Program for Arena USO 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 14, 200m Frisim Dam A-B |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Bielicz Linna | 1994 | GTEBORG | BJ3294 | 25 m | 2:01.90 | |
2 | 359 | Halldn Louise | 1998 | VSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:04.21 | |
3 | 247 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 25 m | 2:04.34 | |
4 | 57 | Kristensson Alfhild | 1999 | GTEBORG | AI6699 | 25 m | 2:06.80 | |
5 | 364 | Sparrman Tove | 1996 | VSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:08.22 | |
6 | 452 | Forsstrm Sofie | 1997 | Haldens SK | 25 m | 2:10.38 | ||
7 | 58 | Kristensson Inez | 1997 | GTEBORG | AK1897 | 25 m | 2:10.74 | |
8 | 40 | Svrd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:11.48 | |
9 | 485 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:12.40 | |
10 | 374 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 25 m | 2:12.52 | |
11 | 20 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 2:12.85 | |
12 | 130 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | AY5297 | 25 m | 2:12.86 | |
13 | 203 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:13.27 | |
14 | 416 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 2:13.39 | |
15 | 83 | Eklund-Rambl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 2:13.79 | |
16 | 363 | Sparrman Kajsa | 1999 | VSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:14.95 | |
17 | 31 | man Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 2:15.62 | |
18 | 39 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 2:15.90 | |
19 | 287 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHTTA | AM2200 | 25 m | 2:15.97 | |
20 | 295 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHTTA | AA2600 | 25 m | 2:16.11 | |
21 | 234 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:16.35 | |
22 | 383 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 25 m | 2:17.61 | |
23 | 252 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 25 m | 2:18.70 | |
24 | 128 | Hallingborn-Ask Felicia | 1999 | KUNGSBACKA | BO8899 | 25 m | 2:19.50 | |
25 | 418 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 25 m | 2:20.14 | |
26 | 110 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 25 m | 2:20.19 | |
27 | 455 | Solem Signeben Henriette | 1996 | Haldens SK | 25 m | 2:20.21 | ||
28 | 146 | Pettersson Matilda | 1999 | KUNGSBACKA | AK6699 | 25 m | 2:20.30 | |
29 | 434 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 2:22.28 | |
30 | 454 | Harackiewicz Natalia | 1997 | Haldens SK | 25 m | 2:24.07 | ||
31 | 97 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:29.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 september 2015 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 13:20 |