2020-03-29   00:43:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ullbergstrofén 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
18 år och äldre 
84  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  26.02   
376  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  26.39   
109  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  26.63   
330  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  27.01   
182  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  27.12   
393  Klipic Hanna  1996  NKK  AO0896  25 m  27.16   
157  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  27.24   
508  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  27.34   
474  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  27.66   
10  585  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  27.69   
11  646  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  27.78   
12  614  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  27.82   
13  584  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  28.01   
14  385  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  28.02   
15  123  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  28.22   
16  350  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  28.50   
17  394  Klipic Irma  1996  NKK  AO9696  25 m  28.81   
18  96  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  28.83   
19  212  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  29.09   
20  128  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  29.28   
21  484  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  29.31   
22  527  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  29.50   
23  119  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  29.69   
24  531  Håkansson Marie  1992  TROLLHÄTTA  CH2292  25 m  29.84   
25  190  Wittström Amanda  1997  HÖGANÄS SS  BO0497  25 m  30.21   
26  277  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV  BK8897  25 m  30.43   
27  533  Johansson Amanda  1997  TROLLHÄTTA  BJ4497  25 m  30.97   
28  120  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  31.05   
29  220  Andersson Madeleine  1997  KUNGSBACKA  BF0897  25 m  31.34   
30  413  Sterner Linnea  1996  NKK  AZ2296  25 m  31.80   
31  378  Engström Sara  1996  NKK  AZ0296  25 m  32.04   
32  495  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  32.23   
33  70  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  33.14   
34  54  Stawåsen Emma  1988  ELFSBORG  AP8288  50 m     
16 - 17 år 
184  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  26.56   
352  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  26.79   
122  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  27.28   
506  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  27.75   
439  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  27.81   
363  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  28.10   
188  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  28.22   
571  Fredriksson Isabelle  1999  ÖSA  AG9699  25 m  28.35   
180  Johansson Maja  1999  HÖGANÄS SS  AW2899  25 m  28.85   
10  221  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  28.93   
11  633  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  29.10   
12  314  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  29.40   
13  326  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  29.57   
14  183  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  BM6299  25 m  29.61   
15  440  Klügel Sofie  1998  S 71  AC1698  25 m  29.72   
16  551  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  29.72   
17  155  Phu Vanessa  1998  GÖTEBORG  BL3498  25 m  29.95   
18  209  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  30.01   
19  74  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  30.16   
20  239  Hallingborn-Ask Felicia  1999  KUNGSBACKA  BO8899  25 m  30.25   
21  383  Goding Jennifer  1998  NKK  AN3498  25 m  30.25   
22  189  Winberg Heidi  1999  HÖGANÄS SS  AW4899  25 m  30.38   
23  400  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  30.49   
24  545  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  30.51   
25  546  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  30.66   
26  470  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  30.71   
27  640  Berglund Frida  1999  RONNEBY SS  ah3499  50 m  30.89   
28  623  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  30.92   
29  469  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  30.98   
30  419  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  31.13   
31  529  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m  31.19   
32  293  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  31.20   
33  44  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  31.56   
34  208  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  31.57   
35  82  Berglin Nora  1998  GÖTEBORG  BK5298  25 m  31.76   
36  287  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  31.81   
37  104  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  31.87   
38  26  Tegstam Emma  1998  ALINGSÅS  BF6698  50 m  32.55   
39  420  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  33.07   
40  494  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  33.30   
41  476  Diep Karin  1999  S 02  BN3299  25 m  35.10   
14 - 15 år 
200  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  26.86   
333  Andersson Lova  2000  LJUNGBY SS  AA3600  25 m  26.94   
357  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  27.60   
526  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  28.04   
353  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  28.29   
542  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  28.58   
513  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  25 m  28.66   
511  Lundgren Emma  2000  SKÖVDE SS  AG7400  25 m  28.84   
91  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  28.91   
10  438  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  50 m  28.93   
11  589  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  28.98   
12  337  Åkesson Erika  2000  LJUNGBY SS  AA6600  25 m  29.08   
13  547  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  29.13   
14  156  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  29.18   
15  299  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  29.19   
16  561  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  29.21   
17  437  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  29.36   
18  99  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  29.40   
19  229  Dunberg Linnea  2000  KUNGSBACKA  AE8200  25 m  29.46   
