2020-04-08   07:53:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ullbergstrofén 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök fredag

6_S
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
18 år och äldre 
315  Nilsson Felix  1990  SK LAXEN  AM6590  25 m  28.91   
310  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  29.55   
348  Holmqvist Filip  1994  MASS  AL8594  25 m  29.86   
629  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  29.91   
358  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  25 m  29.95   
381  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  29.95   
649  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  30.76   
382  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  31.33   
468  Björck-Teuscher Anton  1993  S 02  AH7593  50 m  31.42   
10  355  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  31.45   
11  441  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  31.63   
12  344  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  31.67   
13  297  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  31.85   
14  97  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  32.04   
15  552  Andersson Gustav  1993  ÄNGELHOLM  AM5593  50 m  32.06   
16  570  Finnström Dennis  1995  ÖSA  AP9195  25 m  32.09   
17  306  Hvalgren Niclas  1995  SK LAXEN  AC9195  25 m  32.14   
18  608  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  32.26   
19  301  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  32.27   
20  185  Möller Victor  1996  HÖGANÄS SS  AN5196  25 m  33.72   
21  152  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  33.97   
22  187  Schollin Eric  1997  HÖGANÄS SS  AF2597  25 m  34.74   
23  25  Lundgren Arvid  1997  ALINGSÅS  AX5597  25 m  34.87   
24  136  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  AN3595  25 m  34.89   
25  414  Theander Christoffer  1997  NKK  AO5997  25 m  37.71   
16 - 17 år 
324  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  28.43   
186  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  25 m  28.98   
411  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  30.46   
512  Lövgren Albin  1999  SKÖVDE SS  AC0199  25 m  31.35   
202  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  31.85   
274  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  32.34   
227  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  32.93   
181  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  33.28   
340  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  33.39   
10  86  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  33.44   
11  473  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  33.58   
12  207  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  33.81   
13  379  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  33.89   
14  294  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  AU8798  25 m  33.94   
15  442  Mörck Joel  1999  S 71  AH4999  25 m  35.30   
16  528  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  35.33   
17  620  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  35.82   
18  384  Granberg Alexander  1999  NKK  AO1399  25 m  36.37   
19  472  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  36.68   
20  540  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  37.39   
21  401  Mattfolk Erik  1998  NKK  AQ3198  25 m  37.56   
22  599  Fors Jonathan  1998  UDDEVALLA  AC9998  25 m  37.68   
23  Gran Erik  1999  Ski SK    25 m  37.87   
24  501  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  38.12   
25  282  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  38.80   
26  456  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  39.84   
27  402  Näslund Johannes  1999  NKK  AL9399  25 m  40.16   
28  536  Lorentzon Ludwig  1999  TROLLHÄTTA  AK4999  25 m  40.52   
29  68  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  40.64   
30  491  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  40.99   
31  75  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m  42.40   
14 - 15 år 
22  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  31.22   
303  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  31.37   
434  Chen Philip  2000  S 71  AC4700  25 m  31.90   
550  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  31.99   
24  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  32.55   
323  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  32.72   
369  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  33.83   
622  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  33.86   
399  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  33.97   
10  30  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  33.98   
11  625  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  34.83   
12  554  Ekelund Max  2001  ÄNGELHOLM  AJ4101  25 m  35.00   
13  523  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  35.08   
14  228  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  35.79   
15  168  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  35.86   
16  253  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m  36.74   
17  520  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  36.74   
18  532  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  37.35   
19  566  Nilsson Filip  2001  ÄNGELHOLM  AI8301  25 m  38.69   
20  421  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  38.77   
21  486  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  38.82   
22  406  Piotrowski Blazej  2000  NKK  AX0300  25 m  39.06   
23  166  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  39.15   
24  279  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m  39.22   
25  268  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  AU3101  25 m  39.60   
26  197  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  40.19   
27  479  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  40.50   
28  457  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  40.62   
29  388  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  50 m  41.62   
30  161  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  41.67   
31  626  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  42.02   
32  322  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  42.25   
13 år och yngre 
556  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  36.89   
602  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  37.35   
375  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  38.14   
Somogyi Hoseth Mathias  2003  Lørenskog    50 m  38.98   
605  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  41.64   
621  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  42.82   
404  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  42.99   
145  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  43.83   
567  Nilsson Jakob  2004  ÄNGELHOLM  AC5904  25 m  45.85   
10  499  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  45.97   
11  231  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  46.70   
12  57  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  46.89   
13  195  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  47.11   
14  32  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  48.89   
15  215  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:03.24   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  24 april 2015 
Licensierad till: Göteborg Sim  Utskriftstid  12:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner