Program for Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 2
|
Stvne navn |
Vest rgang Grp 2, maj 2015 |
|
Udskriftsdato |
29 maj 2015 |
|
|
Stvne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
17:48 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Aabybro IF |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 maj 2015 |
|
|
|
|
Lb 2, 400m Frisvmning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 17:44 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
6:08.03 |
222 |
3 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
25m |
6:07.30 |
38 |
4 |
Ss Freund |
2004 |
0454AG |
ESBJERG |
|
25m |
6:08.02 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Anne Lundorff Larsen |
2004 |
0466AB |
SILKEBORG |
|
25m |
6:03.93 |
205 |
3 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
TRITON V |
|
25m |
5:43.14 |
35 |
4 |
Amalie Staghj Andersen |
2004 |
0466AK |
ESBJERG |
|
25m |
6:02.21 |
160 |
5 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
OSK |
|
25m |
6:06.47 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
199 |
1 |
Louise Sjrup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
5:38.59 |
148 |
2 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
OSLF |
|
25m |
5:34.11 |
23 |
3 |
Naya Hgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
5:28.67 |
183 |
4 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
5:33.63 |
192 |
5 |
Ella Christiansen |
2003 |
0366AK |
TRITON V |
|
25m |
5:37.28 |
189 |
6 |
Marie Egeskjold Bruun |
2003 |
0324AN |
TRITON V |
|
25m |
5:40.39 |
|
|
Heat 4 (5) (rg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
TEMPO |
|
25m |
5:46.15 |
198 |
2 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
TRITON V |
|
25m |
5:28.91 |
197 |
3 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
5:24.97 |
41 |
4 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
5:28.63 |
149 |
5 |
Mia T. Klver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
5:45.02 |
244 |
6 |
Sia Aagaard |
2004 |
0434AB |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:56.90 |
|
|
Heat 5 (5) (rg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Lrke Hgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
5:21.30 |
217 |
2 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
25m |
5:10.20 |
239 |
3 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
4:57.15 |
206 |
4 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
5:05.81 |
194 |
5 |
Alberte Ehrenreich-Birn |
2003 |
0382AJ |
TRITON V |
|
25m |
5:19.94 |
202 |
6 |
Andrea Schulz Mikkelsen |
2003 |
0382AH |
TRITON V |
|
25m |
5:24.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
29 maj 2015 |
Licens til Dansk Svmmeunion |
Udskriftstidspunkt |
17:48 |
|