Program for UGP1-Eriksdal
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 13
|
Tvling |
UGP 1 - 2015 |
|
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
|
|
Tvlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangr |
Stockholms simfrbund |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 1500m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
Linne Larsson |
2000 |
AR3600 |
JRFLLA S |
|
25m |
|
168 |
5 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
|
3 |
6 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IF |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Sophia Whln |
2001 |
AP0201 |
LIDING SK |
|
25m |
|
218 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
|
103 |
4 |
Tuva Lennr |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
127 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
|
102 |
6 |
Hjrdis Khler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
42 |
7 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
|
91 |
8 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1 |
9 |
Stella Donning |
2002 |
02A983 |
IF |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
Smilla Lnnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
22:43.50 |
59 |
3 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JRFLLA S |
|
25m |
21:08.15 |
2 |
4 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IF |
|
25m |
20:58.63 |
6 |
5 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IF |
|
25m |
20:30.57 |
64 |
6 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JRFLLA S |
|
50m |
20:44.31 |
99 |
7 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
21:03.70 |
11 |
8 |
Ylwali Hggblad |
2000 |
AB2600 |
KERSBERGA |
|
25m |
22:19.48 |
24 |
9 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
KERSBERGA |
|
25m |
24:32.65 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
Tess Engvall |
2001 |
BQ8801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
20:04.19 |
50 |
3 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JRFLLA S |
|
25m |
19:55.84 |
88 |
4 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
18:48.53 |
92 |
5 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
18:07.75 |
153 |
6 |
Sofia Nslund |
1999 |
AZ5299 |
SKK |
|
25m |
18:21.38 |
152 |
7 |
Elsa Nordstrm |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
19:28.44 |
63 |
8 |
Elin Sdersten |
2000 |
AI5800 |
JRFLLA S |
|
25m |
20:01.44 |
159 |
9 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
25m |
20:16.99 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
08:25 |
|