Startliste for Sydkystens årgangscup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
14 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (12) |
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Julie R. A. Østergaard |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
226 |
2 |
Andrea Nannberg |
2005 |
|
HILLERØD |
|
25m |
1:05.01 |
225 |
3 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:00.37 |
212 |
4 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
55.01 |
213 |
5 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
25m |
55.57 |
218 |
6 |
Jasmin Kjærsgaard |
2006 |
0682AF |
HILLERØD |
|
25m |
1:01.62 |
388 |
7 |
Josefine Müllertz |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
390 |
8 |
Mikkelline Søeborg |
2006 |
|
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
1 |
Juliane Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
53.59 |
380 |
2 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
51.07 |
227 |
3 |
Emma Nissen |
2004 |
0406AL |
HILLERØD |
|
25m |
49.97 |
93 |
4 |
Mikkeline Poulsen |
2004 |
0422AJ |
VEST |
|
25m |
49.62 |
439 |
5 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
GTI |
|
25m |
49.87 |
441 |
6 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
49.97 |
223 |
7 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
52.14 |
433 |
8 |
Smilla Askvig |
2004 |
0408AK |
GTI |
|
25m |
54.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
381 |
1 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
47.97 |
435 |
2 |
Freja Lemann Bunch |
2004 |
0496AK |
GTI |
|
25m |
47.46 |
268 |
3 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
46.44 |
80 |
4 |
Signe Henriksen |
2004 |
0442AR |
VEST |
|
25m |
46.01 |
382 |
5 |
Emma Hou Theilade Klausen |
2005 |
0598AD |
GTI |
|
25m |
46.19 |
299 |
6 |
Laura Kjørtsholtsen |
2004 |
0428AH |
GLADSAXE |
|
25m |
47.35 |
84 |
7 |
Lykke Gøttrup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
47.90 |
379 |
8 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
48.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
45.03 |
443 |
2 |
Ellen Mølbak Petersen |
2004 |
0452AD |
GTI |
|
25m |
44.98 |
389 |
3 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
44.60 |
358 |
4 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
44.18 |
265 |
5 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
44.51 |
384 |
6 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
44.72 |
337 |
7 |
Rosa IL Wol Jensen |
2004 |
0486AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
44.99 |
90 |
8 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
45.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Julie Nelkop |
2004 |
0452AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
43.92 |
386 |
2 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
43.55 |
445 |
3 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
43.19 |
298 |
4 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
50m |
42.87 |
391 |
5 |
Isabel Refdahl Thoudahl |
2005 |
0522AD |
GTI |
|
25m |
43.10 |
326 |
6 |
Carmen Bach Byrholt |
2004 |
0408AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
43.19 |
70 |
7 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
43.57 |
387 |
8 |
Ida V. H. Mathiesen |
2005 |
0556AD |
GTI |
|
25m |
44.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
41.58 |
209 |
2 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
40.74 |
329 |
3 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.46 |
327 |
4 |
Maya Solvej H. Bärmann |
2004 |
0498AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.00 |
120 |
5 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
50m |
40.27 |
444 |
6 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
40.69 |
251 |
7 |
Caroline Gerlach |
2002 |
0228BA |
ROSKILDE |
|
25m |
41.20 |
115 |
8 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
42.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
50m |
39.23 |
261 |
2 |
Celina Mehr |
2003 |
0378AL |
ROSKILDE |
|
25m |
39.02 |
328 |
3 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
38.05 |
448 |
4 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
GTI |
|
25m |
38.03 |
269 |
5 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
38.05 |
290 |
6 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
38.45 |
318 |
7 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
39.09 |
112 |
8 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
39.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
319 |
1 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.33 |
288 |
2 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
36.49 |
434 |
3 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
36.27 |
346 |
4 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.12 |
436 |
5 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
36.19 |
437 |
6 |
Alma Foltmar-Michaelsen |
2004 |
0442AK |
GTI |
|
25m |
36.30 |
259 |
7 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
36.79 |
211 |
8 |
Sofia Hansen |
2003 |
0394AR |
HILLERØD |
|
25m |
37.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
50m |
35.85 |
447 |
2 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
25m |
35.53 |
275 |
3 |
Olivia Krogh |
2003 |
0358AS |
FR.SUND |
|
25m |
35.30 |
69 |
4 |
Isabel Abcell |
2001 |
0174AH |
VEST |
|
25m |
34.26 |
279 |
5 |
Rebekka E. Lund |
2002 |
0268AE |
FR.SUND |
|
25m |
35.05 |
49 |
6 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
35.35 |
48 |
7 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
35.55 |
294 |
8 |
Emma Hansen |
2004 |
0434AM |
GLADSAXE |
|
25m |
36.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
343 |
1 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
34.11 |
94 |
2 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
33.82 |
300 |
3 |
Roseline Løkkegaard |
2004 |
0462AF |
GLADSAXE |
|
25m |
33.55 |
342 |
4 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.05 |
442 |
5 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
GTI |
|
25m |
33.43 |
43 |
6 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
33.69 |
59 |
7 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
34.01 |
238 |
8 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
34.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.58 |
401 |
2 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
GTI |
|
25m |
32.01 |
314 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.83 |
240 |
4 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
30.90 |
234 |
5 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
31.19 |
250 |
6 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
25m |
32.00 |
241 |
7 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
32.07 |
311 |
8 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
1 |
Laura Lyngbye Nybroe |
2002 |
0272AL |
VEST |
|
25m |
30.59 |
198 |
2 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
29.66 |
217 |
3 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
28.56 |
396 |
4 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
27.24 |
403 |
5 |
Thyra Jørgensen |
2002 |
0218AC |
GTI |
|
25m |
28.46 |
130 |
6 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
25m |
29.44 |
409 |
7 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
30.50 |
406 |
8 |
Vilde Schulze Matthisen |
2001 |
0176AC |
GTI |
|
25m |
30.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
14 marts 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|