Program för Falu Skins Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 7, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 344 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 4:27.86 | |
2 | 301 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:31.47 | |
3 | 302 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:33.86 | |
4 | 139 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 4:42.89 | |
5 | 113 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:46.53 | |
6 | 74 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 4:47.75 | |
7 | 310 | de Paiva Vilaca Vera | 1998 | VÄSTERÅS | BP0298 | 25 m | 4:48.18 | |
8 | 334 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 4:48.46 | |
9 | 317 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 4:49.31 | |
10 | 214 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 4:50.51 | |
11 | 137 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 4:51.78 | |
12 | 193 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 4:52.37 | |
13 | 54 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 4:53.24 | |
14 | 64 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 4:54.29 | |
15 | 79 | Isakssen Jenny | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 4:54.37 | |
16 | 155 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 4:59.90 | |
17 | 283 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 5:02.63 | |
18 | 88 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 5:07.47 | |
19 | 255 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 5:08.91 | |
20 | 274 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 5:13.29 | |
21 | 163 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 5:14.14 | |
22 | 256 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 5:21.47 | |
23 | 332 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 5:23.40 | |
24 | 270 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 5:24.18 | |
25 | 153 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 5:26.87 | |
26 | 128 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 5:31.28 | |
27 | 323 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 5:33.77 | |
28 | 120 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 5:36.59 | |
29 | 197 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 50 m | 5:37.24 | |
30 | 212 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 5:37.35 | |
31 | 318 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 5:37.99 | |
32 | 73 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 5:39.97 | |
33 | 248 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 5:52.04 | |
34 | 69 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 5:52.47 | |
35 | 178 | Eriksson Molly | 2001 | HARNÄS SKU | AZ0801 | 25 m | 6:02.91 | |
36 | 76 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 6:05.71 | |
37 | 80 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 6:06.22 | |
38 | 327 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 6:07.31 | |
39 | 70 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 6:09.27 | |
40 | 96 | Saikkonen Thelin Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AZ2402 | 25 m | 6:12.17 | |
41 | 211 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 6:25.56 | |
42 | 20 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 6:27.54 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 20 mars 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 21:46 |