Program för Test Competition
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Neptuniaden 2016 |
|
Utskriftsdatum |
14 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:03 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
639 |
0 |
Aryan Munshi |
2002 |
AZ0102 |
SPIF SF |
|
50m |
|
673 |
1 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:29.07 |
588 |
2 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:24.87 |
318 |
3 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.62 |
128 |
4 |
Antonio Cinotti |
2002 |
AS7902 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:17.34 |
675 |
5 |
Stavros Theodosiadis |
2002 |
AY7502 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:18.76 |
201 |
6 |
Gustav Dahlberg |
2002 |
AQ4502 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:20.12 |
708 |
7 |
Tiger Martin |
2002 |
at4102 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:26.58 |
59 |
8 |
Mattias Moreno |
2002 |
AX5302 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:33.54 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
0 |
Oskar Käll |
2002 |
AS9902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.57 |
211 |
1 |
Oliver Rasmussen |
2002 |
AM3702 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:15.57 |
270 |
2 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:14.85 |
74 |
3 |
Niels Herrmann |
2001 |
AV7901 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
1:13.72 |
668 |
4 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:12.60 |
213 |
5 |
Timur Ziganshin |
2001 |
AX6301 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:12.73 |
46 |
6 |
Erik Agnorelli |
2001 |
AX5101 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:13.87 |
408 |
7 |
Malcolm Kettisen |
2002 |
AX6302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:15.13 |
304 |
8 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:15.76 |
571 |
9 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:16.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
547 |
0 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.13 |
398 |
1 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:09.82 |
239 |
2 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.71 |
534 |
3 |
Arvid Strömbro |
2002 |
AR4502 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:08.55 |
209 |
4 |
Rasmus Neuman |
2002 |
AI2302 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:08.00 |
499 |
5 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:08.19 |
353 |
6 |
Tor Selander |
2002 |
AH4902 |
SKK |
|
50m |
1:08.61 |
218 |
7 |
Nils Bergman |
2001 |
AX2901 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.74 |
455 |
8 |
Oliver Dahlin |
2002 |
AV8502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:10.10 |
208 |
9 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:11.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
0 |
Adam Sjöborg |
2001 |
AY8501 |
SKURU IK |
|
25m |
1:07.00 |
384 |
1 |
Pelle Andersson |
2001 |
AY2101 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.63 |
176 |
2 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:06.11 |
250 |
3 |
Noah Sjöborg |
2001 |
AY9501 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.87 |
315 |
4 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.47 |
590 |
5 |
David Wahlin |
2001 |
AQ4501 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:05.86 |
638 |
6 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.04 |
461 |
7 |
Tim Lundwall |
2001 |
AP7301 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:06.43 |
662 |
8 |
Edvin Wirdby Myren |
2002 |
AH1902 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.89 |
212 |
9 |
Gustav Sjöqvist |
2001 |
AD2701 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:07.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
663 |
0 |
Elias Wirdby Myren |
2002 |
AH0902 |
SPIF SF |
|
25m |
1:05.24 |
289 |
1 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:04.06 |
357 |
2 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SKK |
|
25m |
1:03.82 |
518 |
3 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:03.70 |
35 |
4 |
Jere Nevalainen |
2001 |
01A976 |
AUi |
|
50m |
1:03.33 |
360 |
5 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
50m |
1:03.52 |
57 |
6 |
Daniel Karlsson |
2001 |
AL0901 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:03.80 |
271 |
7 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.97 |
214 |
8 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
1:04.31 |
653 |
9 |
Marcus Thune |
2001 |
AJ2101 |
SPIF SF |
|
25m |
1:05.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
392 |
0 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.86 |
81 |
1 |
Anton Adelöw |
2001 |
AI5901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.45 |
460 |
2 |
Algot Lindwall |
2002 |
AJ4102 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:02.25 |
650 |
3 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
1:02.10 |
26 |
4 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
50m |
1:01.86 |
481 |
5 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:02.00 |
507 |
6 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:02.19 |
100 |
7 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.30 |
405 |
8 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.82 |
689 |
9 |
Atte Lindholm |
2001 |
|
JUS |
|
50m |
1:03.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
502 |
0 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:01.39 |
503 |
1 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:01.33 |
641 |
2 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:00.89 |
232 |
3 |
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
SKURU IK |
|
25m |
1:00.63 |
292 |
4 |
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.59 |
336 |
5 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.61 |
489 |
6 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:00.68 |
179 |
7 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:01.15 |
237 |
8 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:01.37 |
323 |
9 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
0 |
Felix Andersson |
2002 |
AC4502 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:00.34 |
520 |
1 |
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
AD4702 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:00.16 |
229 |
2 |
Ludvig Grape Glennhage |
2001 |
AI3701 |
SKURU IK |
|
25m |
1:00.07 |
659 |
3 |
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
AZ5301 |
SPIF SF |
|
25m |
59.92 |
651 |
4 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
SPIF SF |
|
50m |
59.82 |
12 |
5 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
50m |
59.89 |
541 |
6 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
59.98 |
346 |
7 |
Fredrik Jacobsson |
2001 |
AK8701 |
SKK |
|
50m |
1:00.15 |
312 |
8 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.26 |
258 |
9 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
1:00.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
367 |
0 |
Johan Ekengren |
2001 |
AA6901 |
SUNDSVALL |
|
25m |
59.68 |
27 |
1 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
50m |
59.34 |
682 |
2 |
Alexander Kislitsyn |
2001 |
|
JUS |
|
50m |
59.22 |
363 |
3 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
57.57 |
376 |
4 |
Viktor Näslund |
2001 |
AF1301 |
SUNDSVALL |
|
25m |
56.59 |
186 |
5 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
50m |
57.30 |
331 |
6 |
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.81 |
227 |
7 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
59.22 |
594 |
8 |
David Eby |
2001 |
AP4101 |
SK ÄGIR |
|
50m |
59.45 |
400 |
9 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
59.69 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
14 juni 2016 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
12:03 |
|