Startliste for Kronborg Open Lang 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Kronborg Open Lang 2015 |
|
Udskriftsdato |
21 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
Esmeralda Johansen |
2004 |
0482AB |
BIRKERØD |
|
50m |
|
110 |
4 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
50m |
1:47.54 |
245 |
4 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
50m |
1:45.01 |
50 |
5 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:46.85 |
121 |
6 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
1:48.45 |
230 |
7 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
50m |
2:05.42 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Lea Sonneck |
2004 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:41.97 |
122 |
2 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:38.83 |
246 |
3 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
50m |
1:35.53 |
90 |
4 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
50m |
1:33.28 |
172 |
5 |
Laura Kröning |
2005 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:33.50 |
91 |
6 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:37.66 |
341 |
7 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
50m |
1:41.69 |
120 |
8 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:43.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Emilie Nepper-Christensen |
2003 |
0372AU |
SØLLERØD |
|
50m |
1:31.71 |
112 |
2 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
50m |
1:30.98 |
188 |
3 |
Liza Schröder |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:20.11 |
423 |
4 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:16.76 |
23 |
5 |
Matilda Andersson |
1999 |
AH6699 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:19.77 |
111 |
6 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
1:22.75 |
88 |
7 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:31.70 |
115 |
8 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:32.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:14.03 |
279 |
2 |
Sif Bjørk Pedersen |
2000 |
0052AV |
SØLLERØD |
|
50m |
1:11.91 |
176 |
3 |
Eileen Medau |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:09.18 |
37 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
1:05.36 |
261 |
5 |
Emma la Cour |
1999 |
9932AQ |
SØLLERØD |
|
50m |
1:05.82 |
30 |
6 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:11.54 |
160 |
7 |
Annika Fischer |
1999 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:12.00 |
168 |
8 |
Helena-Maryse Hornig |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:15.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|