Program för Arena Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Arena Cup |
|
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:39 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
|
74 |
2 |
Yardagul Kop |
2000 |
BG7400 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
154 |
3 |
Agnes Strömberg |
2003 |
BR0403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
58 |
4 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
|
63 |
5 |
Frida Lindström |
2003 |
BQ4403 |
GIMO SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Frida Lundström |
2002 |
BA2602 |
HK SIM |
|
25m |
|
34 |
2 |
Thea Eriksson |
2006 |
AB9606 |
SK ENA |
|
25m |
|
124 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
|
89 |
4 |
Jelena Lajsic |
2002 |
BO1802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
159 |
5 |
Moa Westerberg |
2004 |
BB4204 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
110 |
6 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
82 |
2 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
56 |
3 |
Elina Berg |
2002 |
BG6402 |
GIMO SS |
|
25m |
|
77 |
4 |
Klara Sjöberg |
2000 |
BA0600 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
147 |
5 |
Karolina Kruus |
2003 |
BN6403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
161 |
6 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Sonja Björkman |
2003 |
|
SK ENA |
|
25m |
|
73 |
2 |
Hanna Kjellegård |
2001 |
BS2801 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
70 |
3 |
Helle Dolk |
2000 |
BP8800 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
90 |
4 |
Sofija Lajsic |
2002 |
BO2802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
136 |
5 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
29 |
6 |
Tindra Bärgård |
2006 |
AB8606 |
SK ENA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Linnea Malm |
2005 |
AS2405 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
149 |
2 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
31.96 |
127 |
3 |
Ariadna Karlsson |
2001 |
AZ1201 |
HK SIM |
|
25m |
26.60 |
97 |
4 |
Elsa Kjellström |
2006 |
AA1406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
28.06 |
33 |
5 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
SK ENA |
|
25m |
|
118 |
6 |
Jessica Wiklund |
2000 |
BR8200 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
25.36 |
4 |
2 |
Isabelle Boisard |
2003 |
AB7803 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
23.39 |
76 |
3 |
Anna Sjöberg |
2005 |
AH8605 |
KANAANS SS |
|
25m |
22.79 |
62 |
4 |
Elida Larsson |
2003 |
BF5803 |
GIMO SS |
|
25m |
22.94 |
75 |
5 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
KANAANS SS |
|
25m |
23.45 |
152 |
6 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
25.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
22.22 |
25 |
2 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.19 |
19 |
3 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.04 |
71 |
4 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
KANAANS SS |
|
25m |
21.17 |
20 |
5 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.94 |
67 |
6 |
Josephine Olsson |
2001 |
AP1601 |
GIMO SS |
|
25m |
22.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
20.89 |
55 |
2 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
20.34 |
129 |
3 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
19.93 |
98 |
4 |
Tuva Kjellström |
2003 |
AD2803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
20.10 |
157 |
5 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
20.75 |
15 |
6 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
19.45 |
43 |
2 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
19.00 |
132 |
3 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
18.70 |
53 |
4 |
Dione Bölja-Strandlund |
2004 |
AK8204 |
FAGERSTA |
|
25m |
18.75 |
131 |
5 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
19.28 |
140 |
6 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
19.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
18.39 |
9 |
2 |
Linn Gunnarsson |
2005 |
AA9405 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
18.28 |
52 |
3 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
17.48 |
116 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
17.59 |
21 |
5 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
18.35 |
46 |
6 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
18.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
15.70 |
47 |
2 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
14.84 |
35 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
13.13 |
141 |
4 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
14.83 |
17 |
5 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
15.42 |
125 |
6 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
15.73 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
08:39 |
|