Program för Falu Skins Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Skins Games 2015 |
|
Utskriftsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:14 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:49.64 |
263 |
4 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.10 |
125 |
5 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
1:45.39 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
Lisa Mörth |
2004 |
AF9404 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:37.99 |
154 |
3 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:36.21 |
140 |
4 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:35.10 |
221 |
5 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:35.26 |
311 |
6 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.07 |
94 |
7 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Filippa Edström |
2002 |
BG4602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.94 |
84 |
2 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.78 |
360 |
3 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:32.06 |
248 |
4 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:31.71 |
164 |
5 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:31.96 |
259 |
6 |
Lisa Diös |
2002 |
BG5602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.55 |
133 |
7 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:33.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:30.92 |
282 |
2 |
Emma Norin |
2002 |
AR4802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.67 |
52 |
3 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:30.26 |
273 |
4 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.93 |
254 |
5 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.09 |
244 |
6 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:30.30 |
58 |
7 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:30.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.18 |
308 |
2 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.84 |
240 |
3 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:27.73 |
57 |
4 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
1:24.84 |
336 |
5 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.36 |
369 |
6 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:27.86 |
266 |
7 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:24.50 |
119 |
2 |
Kristin Andersson |
1999 |
BE2499 |
FALUN |
|
25m |
1:22.98 |
197 |
3 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.55 |
204 |
4 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:21.90 |
216 |
5 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:22.30 |
51 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.91 |
104 |
7 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.37 |
212 |
2 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:20.62 |
153 |
3 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:19.90 |
329 |
4 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.36 |
118 |
5 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
1:19.75 |
345 |
6 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.41 |
177 |
7 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:20.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.68 |
60 |
2 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.85 |
88 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.06 |
83 |
4 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.44 |
143 |
5 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
1:16.75 |
113 |
6 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:17.58 |
332 |
7 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
347 |
1 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.43 |
220 |
2 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:16.17 |
370 |
3 |
Julia Åhlen |
1997 |
BO6497 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:15.42 |
264 |
4 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.78 |
245 |
5 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:14.70 |
274 |
6 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.03 |
122 |
7 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:16.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:13.37 |
193 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:12.89 |
326 |
3 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.06 |
160 |
4 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:10.58 |
203 |
5 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:11.49 |
168 |
6 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:12.33 |
365 |
7 |
Paula Oscarsson |
1999 |
BE0899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.05 |
161 |
2 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:08.05 |
139 |
3 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
1:06.44 |
300 |
4 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.01 |
201 |
5 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:05.80 |
188 |
6 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
25m |
1:06.84 |
364 |
7 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:09.54 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
21 mars 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:14 |
|