Program for Kronborg Open Lang 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Kronborg Open Lang 2015 |
|
Udskriftsdato |
21 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
352 |
3 |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
0581AD |
HERLEV |
|
50m |
|
358 |
4 |
Mathias Jelshøj |
2001 |
0127AR |
HERLEV |
|
50m |
|
319 |
5 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
369 |
1 |
Kristian Moffett |
2003 |
0339AA |
HERLEV |
|
50m |
|
365 |
2 |
Sofus Krogh |
2003 |
0349AN |
HERLEV |
|
50m |
2:10.84 |
70 |
3 |
Elias Winther |
2003 |
0343AN |
VÆRLØSE |
|
50m |
2:09.83 |
269 |
4 |
William Kristensen |
2003 |
0319AM |
SØLLERØD |
|
50m |
2:07.45 |
241 |
5 |
Noel Willem Pihl |
2002 |
0281AL |
HILLERØD |
|
50m |
2:08.19 |
370 |
6 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
HERLEV |
|
50m |
2:10.84 |
409 |
7 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
|
204 |
8 |
Frederik Brogaard |
2001 |
0163AQ |
FR.SUND |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Anton Larsen |
2005 |
|
ROSKILDE |
|
50m |
2:05.05 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
50m |
2:02.32 |
147 |
4 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
2:01.53 |
218 |
5 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
50m |
2:02.28 |
304 |
6 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
50m |
2:02.52 |
355 |
7 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
50m |
2:03.68 |
244 |
8 |
Andreas Rasmussen |
2002 |
0267AJ |
HILLERØD |
|
50m |
2:05.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Hector Jakobsen |
2002 |
|
HILLERØD |
|
50m |
2:00.01 |
135 |
2 |
William Breuner |
2005 |
0521AC |
ROSKILDE |
|
50m |
1:56.69 |
137 |
3 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
50m |
1:56.19 |
94 |
4 |
Nicklas Taylor |
2002 |
0295AA |
ALLERØD |
|
50m |
1:55.75 |
93 |
5 |
Nicholas Svane |
2002 |
0213AF |
ALLERØD |
|
50m |
1:55.99 |
330 |
6 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
50m |
1:56.52 |
129 |
7 |
Affou Adlouni |
2002 |
0287AK |
ROSKILDE |
|
50m |
1:58.12 |
228 |
8 |
Oscar Lykke Fischer |
2002 |
0295AP |
HILLERØD |
|
50m |
2:00.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Mathias Kleffel |
2002 |
0237AL |
FR.SUND |
|
50m |
1:54.61 |
235 |
2 |
Villads Kruse |
2003 |
0371AI |
HILLERØD |
|
50m |
1:50.52 |
312 |
3 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
50m |
1:48.22 |
404 |
4 |
Laurids Holme |
2000 |
0009AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:47.38 |
229 |
5 |
Christian Galsøe |
2002 |
0217AA |
HILLERØD |
|
50m |
1:47.41 |
366 |
6 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
HERLEV |
|
50m |
1:48.98 |
224 |
7 |
Frederik Clausen |
2001 |
0141AN |
HILLERØD |
|
50m |
1:52.84 |
237 |
8 |
Gustav Larsen |
2003 |
0333AH |
HILLERØD |
|
50m |
1:55.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
Simon Blidarevic |
2002 |
0289AB |
HILLERØD |
|
50m |
1:45.01 |
211 |
3 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
FR.SUND |
|
50m |
1:43.46 |
85 |
4 |
Jannick Hansen |
2001 |
0117AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:41.80 |
281 |
5 |
Janus Rosholm |
2002 |
0275AQ |
SØLLERØD |
|
50m |
1:43.33 |
316 |
6 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
50m |
1:43.82 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
8 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
1:46.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Christoffer Hove |
2002 |
0241AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:39.50 |
349 |
2 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
50m |
1:38.76 |
443 |
3 |
Matthæus Vàmosi |
2000 |
0015AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:38.22 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
226 |
5 |
Sebastian Ejdesgaard |
2001 |
0181AO |
HILLERØD |
|
50m |
1:37.33 |
14 |
6 |
Daniel Kjær Jørgensen |
2001 |
0199AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:38.27 |
113 |
7 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:39.34 |
194 |
8 |
Mark Tied |
2005 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:40.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
389 |
1 |
Felix Burmester |
1999 |
9913AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:36.46 |
285 |
2 |
Karl Gustav B. Toft |
2002 |
0299AP |
SØLLERØD |
|
50m |
1:35.70 |
82 |
3 |
Frederik Bornemann |
2001 |
0163AH |
ALLERØD |
|
50m |
1:34.40 |
27 |
4 |
Oscar Grönborg |
2002 |
AH8102 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:33.41 |
62 |
5 |
Andreas Cheng Milsgaard |
2000 |
0025AN |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:33.54 |
278 |
6 |
Mathias Nørskov |
2001 |
0145AN |
SØLLERØD |
|
50m |
1:35.32 |
108 |
7 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:35.80 |
289 |
8 |
Max Albertsen |
2003 |
0333AJ |
SØLLERØD |
|
50m |
1:36.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Marcus G. Gjettermann |
2001 |
0127AE |
VEST |
|
50m |
1:29.62 |
127 |
2 |
Sebastian M. Staal |
2002 |
0211AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:26.07 |
117 |
3 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:25.19 |
7 |
4 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:22.73 |
8 |
5 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:24.38 |
415 |
6 |
Jannick Lind |
2001 |
0197AM |
HELSINGØR |
|
50m |
1:26.05 |
4 |
7 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:29.33 |
118 |
8 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:30.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Frederik Røgind |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
50m |
1:22.23 |
445 |
2 |
Thomas Vilmar |
1998 |
9811AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:20.72 |
24 |
3 |
Mattias Andersson |
1996 |
AP3196 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:19.75 |
437 |
4 |
Andreas Eklundh Sørensen |
2001 |
0171AF |
HELSINGØR |
|
50m |
1:18.49 |
260 |
5 |
Christoffer H. Andersen |
2002 |
0285AH |
SØLLERØD |
|
50m |
1:19.74 |
189 |
6 |
Lukas Schultze |
2001 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
1:20.20 |
124 |
7 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:21.97 |
26 |
8 |
Max Ekelund |
2001 |
AJ4101 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:22.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Jonas Berg-Sørensen |
1996 |
9663AG |
HELSINGØR |
|
50m |
1:17.37 |
234 |
2 |
Victor Kjærsgaard |
1998 |
9861AF |
HILLERØD |
|
50m |
1:14.66 |
203 |
3 |
André Goldberg Ballerini |
1999 |
9955AI |
FR.SUND |
|
50m |
1:14.05 |
42 |
4 |
Jing-Sheng Vien |
1986 |
AH1986 |
KSLS |
|
50m |
1:09.05 |
422 |
5 |
Asbjørn Munk |
1995 |
9569AE |
HELSINGØR |
|
50m |
1:09.08 |
266 |
6 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
50m |
1:14.58 |
283 |
7 |
Oliver Berggren Smidt |
1997 |
9711AM |
SØLLERØD |
|
50m |
1:16.31 |
403 |
8 |
Lucas Hoffmann |
2000 |
0085AO |
HELSINGØR |
|
50m |
1:17.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|