Program for Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 25
|
Stvne navn |
Vest rgang Grp 2, maj 2015 |
|
Udskriftsdato |
31 maj 2015 |
|
|
Stvne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Aabybro IF |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 maj 2015 |
|
|
|
|
Lb 25, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Mads Mikkelsen |
2004 |
0491AC |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:32.39 |
267 |
2 |
Christian Johannesen |
2003 |
0343AH |
HORSENS |
|
25m |
1:25.31 |
19 |
3 |
Rasmus Pilegaard Kfer |
2003 |
0317AD |
AGF |
|
25m |
1:20.33 |
17 |
4 |
Nikolaj Petlin Kock |
2002 |
0241AC |
AGF |
|
25m |
1:21.18 |
246 |
5 |
Daniel Gallacher |
2002 |
0235AK |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:26.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
229 |
1 |
Ruben C. Nrgaard |
2002 |
0225AF |
AALBORG |
|
25m |
1:19.87 |
177 |
2 |
Malthe Elkjr |
2003 |
0367AF |
TEMPO |
|
25m |
1:18.58 |
36 |
3 |
Esben F. Buchwaldt |
2002 |
0227AG |
ESBJERG |
|
25m |
1:18.49 |
176 |
4 |
Casper Brinch |
2002 |
0209AI |
TEMPO |
|
25m |
1:18.50 |
174 |
5 |
Philip Andersen Ravn |
2002 |
0241AL |
SNDERBORG |
|
25m |
1:19.23 |
25 |
6 |
Tobias Bostrm |
2002 |
0295AG |
NNGU |
|
25m |
1:19.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Carl Brchner |
2002 |
0287AH |
AGF |
|
25m |
1:18.32 |
85 |
2 |
William Svarer |
2002 |
0283AE |
KOLDING |
|
25m |
1:17.01 |
51 |
3 |
Luis Velasquez |
2001 |
0127AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:15.91 |
6 |
4 |
Sofus Bolwig Balladone |
2002 |
0233AM |
AGF |
|
25m |
1:16.36 |
76 |
5 |
Magnus Dyg Holme |
2002 |
0205AG |
IKAST |
|
25m |
1:17.56 |
11 |
6 |
Mathias Lund Hansen |
2002 |
0269AD |
AGF |
|
25m |
1:18.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Chris Rasmussen |
2001 |
0177AO |
VIBORG |
|
25m |
1:15.39 |
196 |
2 |
Magnus Funder |
2001 |
0173AK |
TRITON V |
|
25m |
1:12.58 |
180 |
3 |
Benjamin Rohde |
2001 |
0191AJ |
TEMPO |
|
25m |
1:11.25 |
102 |
4 |
Alexander Str |
2001 |
0185AC |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:11.86 |
43 |
5 |
Parsa Hosini |
2001 |
0189AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:15.19 |
166 |
6 |
Lawrence Langley |
2001 |
0125AI |
PINGVINEN |
|
25m |
1:15.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
201 |
1 |
Emil Kragh |
2001 |
0197AL |
TRITON V |
|
25m |
1:10.80 |
142 |
2 |
Anders Thingstrup Mehlsen |
2001 |
0101AG |
HERNING |
|
25m |
1:09.75 |
9 |
3 |
Christian L H Frederiksen |
2001 |
0103AL |
AGF |
|
25m |
1:08.18 |
28 |
4 |
Daniel Jensen |
2001 |
0119AH |
DELTA |
|
25m |
1:09.66 |
69 |
5 |
Jacob Hopff |
2001 |
0141AO |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:10.28 |
140 |
6 |
Victor Bjerre |
2001 |
0123AG |
HERNING |
|
25m |
1:10.82 |
|
|
Heat 6 (7) (rg. 2002-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Joachim Hjertmann |
2002 |
0215AK |
LYSENG |
|
25m |
1:14.11 |
213 |
2 |
Mathias Pedersen |
2002 |
0233AG |
VIBORG |
|
25m |
1:09.81 |
226 |
3 |
Oliver Nrgaard Frost |
2002 |
0299AL |
AALBORG |
|
25m |
1:03.64 |
168 |
4 |
Anders Bredal Storgaard |
2002 |
0227AD |
SVENDBORG |
|
25m |
1:08.16 |
55 |
5 |
Jakob Tietgen |
2002 |
0245AD |
FREM |
|
25m |
1:12.13 |
146 |
6 |
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
0235AI |
OSLF |
|
25m |
1:15.88 |
|
|
Heat 7 (7) (rg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Oskar Lindholm |
2001 |
0153AF |
LYSENG |
|
25m |
1:05.48 |
251 |
2 |
Magnus Mikkelsen |
2001 |
0171AM |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:04.50 |
145 |
3 |
Jens Srensen |
2001 |
0159AD |
HERNING |
|
25m |
1:02.10 |
34 |
4 |
Martin H. Abel |
2001 |
0197AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:04.29 |
86 |
5 |
Rasmus Hald |
2001 |
0189AM |
KOLDING |
|
25m |
1:05.11 |
64 |
6 |
Magnus A H Christensen |
2001 |
0183AP |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:07.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
31 maj 2015 |
Licens til Dansk Svmmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|