Program för Glasriket Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Damer Öppen |
Finaler (4) |
Sponsor: Nybro Glasbruk |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
Aimée Estrada Hermansson |
2003 |
AT7403 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:46.67 |
229 |
4 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:15.37 |
125 |
5 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
3:22.76 |
216 |
6 |
Annie Bennesved |
2001 |
AP7801 |
HVETLANDA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
3:13.58 |
133 |
2 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
3:05.22 |
101 |
3 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:02.19 |
44 |
4 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
50m |
2:58.66 |
209 |
5 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
3:00.42 |
78 |
6 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
25m |
3:02.49 |
57 |
7 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
25m |
3:10.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
2:55.14 |
144 |
2 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
2:51.74 |
69 |
3 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:44.74 |
153 |
4 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
2:43.09 |
149 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
2:44.08 |
330 |
6 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
2:45.11 |
161 |
7 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
2:54.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
2:41.90 |
213 |
2 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:41.20 |
77 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:32.30 |
66 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
2:25.16 |
279 |
5 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:29.73 |
256 |
6 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:39.15 |
208 |
7 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
50m |
2:41.54 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:14 |
|