Program för Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Vest Årgang Grp 2, maj 2015 |
|
Udskriftsdato |
30 maj 2015 |
|
|
Stævne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro IF |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 maj 2015 |
|
|
|
|
Løb 13, 400m Medley Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 10:46 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
Thilde S. B. Pedersen |
2004 |
0492AO |
AGF |
|
25m |
7:13.25 |
245 |
3 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
7:06.57 |
7 |
4 |
Cathrine Birkebæk |
2004 |
0478AG |
AGF |
|
25m |
7:12.27 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
199 |
1 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
6:43.15 |
141 |
2 |
Amalie Kristensen |
2003 |
0304AK |
HERNING |
|
25m |
6:27.60 |
148 |
3 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
OSLF |
|
25m |
6:23.89 |
65 |
4 |
Cecilie Christiansen |
2003 |
0338AR |
HOLSTEBRO |
|
25m |
6:25.22 |
66 |
5 |
Annika Hausgaard Godt |
2003 |
0306AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
6:33.10 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
TRITON V |
|
25m |
6:21.14 |
183 |
2 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
6:16.75 |
220 |
3 |
Josefine Heuer |
2003 |
0386AM |
VIBORG |
|
25m |
6:11.07 |
150 |
4 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
OSLF |
|
25m |
6:14.43 |
253 |
5 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:20.52 |
268 |
6 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
25m |
6:22.23 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
6:57.84 |
244 |
2 |
Sia Aagaard |
2004 |
0434AB |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:37.64 |
197 |
3 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
5:59.16 |
41 |
4 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
6:31.43 |
178 |
5 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
TEMPO |
|
25m |
6:42.92 |
10 |
6 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
7:02.69 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
269 |
1 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
6:09.51 |
206 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
6:05.22 |
239 |
3 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
5:31.31 |
230 |
4 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
5:46.74 |
23 |
5 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
6:06.47 |
202 |
6 |
Andrea Schulz Mikkelsen |
2003 |
0382AH |
TRITON V |
|
25m |
6:10.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
30 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|