2020-04-09   05:06:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Nya Arena Vilunda Knatte 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
335  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  39.59   
192  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  41.45   
50  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  42.17   
229  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  43.78   
397  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  45.00   
322  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  45.16   
Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  46.61   
137  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  46.93   
325  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  47.00   
10  166  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  47.04   
11  195  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  47.07   
12  218  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  47.29   
13  261  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  47.97   
14  323  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  48.23   
15  285  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  25 m  48.79   
16  327  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  49.11   
17  244  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  49.16   
18  269  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  49.22   
19  28  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  25 m  49.49   
20  329  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  49.84   
21  116  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m  49.85   
22  107  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  50.48   
23  173  Tapia Daner  2005  SPÅRVÄGEN  AG9305  25 m  50.54   
24  47  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  51.10   
25  313  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  51.89   
26  126  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  52.06   
27  216  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  52.41   
28  138  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  52.53   
29  282  Ahlberg Fredrik  2003  TÄBY SIM  AR7903  25 m  52.93   
30  249  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m  53.04   
31  230  Vainio Lucas  2004  SÖDERTÖRN  AN2504  25 m  53.06   
32  304  Grundin Fredrick  2003  TÄBY SIM  AR8703  25 m  53.12   
33  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  53.17   
34  385  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  53.23   
35  318  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  53.27   
36  289  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  53.28   
37  26  Ernholm Oliver  2003  JÄRFÄLLA S  AO4503  25 m  53.44   
38  338  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  53.53   
39  71  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  53.58   
40  52  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  53.93   
41  130  Wallström-Blomgren Isak  2003  SKURU IK  AQ9303  25 m  54.10   
42  306  Güleryüz Mete  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  54.15   
43  172  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  54.25   
44  160  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  54.49   
45  33  Hansson Marcus  2005  JÄRFÄLLA S  AD7705  25 m  54.71   
46  196  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  54.89   
47  185  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  54.98   
48  69  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  55.57   
49  250  Jansson Bulhoes Gabriel  2005  TUREBERG  AE1105  25 m  55.62   
50  234  Arnö Alexander  2005  TUREBERG  AB5505  25 m  55.76   
51  55  Skantz Ludwig  2005  JÄRFÄLLA S  AE6705  25 m  56.09   
52  106  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  56.42   
53  181  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  56.72   
54  288  Barkarö Johannes  2004  TÄBY SIM  AI7904  25 m  56.75   
55  121  Perrone Eskil  2004  SKURU IK  AP6304  25 m  56.91   
56  384  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  57.17   
57  140  Brodin Elias  2003  SPÅRVÄGEN  AO6903  25 m  57.93   
58  41  Lesniewski Leon  2004  JÄRFÄLLA S  AK0304  25 m  58.11   
59  133  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  58.24   
60  24  Elmquist Johan  2005  JÄRFÄLLA S  AD9705  25 m  58.52   
61  292  Bergvall Nicholas  2004  TÄBY SIM  AN6104  25 m  58.77   
62  63  Wall Loke  2005  JÄRFÄLLA S  AD4705  25 m  59.95   
63  13  Anderson Jonatan  2005  JÄRFÄLLA S  AD5705  25 m  1:00.02   
64  34  Harper Oliver  2005  JÄRFÄLLA S  AD2705  25 m  1:00.29   
65  51  Parsa Arvin  2006  JÄRFÄLLA S  AB7106  25 m  1:00.36   
66  144  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  1:00.73   
67  43  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  1:00.79   
68  202  Welin-Berger Simon  2006  SÖDERTÄLJE  AB6306  25 m  1:03.92   
69  237  Brink Albin  2006  TUREBERG  AB4906  25 m  1:04.76   
70  379  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  1:05.15   
71  158  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  1:05.35   
72  42  Lidström Simon  2004  JÄRFÄLLA S  AK9304  25 m  1:05.47   
73  233  Afrah Adrian  2005  TUREBERG  AG7905  25 m  1:06.37   
74  Lennartsson Karl  2005  DANDERYD  AH0105  25 m  1:06.93  RES 
75  83  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  1:07.04  RES 
76  80  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:07.56  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  25 februari 2015 
Licensierad till: Väsby Simsällskap  Utskriftstid  13:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner