Program för Tyresö Knattesim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Tyresö Knatte |
|
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Tyresö |
|
Utskriftstid |
15:14 |
|
|
Arrangör |
Tyresö SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Medley F 13 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
129 |
4 |
Stina Järnek |
2002 |
AI3802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
58 |
5 |
Hannah Lidén |
2002 |
BM5402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
71 |
6 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:43.69 |
44 |
2 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:34.37 |
168 |
3 |
Josefin Hydén |
2002 |
BF2802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.50 |
40 |
4 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:29.98 |
161 |
5 |
Chloe Elhouar |
2002 |
BC8402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.27 |
174 |
6 |
Hilda Lydahl |
2002 |
BF4802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.08 |
79 |
7 |
Emilia Broberg |
2002 |
AQ5602 |
TUREBERG |
|
25m |
1:38.74 |
159 |
8 |
Emma Borgstedt Shahnazarian |
2002 |
BH2802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:29.32 |
4 |
2 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
KANAANS SS |
|
25m |
1:27.61 |
194 |
3 |
Anna Frisk Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.07 |
17 |
4 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
1:24.39 |
160 |
5 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.43 |
8 |
6 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:26.53 |
118 |
7 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:28.67 |
179 |
8 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.58 |
206 |
2 |
Felicia Rosenberg |
2002 |
AH8202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.05 |
151 |
3 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.70 |
216 |
4 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.50 |
170 |
5 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.83 |
220 |
6 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.89 |
35 |
7 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:23.28 |
109 |
8 |
Clara Wettergren |
2002 |
AQ3802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:24.09 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
15:14 |
|