Program för Ullbergstrofén 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Ullbergstrofén 2015 |
|
Utskriftsdatum |
25 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
17:43 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 27, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
443 |
1 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
3:00.78 |
47 |
2 |
Sabina Kurtovic |
2000 |
BF8400 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:59.71 |
490 |
3 |
Denise Persson |
1998 |
BK8298 |
S 02 |
|
25m |
2:59.19 |
334 |
4 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:58.26 |
445 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:56.43 |
313 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:56.69 |
518 |
7 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:59.11 |
91 |
8 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:59.62 |
43 |
9 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:59.85 |
331 |
10 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
3:01.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
577 |
1 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
2:56.06 |
589 |
2 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:55.70 |
514 |
3 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:54.65 |
156 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:50.10 |
180 |
5 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:48.33 |
429 |
6 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:49.00 |
623 |
7 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:50.60 |
239 |
8 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:55.19 |
553 |
9 |
Matilda Andersson |
1999 |
AH6699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:55.87 |
128 |
10 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:56.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
396 |
1 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
2:46.82 |
438 |
2 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
2:45.17 |
437 |
3 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
2:43.83 |
483 |
4 |
Elsa Johansson |
1998 |
BM1298 |
S 02 |
|
25m |
2:42.32 |
526 |
5 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
2:41.22 |
229 |
6 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:42.18 |
42 |
7 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:42.89 |
578 |
8 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
2:44.30 |
579 |
9 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
2:46.70 |
400 |
10 |
Tilde Malm |
1999 |
AF8699 |
NKK |
|
25m |
2:46.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:39.92 |
466 |
2 |
Lina Berg |
1996 |
AF0696 |
S 02 |
|
25m |
2:38.41 |
200 |
3 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:37.05 |
354 |
4 |
Elise Löfgren |
1991 |
AF1691 |
MASS |
|
25m |
2:33.70 |
417 |
5 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
2:30.99 |
367 |
6 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
2:31.68 |
182 |
7 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:36.64 |
190 |
8 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:38.31 |
302 |
9 |
Hanna Cederholm |
1997 |
AM4497 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:39.23 |
571 |
10 |
Isabelle Fredriksson |
1999 |
AG9699 |
ÖSA |
|
25m |
2:40.59 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
25 april 2015 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
17:43 |
|