Program för Test Competition
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Neptuniaden 2016 |
|
Utskriftsdatum |
14 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:03 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
Victor Taghikhani |
2003 |
AX9303 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
696 |
2 |
Alexander Thulin |
2003 |
an7903 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:54.43 |
433 |
3 |
Alexander Arnö |
2005 |
AB5505 |
TUREBERG |
|
25m |
1:49.29 |
61 |
4 |
Bernard Ooi |
2003 |
AN2103 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:44.17 |
439 |
5 |
Victor Jansson |
2004 |
AF6904 |
TUREBERG |
|
25m |
1:47.63 |
78 |
6 |
Levente Papp |
2005 |
AE4105 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:51.93 |
139 |
7 |
Oscar Engström |
2004 |
AR4504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.49 |
586 |
8 |
Pijus Guvenius |
2003 |
AO0303 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
0 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:43.75 |
121 |
1 |
Hampus Bengtsson |
2005 |
AC2105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.51 |
230 |
2 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SKURU IK |
|
25m |
1:40.87 |
519 |
3 |
Oskar Albinsson |
2003 |
AP4503 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:40.31 |
551 |
4 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.06 |
711 |
5 |
Jesper Holmström |
2003 |
ao4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:40.15 |
446 |
6 |
Filip Westlund |
2003 |
AL9703 |
TUREBERG |
|
25m |
1:40.68 |
220 |
7 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:40.89 |
221 |
8 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.85 |
646 |
9 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
1:44.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
0 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:38.03 |
311 |
1 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.18 |
632 |
2 |
Lukas Kelkay |
2003 |
AH9903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:34.73 |
576 |
3 |
Oliver Sundgren |
2003 |
AW7303 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.45 |
658 |
4 |
Axel Wange |
2003 |
AK4103 |
SPIF SF |
|
25m |
1:31.96 |
133 |
5 |
Theo Djuphammar |
2005 |
AC6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.05 |
116 |
6 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:33.05 |
254 |
7 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.14 |
525 |
8 |
Linus Hallgren |
2003 |
AE2703 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:36.32 |
585 |
9 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:38.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
635 |
0 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:31.10 |
290 |
1 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.76 |
526 |
2 |
Felix Luthman |
2004 |
AB4104 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:25.31 |
629 |
3 |
Sebastian Johansson |
2003 |
AD0903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:24.06 |
412 |
4 |
Jakob Majta |
2003 |
AV9703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.83 |
268 |
5 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.72 |
648 |
6 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
1:24.87 |
699 |
7 |
Viktor Jonson |
2003 |
aq5303 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:28.07 |
444 |
8 |
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
AE0704 |
TUREBERG |
|
25m |
1:29.15 |
241 |
9 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.56 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
14 juni 2016 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
12:03 |
|