Program för Sum-Sim 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
12:28 |
|
|
Arrangör |
SSF/Trollhättans SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 31, 100m Fjärilsim Flickor |
Finaler (3) |
Sponsor: Remember Me |
14 år och yngre: Sarah Sjöström (1993) 57.66 2007 FM: Hanna Rosvall 1:04.77 |
15 år: Louise Hansson (1996) 1:01.87 2011 FM: Anna Eriksson 1:04.45 |
16 - 17 år: Agnes Wiiand (1997) 1:01.02 2014-06-29 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:09.60 |
467 |
2 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
1:08.69 |
595 |
3 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:08.22 |
85 |
4 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
50m |
1:07.30 |
205 |
5 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
50m |
1:08.05 |
394 |
6 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
1:08.43 |
575 |
7 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:09.57 |
631 |
8 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:09.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
596 |
1 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:08.63 |
106 |
2 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:08.02 |
211 |
3 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
50m |
1:07.53 |
168 |
4 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
50m |
1:04.10 |
398 |
5 |
Linnéa Lundborg |
2000 |
AZ5600 |
MASS |
|
50m |
1:06.29 |
199 |
6 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
50m |
1:07.67 |
141 |
7 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:08.49 |
240 |
8 |
Linnéa Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:07.21 |
170 |
2 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
1:06.05 |
110 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:04.56 |
107 |
4 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:04.07 |
490 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
1:04.46 |
692 |
6 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:05.99 |
116 |
7 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
SPIF SF |
|
50m |
1:06.22 |
206 |
8 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
HS |
|
50m |
1:07.32 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
12:28 |
|