20  307  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  29.50   
21  537  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  29.51   
22  269  Westholm Sara  2001  KUNGSBACKA  AL8801  25 m  29.59   
23  541  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  29.79   
24  223  Bekken Sofia  2001  KUNGSBACKA  AE6601  25 m  29.84   
25  521  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  29.92   
26  390  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  30.04   
27  519  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  30.05   
28  518  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  50 m  30.22   
29  317  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  30.26   
30  548  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  30.34   
31  530  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  30.50   
32  117  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  30.72   
33  191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  30.72   
34  241  Hultgren Ebba  2000  KUNGSBACKA  AL8400  25 m  30.78   
35  46  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  30.81   
36  505  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  30.95   
37  628  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  31.02   
38  634  Richards Tindra  2001  SK ALINGSÅ  BD2401  25 m  31.10   
39  471  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  31.16   
40  71  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  31.17   
41  59  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  31.21   
42  193  Melander Thyra  2001  JÖNKÖPING  AJ7401  50 m  31.21   
43  507  Helgesson Sara  2000  SKÖVDE SS  AX5400  25 m  31.25   
44  81  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  31.27   
45  503  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  31.61   
46  235  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA  BN4200  25 m  31.70   
47  92  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  31.80   
48  283  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  31.80   
49  98  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  31.86   
50  635  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGSÅ  AM2201  25 m  32.18   
51  304  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  32.19   
52  331  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  32.21   
53  538  Robertson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  32.39   
54  630  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  32.53   
55  380  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  32.67   
56  615  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  32.74   
57  66  Andersson Lisa  2001  EMMABODA  BC0601  25 m  32.86   
58  606  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  32.86   
59  510  Lindberg Anna  2001  SKÖVDE SS  AH4401  50 m  32.92   
60  498  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  32.94   
61  416  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  33.13   
62  160  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  BS0401  25 m  33.47   
13 år och yngre 
313  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  28.17   
445  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  28.23   
325  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  29.21   
619  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  29.31   
444  Nordström Emmy  2002  S 71  AH4602  25 m  30.09   
386  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  30.19   
199  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  30.35   
641  Simander Ella  2002  RONNEBY SS  au4802  50 m  30.37   
206  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  30.50   
10  452  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  30.59   
11  216  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  30.81   
12  263  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  31.05   
13  335  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  31.06   
14  29  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  31.11   
15  395  Lagher Hanna  2002  NKK  AP8402  25 m  31.24   
16  443  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  31.57   
17  141  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  31.76   
18  51  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  31.78   
19  648  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  31.86   
20  205  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  31.90   
21  454  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  32.10   
22  573  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  32.14   
23  334  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  32.17   
24  110  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  25 m  32.20   
25  638  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  av4802  50 m  32.43   
26  423  Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  32.61   
27  214  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  32.63   
28  224  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  BD8202  25 m  32.67   
29  594  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  33.01   
30  114  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  33.05   
31  135  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  33.09   
32  436  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  33.15   
33  418  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  33.25   
34  288  Lindström Hanna  2002  KUNGÄLV  BA4602  25 m  33.30   
35  118  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  33.40   
36  643  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  33.54   
37  36  Brofjärd Bodén Wilma  2002  ELFSBORG  BQ7602  25 m  33.56   
38  213  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  33.59   
39  624  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  33.62   
40  31  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  AO5802  25 m  33.68   
41  549  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  33.72   
42  163  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  33.78   
43  218  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  33.81   
44  588  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  34.28   
45  67  Bondesson Matilda  2002  EMMABODA  BQ1602  25 m  34.34   
46  374  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  34.43   
47  577  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  34.45   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  24 april 2015 
Licensierad till: Göteborg Sim  Utskriftstid  18:34 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner