2021-01-22   17:42:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Moelven Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Ramböl-Eklund Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  28.66   
51  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  29.09   
71  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  29.93   
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  30.65   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  31.15   
15  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  31.17   
19  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  31.58   
37  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  31.76   
60  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  32.14   
10  35  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  33.46   
11  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  33.59   
12  11  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  34.07   
13  101  Larsson Emelie  2000  SOLSTA  AY8600  25 m  34.73   
14  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  25 m  35.91   
15  103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  35.95   
16  16  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  37.38   
17  61  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  37.64   
18  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  38.02   
19  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  38.46   
20  10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  39.79   
21  66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  41.10   
22  82  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  41.37   
23  84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  41.38   
24  55  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  41.93   
25  69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  42.02   
26  59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  42.27   
27  29  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  42.30   
28  94  Andersson Alice  2003  SOLSTA  BJ7803  25 m  42.32   
29  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  42.34   
30  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  43.00   
31  110  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  25 m  43.91   
32  78  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  44.10   
33  18  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m  44.30   
34  14  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  44.62   
35  74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  45.12   
36  57  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  47.89   
37  12  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  48.46   
38  30  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  48.61   
39  44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  48.89   
40  38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  48.98   
41  88  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  49.63   
42  28  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  52.15   
43  77  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  52.48   
44  31  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  56.39   
45  20  Umeland Moa  2004  GRUMS SS  AY1404  25 m     
46  97  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  25 m     
47  124  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  30.33  EFT 
48  126  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  33.36  EFT 
49  127  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  33.38  EFT 
50  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  39.38  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
2_S
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
87  Wanna Simon  1996  SÄFFLE SS  AD3996  25 m  53.18   
73  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  57.24   
83  Nyrén Ludvig  1997  SÄFFLE SS  AO5797  25 m  58.87   
40  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:04.50   
75  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:06.56   
43  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:06.65   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:06.70   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  1:06.73   
65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:10.51   
10  42  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  1:12.99   
11  98  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  AW3996  25 m  1:14.25   
12  53  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:14.95   
13  48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:15.12   
14  72  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  AM1500  25 m  1:17.09   
15  108  Falchenberg Joel  2000  SVENLJUNGA  AN7900  25 m  1:17.60   
16  46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:18.13   
17  62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:19.67   
18  67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:20.00   
19  58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:20.26   
20  80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:20.58   
21  79  Louati Wael  2001  SÄFFLE SS  AN7701  25 m  1:21.04   
22  56  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:21.52   
23  100  Kihlman William  2001  SOLSTA  AN8701  25 m  1:23.41   
24  68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:26.02   
25  85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:26.62   
26  64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:27.03   
27  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  1:31.22   
28  21  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  1:44.27   
29  89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  50 m  1:53.45   
30  32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m     
31  33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
32  36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
33  39  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
34  50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m     
35  128  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  1:02.94  EFT 
36  116  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:14.07  EFT 
37  125  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:22.38  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
3_S
Gren 3, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
70  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  4:34.35   
86  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  4:36.33   
71  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  4:55.73   
81  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  5:00.19   
105  Wiklund Ebba  2000  SOLSTA  AD2200  25 m  5:10.67   
51  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  5:19.10   
63  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  5:29.36   
Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  5:41.86   
99  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  6:13.91   
10  26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  6:20.03   
11  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  6:27.02   
12  11  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  6:27.30   
13  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m     
14  10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m     
15  96  Andersson Sara  2000  SOLSTA  BG0800  25 m     
16  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  25 m     
17  110  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  43.09   
68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  47.62   
89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  51.24   
50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  54.38   
32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m  59.64   
24  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:08.86   
34  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
95  Andersson Eric  2005  SOLSTA  AH8305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
5_S
Gren 5, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
87  Wanna Simon  1996  SÄFFLE SS  AD3996  25 m  1:01.59   
73  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  1:09.41   
43  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:16.77   
40  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:21.43   
65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:23.03   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  1:23.14   
72  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  AM1500  25 m  1:26.26   
48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:27.31   
62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:28.07   
10  98  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  AW3996  25 m  1:28.38   
11  67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:30.00   
12  46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:31.11   
13  79  Louati Wael  2001  SÄFFLE SS  AN7701  25 m  1:31.39   
14  58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:31.45   
15  85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:31.68   
16  53  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:32.07   
17  108  Falchenberg Joel  2000  SVENLJUNGA  AN7900  50 m  1:32.08   
