Program för Glasriket Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 15, 200m Rygg Damer Öppen |
Finaler (5) |
Sponsor: Nybro Glasbruk |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
3 |
Astrid Nyblom |
2002 |
AV6402 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
125 |
4 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
124 |
5 |
Emma Ljungcrantz |
2001 |
AR7401 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
Annie Bennesved |
2001 |
AP7801 |
HVETLANDA |
|
25m |
|
239 |
3 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
86 |
4 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KALMAR SS |
|
50m |
3:13.02 |
217 |
5 |
Rianne Dreves |
1998 |
BB5298 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:31.34 |
93 |
6 |
Felicia Lewton |
2001 |
BR0801 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
3:08.36 |
92 |
2 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:59.33 |
245 |
3 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:57.31 |
209 |
4 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:53.77 |
44 |
5 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
50m |
2:54.68 |
68 |
6 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
2:57.85 |
235 |
7 |
Marie Ask-Uggla |
1998 |
AG5298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:02.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
1 |
Ebba Axelsson |
2001 |
AP5601 |
MARKARYD |
|
25m |
2:53.08 |
236 |
2 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:51.61 |
154 |
3 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
2:47.22 |
12 |
4 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:40.26 |
290 |
5 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:40.40 |
208 |
6 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:48.26 |
162 |
7 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
2:52.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:40.17 |
149 |
2 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
2:37.52 |
35 |
3 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
25m |
2:30.46 |
256 |
4 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:24.83 |
19 |
5 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:29.88 |
20 |
6 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
50m |
2:31.27 |
69 |
7 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:39.73 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:14 |
|