Program för UGP 1 & OLW-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP 1 & OLW-Cup |
|
Utskriftsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:14 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
August Nilsson |
1999 |
AX8799 |
SK RAN |
|
25m |
|
235 |
4 |
Alessio Giambalvo |
2001 |
AR4701 |
HS |
|
25m |
|
157 |
5 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
Tim Berthelsson |
2000 |
AJ1700 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:57.18 |
48 |
3 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:50.19 |
41 |
4 |
Isak Axelsson |
2002 |
AD6502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:48.90 |
39 |
5 |
Jesper Arlehall |
2001 |
AA8501 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:50.10 |
23 |
6 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:56.89 |
53 |
7 |
Gustav Vallbo |
1999 |
AV4399 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:42.91 |
121 |
2 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
25m |
2:39.91 |
172 |
3 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:36.15 |
5 |
4 |
Philip Andersson |
2001 |
AG6501 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:30.85 |
164 |
5 |
Maximilian Jahnke |
1998 |
AS2198 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
2:34.48 |
43 |
6 |
Oscar Bergelin |
2001 |
AC3901 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:36.84 |
42 |
7 |
Marcus Barkrot |
2002 |
AD7502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:40.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:26.97 |
116 |
2 |
Emil Bergman |
2001 |
AE7501 |
SK RAN |
|
25m |
2:25.08 |
234 |
3 |
Filip Eriksson |
1999 |
AL2199 |
HS |
|
25m |
2:19.45 |
185 |
4 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:16.41 |
72 |
5 |
Erik Engström |
1999 |
AL6799 |
KSLS |
|
25m |
2:18.68 |
140 |
6 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
25m |
2:21.31 |
88 |
7 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:26.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
25m |
2:16.07 |
144 |
2 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
25m |
2:11.42 |
91 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:09.04 |
145 |
4 |
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
AV9197 |
SK RAN |
|
25m |
2:05.54 |
152 |
5 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
25m |
2:08.24 |
217 |
6 |
Joel Mörck |
1999 |
AH4999 |
S 71 |
|
25m |
2:11.11 |
85 |
7 |
Salim Celikovic |
1998 |
AR5198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:15.69 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
24 januari 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:14 |
|