18  100  Kihlman William  2001  SOLSTA  AN8701  25 m  1:38.60   
19  64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:40.03   
20  56  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:42.74   
21  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  1:42.99   
22  21  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m     
23  33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
24  36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
6_S
Gren 6, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  47.09   
66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  49.82   
61  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  50.24   
59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  52.17   
26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  53.90   
44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  54.95   
28  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  56.54   
84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  56.98   
69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  58.20   
10  57  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  58.84   
11  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  1:00.06   
12  14  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  1:00.21   
13  74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  1:02.31   
14  38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  1:03.92   
15  30  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  1:05.05   
16  31  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  1:05.06   
17  77  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  1:05.45   
18  12  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  1:11.04   
19  27  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
20  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  53.25  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
7_S
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
70  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:25.98   
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:27.19   
112  Ramböl-Eklund Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:27.33   
81  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  1:29.43   
101  Larsson Emelie  2000  SOLSTA  AY8600  25 m  1:30.83   
37  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:32.12   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:35.11   
Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:35.37   
60  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:36.80   
10  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m  1:37.05   
11  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  25 m  1:37.27   
12  49  Parsberg Johanna  2000  KARLSTAD  BM5200  25 m  1:37.32   
13  96  Andersson Sara  2000  SOLSTA  BG0800  25 m  1:37.83   
14  19  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  1:38.69   
15  35  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:39.73   
16  11  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  1:40.02   
17  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  1:41.00   
18  97  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  25 m  1:48.42   
19  16  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  1:50.15   
20  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:50.20   
21  110  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  25 m  1:50.84   
22  94  Andersson Alice  2003  SOLSTA  BJ7803  25 m  1:51.19   
23  25  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:52.68   
24  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  2:00.59   
25  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  2:02.22   
26  18  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  50 m  2:02.58   
27  78  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  2:03.94   
28  82  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  50 m  2:06.56   
29  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m     
30  10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m     
31  47  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
32  55  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
33  88  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m     
34  103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m     
35  104  Vehkajärvi Elicia  2003  SOLSTA  BS9203  25 m     
36  124  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:23.49  EFT 
37  126  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:33.12  EFT 
38  115  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:41.45  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
8_S
Gren 8, 25m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  18.53   
68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  20.69   
24  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  25.72   
50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  29.66   
32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m     
34  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m     
95  Andersson Eric  2005  SOLSTA  AH8305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  40.18   
46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.88   
36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  42.81   
58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  42.83   
85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  44.73   
39  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  47.96   
33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  48.12   
67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  48.36   
64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  50.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Eriksson Mattias  1993  KARLSTAD  BA7593  25 m  1:05.44   
73  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  1:05.89   
83  Nyrén Ludvig  1997  SÄFFLE SS  AO5797  25 m  1:09.67   
43  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:14.26   
40  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:15.07   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:17.81   
75  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:22.27   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  1:27.97   
48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:33.97   
10  62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m     
11  128  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  1:32.29  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
11_S
Gren 11, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:34.15   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:35.22   
61  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:44.87   
66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:46.59   
69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:47.25   
84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  1:54.78   
57  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  2:01.77   
Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  2:04.15   
74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  2:08.75   
10  27  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
11  30  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m     
12  38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m     
13  44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
14  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  1:45.69  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
12_S
Gren 12, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Ramböl-Eklund Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:32.25   
86  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  2:35.60   
81  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  2:43.27   
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:47.49   
63  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:52.69   
37  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:54.24   
15  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  2:55.87   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  2:55.98   
19  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  2:57.19   
10  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m  3:21.59   
11  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  3:31.86   
12  49  Parsberg Johanna  2000  KARLSTAD  BM5200  25 m  3:35.34   
13  96  Andersson Sara  2000  SOLSTA  BG0800  25 m  3:43.83   
14  10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  3:44.93   
15  25  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m     
16  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m     
17  103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m     
18  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  25 m     
19  115  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  3:23.53  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
13_S
Gren 13, 4X50m Frisimbenspark 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Säffle SS Mix Lag 1  2003  SÄFFLE SS    25 m  5:13.01   
91  Säffle SS Mix Lag 2  2003  SÄFFLE SS    25 m     
107  Solsta Mix Yngre [2003]  2003  SOLSTA    25 m     
117  Karlstad Lag 2Mix [2003]  2003  KARLSTAD    25 m    EFT 
118  Karlstad Lag3 Mix [2003]  2003  KARLSTAD    25 m    EFT 
119  Karlstad Lag4 Mix [2003]  2003  KARLSTAD    25 m    EFT 
120  Karlstad Lag5 Mix [2003]  2003  KARLSTAD    25 m    EFT 
122  Karlstad Mix [2003]  2003  KARLSTAD    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
14_S
Gren 14, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Eriksson Mattias  1993  KARLSTAD  BA7593  25 m  27.22   
23  Abrahamsson Philip  1994  KARLSTAD  BA9994  25 m  27.96   
40  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  29.03   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  30.50   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  30.87   
108  Falchenberg Joel  2000  SVENLJUNGA  AN7900  25 m  31.46   
65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  31.56   
79  Louati Wael  2001  SÄFFLE SS  AN7701  25 m  32.52   
48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  33.40   
10  98  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  AW3996  25 m  33.53   
11  80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  34.95   
12  72  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  AM1500  25 m  35.17   
13  67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  35.72   
14  68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  36.86   
15  21  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  37.84   
16  85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  38.18   
17  64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  39.59   
18  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  40.04   
19  39  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  41.61   
20  89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  42.89   
21  33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  43.97   
22  24  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  48.36   
23  95  Andersson Eric  2005  SOLSTA  AH8305  25 m  50.00   
24  50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  51.15   
25  32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m  54.38   
26  34  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
27  128  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  28.32  EFT 
28  36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  35.77  EFT 
29  125  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  37.17  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
15_S
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Ramböl-Eklund Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:01.36   
86  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  1:01.69   
70  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:02.72   
71  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  1:04.78   
81  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  1:05.10   
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:06.27   
105  Wiklund Ebba  2000  SOLSTA  AD2200  25 m  1:07.75   
63  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:07.99   
37  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:08.37   
10  19  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  1:08.97   
11  76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:10.22   
12  60  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:12.32   
13  35  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:12.66   
14  101  Larsson Emelie  2000  SOLSTA  AY8600  25 m  1:13.10   
15  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m  1:16.50   
16  11  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  1:17.02   
17  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  25 m  1:18.59   
18  96  Andersson Sara  2000  SOLSTA  BG0800  25 m  1:18.67   
19  99  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  1:19.00   
20  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:23.72   
21  61  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:23.87   
22  26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:25.55   
23  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:27.67   
24  16  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  1:27.98   
25  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  1:28.44   
26  49  Parsberg Johanna  2000  KARLSTAD  BM5200  25 m  1:29.35   
27  10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:30.99   
28  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:31.14   
29  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  1:31.84   
30  110  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  25 m  1:33.52   
31  94  Andersson Alice  2003  SOLSTA  BJ7803  25 m  1:35.37   
32  55  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:35.83   
33  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:35.92   
34  97  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  25 m  1:37.81   
35  103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  50 m  1:39.26   
36  69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  50 m  1:40.56   
37  25  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:43.47   
38  78  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:46.28   
39  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  1:46.54   
40  74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  50 m  2:08.70   
41  14  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m     
42  28  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m     
43  29  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
44  30  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m     
45  31  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m     
46  38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m     
47  44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
48  47  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
49  57  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m     
50  59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m     
51  66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m     
52  82  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m     
53  84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m     
54  51  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  1:03.59  EFT 
55  124  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:10.12  EFT 
56  126  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:13.38  EFT 
57  127  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  1:14.44  EFT 
58  115  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:23.01  EFT 
59  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
16_S
Gren 16, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
87  Wanna Simon  1996  SÄFFLE SS  AD3996  25 m  4:00.86   
73  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  4:27.05   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  5:07.10   
43  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  5:10.19   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  5:12.98   
75  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  5:19.84   
46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  5:43.09   
62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  5:44.47   
53  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  5:45.98   
10  56  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  6:04.07   
11  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  7:00.92   
12  58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m     
13  108  Falchenberg Joel  2000  SVENLJUNGA  AN7900  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
17_S
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  42.09   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  43.91   
66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  46.00   
Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  49.71   
69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  50.62   
74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  52.25   
38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  52.43   
84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  53.13   
14  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  54.59   
10  59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  55.80   
11  31  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  56.49   
12  28  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  56.99   
13  77  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  59.21   
14  44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  59.56   
15  12  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  1:07.62   
16  27  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
17  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  47.86  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
18_S
Gren 18, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Ramböl-Eklund Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:11.24   
51  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  1:13.11   
81  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  1:14.61   
63  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:15.60   
19  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  1:20.18   
60  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:20.61   
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:21.17   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:21.17   
Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:22.21   
10  35  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:31.37   
11  99  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  1:33.02   
12  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  1:36.92   
13  101  Larsson Emelie  2000  SOLSTA  AY8600  25 m  1:37.61   
14  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:40.67   
15  109  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  50 m  1:48.62   
16  55  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:56.56   
17  78  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:59.45   
18  94  Andersson Alice  2003  SOLSTA  BJ7803  25 m  2:04.59   
19  82  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  50 m  2:08.85   
20  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m     
21  25  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m     
22  29  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
23  47  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
24  88  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m     
25  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m     
26  103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m     
27  110  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  25 m     
28  127  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  1:27.07  EFT 
29  115  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:36.41  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
19_S
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  51.79   
68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  53.01   
95  Andersson Eric  2005  SOLSTA  AH8305  25 m  54.44   
89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  56.43   
24  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:03.46   
32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m  1:07.07   
50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:09.00   
34  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
20_S
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Eriksson Mattias  1993  KARLSTAD  BA7593  25 m  1:15.07   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:17.27   
40  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:23.09   
75  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:27.88   
46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:30.27   
48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:33.37   
56  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:33.57   
42  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  1:35.76   
98  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  AW3996  25 m  1:36.75   
10  65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:38.18   
11  62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:41.56   
12  100  Kihlman William  2001  SOLSTA  AN8701  25 m  1:43.33   
13  72  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  AM1500  25 m  1:44.71   
14  85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:46.91   
15  53  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:47.43   
16  67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:48.01   
17  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  1:51.30   
18  64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  2:04.46   
19  21  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m     
20  33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
21  36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
22  39  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
23  58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m     
24  128  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  1:18.73  EFT 
25  116  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:31.81  EFT 
26  125  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:48.29  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
21_S
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
26  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  17.54   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  18.87   
61  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  20.12   
66  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  20.67   
69  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  22.54   
Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  24.37   
30  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  24.40   
59  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  25.02   
44  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  25.65   
10  84  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  27.58   
11  28  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  27.71   
12  74  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  27.84   
13  14  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m     
14  38  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m     
15  57  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m     
16  114  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  23.72  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
22_S
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  34.13   
76  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  38.13   
103  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  39.90   
47  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  42.03   
10  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  45.04   
20  Umeland Moa  2004  GRUMS SS  AY1404  25 m  54.25   
55  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  56.01   
29  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  58.27   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m     
10  94  Andersson Alice  2003  SOLSTA  BJ7803  25 m     
11  102  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
23_S
Gren 23, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
70  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:05.95   
86  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  1:10.10   
71  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  1:14.47   
63  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:22.37   
Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m  1:34.92   
Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:38.72   
96  Andersson Sara  2000  SOLSTA  BG0800  25 m  1:44.62   
11  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m     
15  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
24_S
Gren 24, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:33.88   
68  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:38.27   
89  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  2:00.31   
24  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  2:05.07   
50  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  2:08.72   
32  Gullbrand Max  2005  KARLSTAD  AI3905  25 m  2:11.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
25_S
Gren 25, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
87  Wanna Simon  1996  SÄFFLE SS  AD3996  25 m  2:19.19   
45  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:44.79   
43  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  2:52.13   
41  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  2:58.33   
46  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:00.55   
48  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  3:02.07   
98  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  AW3996  25 m  3:06.63   
62  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  3:09.98   
72  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  AM1500  25 m  3:15.56   
10  65  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  50 m  3:16.50   
11  53  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  3:22.98   
12  56  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  3:26.32   
13  67  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:29.69   
14  100  Kihlman William  2001  SOLSTA  AN8701  25 m  3:35.12   
15  33  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
16  36  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
17  42  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m     
18  58  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m     
19  64  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m     
20  73  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m     
21  85  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m     
22  128  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  2:39.05  EFT 
23  116  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  3:03.97  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 
26_S
Gren 26, 6X50m Frisimsbenspark 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Säffle SS Mix Lag 3  SÄFFLE SS    25 m  4:31.73   
13  Filipstad Mix [1916]  FILIPSTAD    25 m     
22  Grums SS Mixad  GRUMS SS    25 m     
93  Säffle SS Mix Lag 4  SÄFFLE SS    25 m     
106  Solsta Mix  SOLSTA    25 m     
121  Karlstad Mix [2002]  2002  KARLSTAD    25 m    EFT 
123  Karlstad Mix Lag2 [2002]  2002  KARLSTAD    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  21:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner