Program for Sydkystens årgangscup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
2 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
3 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:38.26 | |
4 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:38.71 | |
5 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:44.08 | |
6 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:49.25 | |
7 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:50.86 | |
8 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:55.26 | |
9 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:56.12 | |
10 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:57.17 | |
11 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:58.79 | |
12 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 3:01.59 | |
13 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:02.43 | |
14 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:03.24 | |
15 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 3:04.88 | |
16 | 194 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:05.01 | |
17 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 3:05.27 | |
18 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:06.24 | |
19 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:06.67 | |
20 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:11.65 | |
21 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:14.01 | |
22 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 3:14.03 | |
23 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:14.25 | |
24 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:15.45 | |
25 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:16.73 | |
26 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:17.94 | |
27 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:18.96 | |
28 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:20.43 | |
29 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:21.48 | |
30 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:24.62 | |
31 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 3:25.57 | |
32 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:30.00 | |
33 | 231 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 3:30.01 | |
34 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:30.31 | |
35 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:33.52 | |
36 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:34.30 | |
37 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:35.24 | |
38 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:37.94 | |
39 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:40.00 | |
40 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:40.00 | |
41 | 88 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:40.00 | |
42 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 3:40.00 | |
43 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:41.99 | |
44 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 3:46.05 | |
45 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:50.00 | |
46 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 4:03.22 | |
47 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | ||
48 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
49 | 272 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | ||
50 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |