Startliste for Ullbergstrofén 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Ullbergstrofén 2015 |
|
Utskriftsdatum |
24 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
18:36 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 200m Medley Damer |
Försök (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
515 |
1 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:39.94 |
623 |
2 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:39.52 |
513 |
3 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:39.21 |
128 |
4 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:38.58 |
362 |
5 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
25m |
2:38.40 |
562 |
6 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:38.47 |
445 |
7 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:38.60 |
516 |
8 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:39.38 |
553 |
9 |
Matilda Andersson |
1999 |
AH6699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:39.92 |
307 |
10 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:40.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:37.24 |
229 |
2 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:33.15 |
466 |
3 |
Lina Berg |
1996 |
AF0696 |
S 02 |
|
25m |
2:30.32 |
302 |
4 |
Hanna Cederholm |
1997 |
AM4497 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:27.81 |
182 |
5 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:23.32 |
463 |
6 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
25m |
2:26.91 |
346 |
7 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
25m |
2:29.44 |
465 |
8 |
Julia Bellvik |
1996 |
AH8296 |
S 02 |
|
25m |
2:31.23 |
514 |
9 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:35.94 |
313 |
10 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:37.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
396 |
1 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
2:36.22 |
190 |
2 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:32.98 |
365 |
3 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
2:30.21 |
526 |
4 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
2:27.63 |
417 |
5 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
2:22.50 |
21 |
6 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:26.28 |
242 |
7 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:28.48 |
156 |
8 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:31.02 |
437 |
9 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
2:35.12 |
325 |
10 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:37.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:35.99 |
579 |
2 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
2:32.36 |
251 |
3 |
Elin Kvarnemar |
1995 |
BA3295 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:29.70 |
586 |
4 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:27.60 |
481 |
5 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
25m |
2:22.38 |
200 |
6 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:25.32 |
356 |
7 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
25m |
2:28.01 |
483 |
8 |
Elsa Johansson |
1998 |
BM1298 |
S 02 |
|
25m |
2:31.02 |
578 |
9 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
2:34.90 |
239 |
10 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:37.37 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
24 april 2015 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
18:36 |
|