Startliste for Sydkystens årgangscup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 32
|
Stævne navn |
Sydkystens Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
15 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 14:08 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239AG |
LYNGBY |
|
25m |
|
139 |
4 |
August Østerholdt |
2002 |
0217AR |
KØGE |
|
25m |
|
134 |
5 |
August Ryom |
2002 |
0253AJ |
KØGE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
Lukas Frederiksen |
2004 |
0473AL |
HILLERØD |
|
25m |
2:25.01 |
295 |
3 |
Jakob Alexander Jensen |
2002 |
0205AH |
GLADSAXE |
|
50m |
1:59.91 |
291 |
4 |
Magnus Christensen |
2002 |
0287AI |
GLADSAXE |
|
50m |
1:53.68 |
196 |
5 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:55.55 |
214 |
6 |
Gustav Jacobsen |
2005 |
0507AF |
HILLERØD |
|
25m |
2:10.01 |
239 |
7 |
Louie Uldall |
2005 |
0537AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:30.01 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Affou Adlouni |
2002 |
0287AK |
ROSKILDE |
|
25m |
1:48.89 |
424 |
2 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
1:45.09 |
332 |
3 |
Sebastian K. Greisen |
2004 |
0487AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.78 |
425 |
4 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GTI |
|
25m |
1:39.17 |
204 |
5 |
Oscar Lykke Fischer |
2002 |
0295AP |
HILLERØD |
|
25m |
1:40.01 |
287 |
6 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
25m |
1:45.00 |
289 |
7 |
Mark Brandt |
2002 |
0299AR |
GLADSAXE |
|
25m |
1:47.24 |
422 |
8 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
1:52.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:36.86 |
357 |
2 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:33.78 |
427 |
3 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
1:31.23 |
416 |
4 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
1:29.50 |
42 |
5 |
Albert Frydensberg |
2001 |
0133AH |
LYNGBY |
|
50m |
1:29.54 |
216 |
6 |
Carl Adelsten Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:33.28 |
420 |
7 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
GTI |
|
25m |
1:34.15 |
41 |
8 |
Christoffer Frederiksen |
2003 |
0363AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:39.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Emil Steenberg |
2002 |
0229AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.32 |
50 |
2 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
50m |
1:25.65 |
270 |
3 |
Frederik Brogaard |
2001 |
0163AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:22.75 |
203 |
4 |
Jakob Bjerre Eriksen |
2000 |
0077AN |
HILLERØD |
|
25m |
1:22.02 |
199 |
5 |
Frederik Clausen |
2001 |
0141AN |
HILLERØD |
|
25m |
1:22.46 |
64 |
6 |
Bror Textor-Broch |
2003 |
0381AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.59 |
104 |
7 |
Kristian Heinz Buskov |
2000 |
0061AN |
KØGE |
|
25m |
1:26.90 |
278 |
8 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
FR.SUND |
|
25m |
1:28.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Mads Møller Bjørnskov |
2001 |
0173AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:20.11 |
418 |
2 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
1:17.43 |
256 |
3 |
William W. Kofoed |
2001 |
0159AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:16.56 |
76 |
4 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
1:16.00 |
398 |
5 |
Benjamin Nørgaard Eriksen |
2002 |
0257AC |
GTI |
|
25m |
1:16.53 |
105 |
6 |
Andreas L. Damgård |
2000 |
0099AG |
KØGE |
|
25m |
1:17.22 |
293 |
7 |
Jeroen Grimmelikhuijzen |
2002 |
0211AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.96 |
274 |
8 |
Oliver Klindt |
2000 |
0089AM |
FR.SUND |
|
25m |
1:21.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.61 |
244 |
2 |
Jakob Gersholm Baktoft |
2000 |
0069AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.47 |
117 |
3 |
Thor B. Hansen |
2000 |
0097AA |
KØGE |
|
25m |
1:07.43 |
408 |
4 |
Hans Mølbak Petersen |
2001 |
0137AG |
GTI |
|
25m |
1:00.73 |
125 |
5 |
Benjamin Ørnebjerg Larsen |
2000 |
0087AC |
KØGE |
|
25m |
1:03.35 |
128 |
6 |
Mathias Luplau |
2001 |
0133AF |
KØGE |
|
25m |
1:09.15 |
119 |
7 |
Jacob Holm |
2000 |
0011AE |
KØGE |
|
25m |
1:11.46 |
106 |
8 |
Rasmus Danielsen |
2001 |
0183AB |
KØGE |
|
25m |
1:14.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
15 marts 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|