Program för Arena USO 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
ARENA USO 2015 |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Dam A-B-C-D |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
469 |
1 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:08.63 |
270 |
2 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:07.51 |
237 |
3 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:06.49 |
235 |
4 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
1:04.38 |
93 |
5 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:05.63 |
21 |
6 |
Tindra Moberg |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:07.41 |
70 |
7 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.71 |
351 |
8 |
Hanna Mirkhan |
2003 |
AH9403 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:10.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
429 |
1 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.76 |
8 |
2 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:04.87 |
218 |
3 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
1:03.92 |
62 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.16 |
291 |
5 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.59 |
201 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.00 |
155 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:05.17 |
46 |
8 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:06.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.51 |
376 |
2 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.23 |
456 |
3 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:02.88 |
20 |
4 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.37 |
203 |
5 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:02.30 |
363 |
6 |
Kajsa Sparrman |
1999 |
AH4299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.07 |
340 |
7 |
Wilma Danlid |
2000 |
AR2200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:03.36 |
31 |
8 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
374 |
1 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.55 |
188 |
2 |
Johanna Pettersson |
1992 |
AF1292 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:01.70 |
214 |
3 |
Ellen Thor |
1997 |
AE0497 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:00.59 |
486 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
25m |
57.56 |
487 |
5 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:00.50 |
364 |
6 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:01.36 |
63 |
7 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.48 |
83 |
8 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:02.79 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
14:44 |
|