2020-03-30   18:40:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Nya Arena Vilunda Knatte 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
380  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  1:05.58   
193  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  1:06.15   
Malm Smilla  2003  DANDERYD  AQ4203  25 m  1:08.75   
227  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:09.11   
221  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:13.51   
403  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:14.02   
340  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:14.56   
199  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:15.64   
203  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:17.52   
10  286  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:18.68   
11  36  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  1:18.72   
12  238  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:20.48   
13  115  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:20.94   
14  251  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  1:21.14   
15  217  Jönsson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BN5403  25 m  1:22.63   
16  179  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:23.08   
17  315  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:23.35   
18  114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:23.59   
19  246  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:23.60   
20  222  Norling Tindra  2003  SÖDERTÖRN  BH7203  25 m  1:23.97   
21  194  Moureau Felicia  2003  SÖDERTÄLJE  BE7403  25 m  1:24.04   
22  48  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  1:24.21   
23  105  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:24.66   
24  40  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  1:24.68   
25  310  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  1:24.73   
26  45  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  1:24.97   
27  210  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:25.50   
28  10  Tunell Jenny  2003  DANDERYD  BK2603  25 m  1:25.77   
29  111  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:26.22   
30  334  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  25 m  1:27.05   
31  208  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:27.08   
32  245  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:27.35   
33  294  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:27.46   
34  19  Brandt Thilde  2003  JÄRFÄLLA S  BK8203  25 m  1:27.67   
35  132  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:27.73   
36  211  Camal Cerrato Aysha  2004  SÖDERTÖRN  AP8604  25 m  1:28.07   
37  124  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:28.47   
38  260  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:30.08   
39  99  Amtell Leah  2003  SKURU IK  BJ6203  25 m  1:31.22   
40  205  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  1:31.38   
41  219  Lidén Clara  2003  SÖDERTÖRN  BP2203  25 m  1:31.45   
42  232  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  1:32.83   
43  300  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:33.05   
44  139  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:33.29   
45  167  Morota Nova  2005  SPÅRVÄGEN  AJ6405  25 m  1:34.01   
46  120  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  1:34.02   
47  241  Hannerz Saga  2003  TUREBERG  BH8403  25 m  1:34.37   
48  297  Engvall Paulina  2003  TÄBY SIM  BN0403  25 m  1:34.41   
49  298  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:34.52   
50  96  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  1:34.78   
51  76  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:35.08   
52  32  Hansen Sofia  2004  JÄRFÄLLA S  AL9604  25 m  1:35.36   
53  169  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  1:35.54   
54  320  Novopoltseva Anastasia  2004  TÄBY SIM  BC8804  25 m  1:35.67   
55  324  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:35.77   
56  60  Söderberg Emma  2004  JÄRFÄLLA S  AP8204  25 m  1:36.42   
57  118  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:36.73   
58  186  Hellberg Aliette  2004  SÖDERTÄLJE  AL5204  25 m  1:37.65   
59  108  Chachalatos Hera  2003  SKURU IK  BP6603  25 m  1:38.17   
60  226  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  1:38.76   
61  134  Alkas Alias Alexandra  2006  SPÅRVÄGEN  AE2406  25 m  1:39.14   
62  168  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  25 m  1:39.23   
63  201  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:39.99   
64  142  Eld Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AS5205  25 m  1:40.64   
65  127  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  1:40.71   
66  62  Tenaldo Nicole  2003  JÄRFÄLLA S  BK0603  25 m  1:40.95   
67  267  Wermé Thea  2003  TUREBERG  BH2403  25 m  1:41.44   
68  287  Bailey Darcey  2004  TÄBY SIM  BH3404  25 m  1:42.32   
69  35  Henriksson Lina  2003  JÄRFÄLLA S  BE5803  25 m  1:42.48   
70  162  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:42.52   
71  67  Westberg Jessika  2003  JÄRFÄLLA S  AZ7803  25 m  1:42.92   
72  88  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:43.25   
73  182  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:43.34   
74  29  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:43.81   
75  326  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:45.53   
76  141  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m  1:46.07   
77  16  Augustsson Spets Alma  2004  JÄRFÄLLA S  BC2804  25 m  1:46.96   
78  223  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:48.32   
79  87  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:50.08   
80  153  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  1:55.82   
81  49  Norrlin Ebba  2004  JÄRFÄLLA S  BA8604  25 m  1:57.97  RES 
82  154  Hjort mowitz Lola  2006  SPÅRVÄGEN  AI8406  25 m  1:59.91  RES 
83  148  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  25 m  2:10.54  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  25 februari 2015 
Licensierad till: Väsby Simsällskap  Utskriftstid  13:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner