2020-06-06   11:18:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ullbergstrofén 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Ullbergstrofén 2015    Utskriftsdatum  24 april 2015   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  18:36   
  Arrangör  Göteborg Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  24 april 2015         
 
 
 
Gren 13, 200m Medley Damer  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Land  Bassäng  Tid 
 
515  Erica Staflund  1999  AC9699  SKÖVDE SS    25m  2:39.94 
623  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  2:39.52 
513  Ida Lövgren  2001  AB2801  SKÖVDE SS    25m  2:39.21 
128  Pernilla Lindberg  1994  BA7694  GÖTEBORG    25m  2:38.58 
362  Marta Qvirist  1998  AD6498  MASS    25m  2:38.40 
562  Annie Jensen  1999  AF2699  ÄNGELHOLM    25m  2:38.47 
445  Emilia Rönningdal  2002  AC6202  S 71    25m  2:38.60 
516  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKÖVDE SS    25m  2:39.38 
553  Matilda Andersson  1999  AH6699  ÄNGELHOLM    25m  2:39.92 
307  10  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  2:40.04 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Land  Bassäng  Tid 
 
180  Maja Johansson  1999  AW2899  HÖGANÄS SS    25m  2:37.24 
229  Linnea Dunberg  2000  AE8200  KUNGSBACKA    25m  2:33.15 
466  Lina Berg  1996  AF0696  S 02    25m  2:30.32 
302  Hanna Cederholm  1997  AM4497  SK LAXEN    25m  2:27.81 
182  Klara Juliusson  1997  AH3897  HÖGANÄS SS    25m  2:23.32 
463  Johanna Andersson  1996  AW4496  S 02    25m  2:26.91 
346  Kamelia Gradinarska  2001  AI3601  MASS    25m  2:29.44 
465  Julia Bellvik  1996  AH8296  S 02    25m  2:31.23 
514  Tuva Rosebrink  2001  AJ7601  SKÖVDE SS    25m  2:35.94 
313  10  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  2:37.80 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Land  Bassäng  Tid 
 
396  Ella Lindroth  2001  AE1201  NKK    25m  2:36.22 
190  Amanda Wittström  1997  BO0497  HÖGANÄS SS    25m  2:32.98 
365  Ida Swegmark  2000  AZ6600  MASS    25m  2:30.21 
526  Caroline Wallenborg  2000  AL3800  SKK    25m  2:27.63 
417  Sara Wallberg  1999  AJ2899  NKK    25m  2:22.50 
21  Emma Dimitriou Sagré  1999  AO4699  ALINGSÅS    25m  2:26.28 
242  Gina Hvarfvenius  1997  AY5297  KUNGSBACKA    25m  2:28.48 
156  Andrea Reinhold  2001  AS3401  GÖTEBORG    25m  2:31.02 
437  Felicia Huynh  2000  AW8400  S 71    25m  2:35.12 
325  10  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  2:37.46 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Land  Bassäng  Tid 
 
27  Klara Tistrand  2001  AD9801  ALINGSÅS    25m  2:35.99 
579  Lina Nederman  2000  AP0600  ÖSA    25m  2:32.36 
251  Elin Kvarnemar  1995  BA3295  KUNGSBACKA    25m  2:29.70 
586  Hilda Andersson  1999  AM7699  UDDEVALLA    25m  2:27.60 
481  Ebba Hellström  1992  AK6692  S 02    25m  2:22.38 
200  Tea Gladher  2000  AB1400  KARLSKRONA    25m  2:25.32 
356  Amanda Magnusson  1999  AF9699  MASS    25m  2:28.01 
483  Elsa Johansson  1998  BM1298  S 02    25m  2:31.02 
578  Ida Nederman  2000  AU7400  ÖSA    25m  2:34.90 
239  10  Felicia Hallingborn-Ask  1999  BO8899  KUNGSBACKA    25m  2:37.37 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  24 april 2015 
Licensierad till: Göteborg Sim  Utskriftstid  18:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner