Ohjelma Farum Cup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 27, 100m Frisvømning Damer |
Europarekord Senior: Britta Steffen (1983) 52.07 2009-07-31 |
Nordisk Rekord Senior: Sarah Sjöström (1993) 52.67 2014-08-20 |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 53.41 2009-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 55.10 2012-03-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 58.22 | |
2 | 442 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 50 m | 58.67 | |
3 | 340 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 58.90 | |
4 | 528 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 59.04 | |
5 | 100 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 59.06 | |
6 | 538 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 59.18 | |
7 | 520 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 59.22 | |
8 | 46 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 59.23 | |
9 | 345 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 59.28 | |
10 | 91 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 59.68 | |
11 | 510 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 1:00.05 | |
12 | 252 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:00.16 | |
13 | 81 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:00.21 | |
14 | 387 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:00.93 | |
15 | 481 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 50 m | 1:00.93 | |
16 | 541 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 1:01.13 | |
17 | 473 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 50 m | 1:01.27 | |
18 | 47 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 1:01.28 | |
19 | 499 | Rosenquist Ebba | 1989 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:01.83 | ||
20 | 530 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:01.91 | |
21 | 98 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 1:01.94 | |
22 | 380 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 1:02.13 | |
23 | 364 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:02.48 | |
24 | 401 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:02.64 | |
25 | 161 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:02.70 | |
26 | 27 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 1:03.02 | |
27 | 552 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 50 m | 1:03.70 | |
28 | 142 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:04.06 | |
29 | 152 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:04.23 | |
30 | 251 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:04.33 | |
31 | 38 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:04.34 | |
32 | 534 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:04.34 | |
33 | 508 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 1:04.39 | |
34 | 395 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 1:04.54 | |
35 | 500 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH-MK | 9948AJ | 50 m | 1:04.57 | |
36 | 99 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 1:04.83 | |
37 | 22 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:05.17 | |
38 | 334 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:05.24 | |
39 | 525 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:05.26 | |
40 | 144 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:05.59 | |
41 | 213 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 1:06.18 | |
42 | 249 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:06.25 | |
43 | 470 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 50 m | 1:06.47 | |
44 | 388 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 1:06.49 | |
45 | 354 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:06.74 | |
46 | 258 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 1:06.77 | |
47 | 498 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 1:06.79 | |
48 | 233 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:07.10 | |
49 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:07.16 | |
50 | 524 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:07.56 | |
51 | 369 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:07.65 | |
52 | 23 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:07.99 | |
53 | 9 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:08.02 | |
54 | 147 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:08.65 | |
55 | 482 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 50 m | 1:08.95 | |
56 | 365 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:10.38 | |
57 | 150 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:10.45 | |
58 | 430 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 50 m | 1:10.51 | |
59 | 454 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 50 m | 1:10.55 | |
60 | 113 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | 1:10.93 | |
61 | 392 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 50 m | 1:11.72 | |
62 | 476 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 50 m | 1:11.75 | |
63 | 313 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 1:11.87 | |
64 | 385 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 1:11.99 | |
65 | 412 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 50 m | 1:12.34 | |
66 | 429 | Thunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 50 m | 1:14.57 | |
67 | 447 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 50 m | 1:18.33 | |
68 | 422 | Nord Francesca | 2001 | TRELLEBORG | BN6601 | 50 m | 1:18.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:28 |