  25 m  35.89   
218  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  36.11   
10  Arvidsson Wilhelm  2005  DANDERYD  AC3705  25 m  36.15   
11  269  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  36.25   
12  47  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  36.31   
13  285  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  25 m  36.57   
14  220  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  37.03   
15  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  37.13   
16  126  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  37.13   
17  341  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  37.46   
18  397  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  37.51   
19  229  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  37.53   
20  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  37.61   
21  185  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  37.66   
22  137  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  37.71   
23  306  Güleryüz Mete  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  37.95   
24  216  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  37.97   
25  338  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  38.09   
26  131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  38.35   
27  288  Barkarö Johannes  2004  TÄBY SIM  AI7904  25 m  38.47   
28  384  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  38.48   
29  346  Derantz Gabriel  2003  VÄSBY SS  AE4503  25 m  39.12   
30  318  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  39.30   
31  173  Tapia Daner  2005  SPÅRVÄGEN  AG9305  25 m  39.55   
32  209  Bolinder Linus  2003  SÖDERTÖRN  AO3503  25 m  39.59   
33  261  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  39.88   
34  130  Wallström-Blomgren Isak  2003  SKURU IK  AQ9303  25 m  40.34   
35  106  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  40.64   
36  116  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m  40.68   
37  312  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  40.86   
38  160  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  41.16   
39  51  Parsa Arvin  2006  JÄRFÄLLA S  AB7106  25 m  41.26   
40  230  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  25 m  41.50   
41  181  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  41.56   
42  385  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  41.66   
43  133  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  41.82   
44  82  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  42.00   
45  155  Holmberg Casper  2004  SPÅRVÄGEN  AP5304  25 m  42.00   
46  69  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  42.24   
47  319  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  42.40   
48  249  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m  42.45   
49  250  Jansson Bulhoes Gabriel  2005  TUREBERG  AE1105  25 m  42.89   
50  166  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  42.90   
51  41  Lesniewski Leon  2004  JÄRFÄLLA S  AK0304  25 m  42.91   
52  33  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  43.13   
53  55  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  43.22   
54  327  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  43.40   
55  273  Berg Malte  2003  TYRESÖ SS  AS4903  25 m  43.83   
56  138  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  44.30   
57  196  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  44.56   
58  63  Wall Loke  2005  JÄRFÄLLA S  AD4705  25 m  44.58   
59  43  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  45.27   
60  156  Holmberg David  2005  SPÅRVÄGEN  AH7905  25 m  45.42   
61  140  Brodin Elias  2003  SPÅRVÄGEN  AO6903  25 m  46.14   
62  172  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  46.28   
63  13  Anderson Jonatan  2005  JÄRFÄLLA S  AD5705  25 m  46.75   
64  25  Eriksson Elijas  2005  JÄRFÄLLA S  AG6905  25 m  46.94   
65  Lennartsson Karl  2005  DANDERYD  AH0105  25 m  47.33   
66  78  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  47.44   
67  237  Brink Albin  2006  TUREBERG  AB4906  25 m  47.79   
68  56  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  47.90   
69  24  Elmquist Johan  2005  JÄRFÄLLA S  AD9705  25 m  48.00   
70  121  Perrone Eskil  2004  SKURU IK  AP6304  25 m  48.03   
71  184  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  48.13   
72  202  Welin-Berger Simon  2006  SÖDERTÄLJE  AB6306  25 m  48.16   
73  378  Ovuka Anton  2004  VÄSBY SS  AL3904  25 m  48.25   
74  357  Jeppsson Viktor  2005  VÄSBY SS  AE2105  25 m  48.32   
75  379  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  48.51   
76  152  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  48.93   
77  122  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  49.28   
78  42  Lidström Simon  2004  JÄRFÄLLA S  AK9304  25 m  49.41   
79  289  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  49.41   
80  158  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  49.87   
81  144  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  50.00   
82  363  Kellokoski Brandon  2005  VÄSBY SS  AD8305  25 m  50.00   
83  354  Hemo Adem  2003  VÄSBY SS  AL6103  25 m  50.64   
84  92  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  50.89   
85  61  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  50.91   
86  58  Sundman Sebastian  2006  JÄRFÄLLA S  AD5306  25 m  51.05   
87  292  Bergvall Nicholas  2004  TÄBY SIM  AN6104  25 m  51.12   
88  390  Slättman Albin  2004  VÄSBY SS  AP5904  25 m  51.95   
89  104  Björndal Truls  2004  SKURU IK  AQ1504  25 m  52.16   
90  37  Hörberg Edvin  2005  JÄRFÄLLA S  AH2505  25 m  52.64   
91  233  Afrah Adrian  2005  TUREBERG  AG7905  25 m  52.76   
92  34  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  52.89   
93  163  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  52.91   
94  83  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  53.26   
95  343  Danhall Nicolaus  2005  VÄSBY SS  AD7905  25 m  54.24   
96  277  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  55.12   
97  271  Wettergren Vincent  2005  TUREBERG  AG9905  25 m  55.99   
98  258  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  59.64   
99  128  Sundqvist Dennis  2003  SKURU IK  AU5103  25 m  59.75   
100  345  Delviken David  2004  VÄSBY SS  AP8704  25 m  59.88  RES 
101  386  Rosenquist Tannemyr Adam  2006  VÄSBY SS  AE2106  25 m  1:01.62  RES 
102  190  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  1:01.99  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  25 februari 2015 
Licensierad till: Väsby Simsällskap  Utskriftstid  13:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner